Нормално ли е това пищене?

  • 3 121
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 641

По същото време започна да пищи и малката ми щерка ,когато каката й се радваше.Реших ,че това е израз на радост.Сега в края на 6-я не го прави.Само гука на каката и нещо й мърмори. Laughing

# 16
  • Мнения: 724
И ние открихме гласа си на 4 месеца и до сега все по силно и по често пищи Heart Eyes

# 17
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Ха Simple Smile и мойта дъщеря от седмица и нещо след къпане надава мощен и продължителен вой, какво ли не опитвах, за да установя, че не го предизвиквам аз и че детето е добре.Дано е период  Praynig

# 18
  • Мнения: 2 100
Успокоихте ме Simple Smile Явно ще е голямо изпитание за слуховите ни апаратчета  Laughing Абе важното е да са живи и здрави малките мишоци  Hug

# 19
  • Мнения: 2 960
пищи и още как. hahahaТе във Варна така пищят децата....да ги чуе кмета и да построи повече детски градини ,та дам да надуват ушите на госпожите Mr. Green
 Сега сериозно....моят син пищи като реши ,че иска нещо....изправя се и дори започва да се пъчи като едно малко наперено петле. Joy   JoyИ дори понякога си мисля ,че в пищенето има някакви  яки и ужасно  пронизителни звуци ,от които hahaha кристалните чаши  ще станат на сол и прозорците ще се напукат #Crazy а след това и тъпънчетата ми ще запушат...Ама от щерката ,която вече е голяма помня ,че отминавааааааааа bowuu

# 20
  • Мнения: 873
и Лили надава такива писъци,чак до закашляне и децибелите наистина са Shocked обаче едновременно с това се смее.прави го винаги,когато всички сме заедно вкъщи,т.е. вечер.явно се кефи да сме заедно-мама,тати и бебе Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 689
И моята щерка така пищеше, добре че не послушах майка ми, която силно бе притеснена, че видиш ли на горкото детенце му има нещо. Е, период някакъв си беше, защото отмина. Сега не пищи, но за сметка на това не спира да говори, да пита и разпитва.

# 22
  • Мнения: 208
И дъщеря ми етака.

Общи условия

Активация на акаунт