Стара Загора 45 - Нежни феи с влюбени сърца и сексуално-апетитни магьосници...

  • 17 740
  • 282
  •   1
Отговори
# 225
Особено много благодаря за всички поздрави! Най-хубавото е да имаш дълъг живот, който да споделяш с толкова много приятели!
Благодаря за Тортата (с циците (много големи, бе!!!)), за шоколадовия поздрав (идеята е добра, има замисъл), за Метъл поздрава (разбрахме се, ще ходим всички таз година на Меноуър, и никой няма да остане отвън!), а много се зарадвах на теста. Защото стана ясно, че съм един Fire Dragon. Това ми е втората специалност.
Благодаря!

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 12:07 от The last Dragon

# 226
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
След кратко проучване, стана ясно, че ще сме на Антъни и този петък...
Обаче, за часа... Някои казаха, че 20:00 им е малко късно... Аз съм склонен да се съглася...
Нещо против да го направим пак към 18:30...?

# 227
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
След кратко проучване, стана ясно, че ще сме на Антъни и този петък...
Обаче, за часа... Някои казаха, че 20:00 им е малко късно... Аз съм склонен да се съглася...
Нещо против да го направим пак към 18:30...?

Aз съм против! Искам да се прибера от работа, да си видя децата за половин час поне и да се изкъпя.
Моля, да помислите и за работещите по дупките!

# 228
  • Мнения: 753
мдаааа... дупките, последния път и калта и миризмата донесох, а вие така на хубаво миришехте (на пилешки кълчици със сусам)...ааамамамамамм

# 229
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Ох не ми пиши на пилишките кълчици там със сусамеца, че като прочетох, че ще ходите в Антони и направо се присетих за тях Tired
Ще стоя у нас...сама и ще злобея докато сте на кръчмето...пък и може някой бан да ви тресна докато ви няма...ей така от спортна злоба Mr. Green

# 230
  • Мнения: 1 354
Благодаря ви за помоща.
Ориентирана съм да търся в центъра Peace

# 231
  • Мнения: 753
лично аз ще ти ги поръчам и ще ти ги пратя по такси да знаеш, Богиньо..........

# 232
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Седем и половина...?

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Ей това беше приказка!

# 234
  • Мнения: 3 926
Вижте какво е пуснала Хедра в кърмаческия http://uk.youtube.com/watch?v=942FRjAJhxU Пускам ви го тук, че гледам не се навъртате често там Grinning
Уникално клипче и песничка Heart Eyes

# 235
Стига бе!
Още едно споменаване на тия крилца и ще ми ги носите вие на мен! При това до сега не споменахте, че са със сусам! А тези, които ме познават, че ям всичко със сусам!

# 236
  • Мнения: 753
клипчето наистина е готино асенце,

Драконе, няма такива крилца в града - уникални са...сервират ги хем със сусам, хем върху картофено пюре...

# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Вижте какво е пуснала Хедра в кърмаческия http://uk.youtube.com/watch?v=942FRjAJhxU Пускам ви го тук, че гледам не се навъртате често там Grinning
Уникално клипче и песничка Heart Eyes

Мале... разплака ме това!
Много ми дойде романтиката явно. Време е да се стегна!!!

# 238
  • Мнения: 3 926
Живенце, не ти ли е време за още едно Heart Eyes
То със стягане става - в кръста Peace

# 239
  • Мнения: 9 491
Драконе Честит Рожден Ден и от мен!
Много любов и пари и по-малко работа! Wink

Аз седя и чакам да решите час и място /май последното е ясно вече Rolling Eyes/ Grinning

Общи условия

Активация на акаунт