ВРАЦА - 8

  • 8 950
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 159
Честита ни темичка Hug
ама вие нямате спирачки ей Simple Smile, кога успяхте да изпишете толкоз Simple Smile

# 16
  • Мнения: 159
Айде и ние се разписахме в албумчето Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 425
Не мога и не мога! CloseДруги мами имат ли проблем с влизането в албумчето?Още първия път направих всичко-ясно ми  е,че потребителското име и паролата са vratza.
Не знам как да ти помогна, а ми се иска  Sad

# 18
ЗДравейте пак. Видях, че Арвен и Ред Соня са пазаруващи от ЛаРедут.Момичета, може ли да ви помоля за малко разяснения - може и на ЛС.
А за раждането - аз бях при Кръстев, постоянно го разпитвах и той ми обясняваше всичко.За каквото изследване прочитах - все го питах. И аз бях с кръвно, но от килиграмите.
На бременлийките - лека бременост и безпроблемно раждане. Наистина всичко се забравя като гушнеш бебо.

# 19
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен!Честита нова темичка!Брей че писане е паднало тези дни Grinning.Хей сегичика ще ги кача и моите сладурковци в общото албумче.

# 20
  • Мнения: 904
Най-после и аз успях! newsm44Даже качих две снимчици от почивните дни.

# 21
  • Мнения: 2 425
Ще видя снимките ви, а като гледам днес бая писане е паднало  ooooh!

# 22
  • Мнения: 41
ДА са ви живи и здрави дечицата   bouquet много са сладки

# 23
  • Мнения: 2 425
Всички са много сладки и ние сме сладки  Blush

# 24
  • Мнения: 41
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=214904 Ето ви и мой снимки най после да успея  Whistling

# 25
  • Мнения: 2 425
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=214904 Ето ви и мой снимки най после да успея  Whistling
Хъм иска парола  Sick

# 26
  • Мнения: 556
аз преди малко се прибрах.Петкова ми даде няколко направления,обаче само за 2 знам къде да отида,другите понеже съм разсеяна забравих да попитам.някой ще ми каже ли къде се ходи за изследване на спин,определяне на кръвна група,а другото не помня за какво е Cry

# 27
  • Мнения: 2 425
Кръвната група май беше в кожното  newsm78 Там знам, че се взима кръв и изследвания за спин, но по-добре да ти каже някой който е бил във Враца, къде е ходил.

# 28
  • Мнения: 2
За СПИН се ходи в кожното,там ще ти вземат в една епроветка и ще те пратят в болницата да занесеш за определяне на кръвна група.Не помня на кой етаж беше май на 3 или 4 там ще я занесеш тази епроветка за кръвната група.Така беше когато аз ходих когато бях бременна с Калоян!
Много сладки дечица има в албума!
afroditka1783 и на мен ми иска парола.

# 29
  • Мнения: 301
За васерман (спин )беше горе в кожното .Като влезеш в сградата има регистратура те ще те упътят .Към края на коридора има лаборатория .Дано да е още там.Скоро несъм правила изследвания.Брей,че сме сладури ние от Враца Hug

Общи условия

Активация на акаунт