За кучетата

  • 2 177
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 175
Честно казано никой няма да ти помогне. Наистина можеш да се оплачеш в общината, но няма да има ефект. Въпросът с екстрементите е разрешим - събират се в торбичка /не че не ме сочат с пръст като го правя/, но с уринирането - няма как. За съжаление градинките са единственото целесъобразно място. Друг е въпросът, че не мога да разбера как стопаните позволяват кучетата им да вдигат крак пред входовете. В края на краищата затова има каишки и поводи - за да дръпнеш и контролираш животинката.

# 16
  • Мнения: 2 161
Той точно си го води на каишка и така животното прави каквото си прави.petmil,радвам се,че има хора като теб,с торбички.Другите само солидна парична глоба ще ги оправи.

# 17
  • Мнения: 4 585
Изобщо не си прав.Не мога да се справя с наркодилърите,не мога да се боря за световен мир,но мога да направя така,че да ми е приятно у дома и около дома ми.Щом могат да глобяват собственици,които не се грижат за питомците си,защо да не ги глобят и затова?
Не съм подстрекател, но наказанията за грубо отношение стопанин - куче са къде по-големи от наказанията за акащо куче. Следиш ли ми мисълта? - Наклевети стопанина, че си е ритал кучето, докато се е опитвало да се изака. Като доказателство покажи акото. Може да го отнесе и по два параграфа.

# 18
  • Мнения: 606
  А така! За доказателство ще направят ДНК-тест на лайното!

# 19
  • Мнения: 2 161
Защо ДНК тест?Подозираш,че кучето не е истинският създател на ...хм...изпражненията си ли?

# 20
  • Мнения: 2 161
Изобщо не си прав.Не мога да се справя с наркодилърите,не мога да се боря за световен мир,но мога да направя така,че да ми е приятно у дома и около дома ми.Щом могат да глобяват собственици,които не се грижат за питомците си,защо да не ги глобят и затова?
Не съм подстрекател, но наказанията за грубо отношение стопанин - куче са къде по-големи от наказанията за акащо куче. Следиш ли ми мисълта? - Наклевети стопанина, че си е ритал кучето, докато се е опитвало да се изака. Като доказателство покажи акото. Може да го отнесе и по два параграфа.
Мисля,да обвиня собственика в изнасилване.Така е по-фрапиращо.Ще извикам и Господари на ефира,нали всички тях чакат като Месията.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 508
Защо ДНК тест?Подозираш,че кучето не е истинският създател на ...хм...изпражненията си ли?

Защото човека може и да си чисти след кучето, а въпросните изпражнения да са от друго куче. Лично аз силно се надявам да се правят подобни тестове, защото някой недоброжелателен съсед винаги може да ме обвини, че моето куче дриска на площадката, а ние даже не минаваме от там на път за полето.

# 22
  • Мнения: 17 407
 Аз си мисля, че по- важното е да си събере прозиведението на питомеца. Дали сам, дали след забележка... НЯма кучешки тоалетни, все пак. ОСвен да ги приучават да си акат у дома...Ама, ШАнелче, ти поне знаеш-  в Морската има торбички специални. ТЪй си седят, а ние газим в лайна.

# 23
  • Мнения: 600
Аз си мисля, че по- важното е да си събере прозиведението на питомеца. Дали сам, дали след забележка... НЯма кучешки тоалетни, все пак. ОСвен да ги приучават да си акат у дома...Ама, ШАнелче, ти поне знаеш-  в Морската има торбички специални. ТЪй си седят, а ние газим в лайна.


ама имало кучешки памперси, може да прокарат закон да излизат с такива навън.

шанел, сега се сещам за една колежка - в блока им години наред вие до побъркване едно куче. стопанинът не го изкарва, не го храни и го бие. държи го на терасата. целият блок на наколко пъти е правил подписка до общината и до някаква кучешко-защитна организация и никакъв ефект. явно още не сме на такъв етап в мисленето.

# 24
  • Мнения: 17 407
Е, за памперсите не знаех. Ако има- супер значи!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 508
Памперси за кучета има, но това, което предлагате, е равносилно на това, вас да ви задължат със закон да ходите с памперси до тоалетна.  Laughing

# 26
  • Мнения: 17 407
Обикновено ходим до тоалетната в тоалетната. В такъв случай- да си чистят лайната.

# 27
  • София
  • Мнения: 175
Както казах - за екстрементите е лесно, стига да имаме желание и страх от глоба, но с урината е гадно и няма решение.

# 28
  • Мнения: 17 407
НЕ ми е проблем, че кучето на еди кой си ще препикае някое дърво. Стига да имаме желание...Аз желание не виждам

# 29
  • София
  • Мнения: 175
Дренка, така е - няма желание. Всеки си мисли, другите не прават еди какво си, защо пък аз да го правя. Но ако започнат да ни глобяват солено и да си носим отговорността, ще си променим бързо свинските навици и хитруването на дребно.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт