Отит след грип?

  • 3 010
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И какво повтаряте грипа ли?  Това е ужасно. Дано да се оправи бързо детето, сигурно си съсипана Hug. Кураж миличка, преди 2 години аз бях на тоя хал едвам издържах, но всичко се оправя като поотраснат децата.

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 94
Не съм я водила на УНГ, само на педиатър, защото беше с почти 40градусова Т. Какво ти разкарване!! Днес е по-добре, но ужасно я болят мускулите и получи нещо като невралгия-боли я ключицата и мускулите около долните ребра, интеркостална невралгия или нещо подобно. Ужасът е пълен!Интересното е,че ухото не я боли вече, а само леко шуми. Чудя се вече какво става?!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да няма течност в средното ухо? тогава се получава такова шумене? Добре е да я види УНГ. Но нека да се пооправи малко детето от проклетия грип и я заведи.

# 18
  • Мнения: 3 116
Tова със шума в ушите се получава при възпаление на ухото.

Хубаво е да го види УНГ детето.

Оздравявайте бързичко  Heart Eyes

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Не съм я водила на УНГ, само на педиатър, защото беше с почти 40градусова Т. Какво ти разкарване!!

Ами тук ти е грешката според мен. Трябвало е да заведеш детето дори само на УНГ. Аугментинът може да не помогне на възпаленото ухо  Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 39 770
Най-добре да заведеш детето на УНГ. Дияна доста отити направи до сега. Винаги съм взимала талон за УНГ специалист.

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 94
Ще я заведа, впрочем на нея и светна оше на другия ден, но много я болят още мускулите, като и размине, ще взема талон за УНГ, макар че в Габрово няма кой знае какви изявени специалисти, както съм писала и в една друга тема за честите отити, преди да извадим 3та сливица имаше чести отити и и правиха дори пункция, а после в Плевен в академията казаха,че на дете пункция не се прави и ме овикаха. Как да се довериш на лекар, кажете ми?

Общи условия

Активация на акаунт