прехвалените ягоди/праскови

  • 7 830
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 080
И аз так и всички прахове за пране дето ги рекламират

# 61
  • Мнения: 578
И аз да се запиша - от масовите шампоани, един, ама един няма като хората. Нито Пантен, нито Нивеа, нито Елсев. И не знам още кои. За който и да се сетя да съм ползвала, все съм го хвърлила накрая.
Друг боклук е една спирала на Мейбълин - Volum'express.

# 62
  • Мнения: 893
Сега се сетих за антицелулитния на Нивея...
 ooooh!

# 63
  • Мнения: 776
Класацията ми водят 3-те стъпки на Клиник за мазна кожа, по-агресивни продукти не съм ползвала, да не говорим, че нямаше така рекламирания резултат "чиста кожа". На второ място е серията Idealist на Е.Л. - отново много химия Sick, с краен ефект непоправими последици върху кожата #Cussing out
От масовата и медицинска козметика - шампоаните SunSilk, дезодорaнтите с талк на Рексона, спреят срещу изпотяване на Uriage, серията за мазна и проблемна кожа на Avene, почистващата пяна за махане на грим на Galenic, фдт Miracle Touch на Макс Фактор, синята серия за мазна кожа на Lumene, термалната вода на Виши. Сигурно има и други, но в момента не се сещам!!! Peace

# 64
  • Мнения: 3 420
Класацията ми водят 3-те стъпки на Клиник за мазна кожа, по-агресивни продукти не съм ползвала, да не говорим, че нямаше така рекламирания резултат "чиста кожа". На второ място е серията Idealist на Е.Л. - отново много химия Sick, с краен ефект непоправими последици върху кожата #Cussing out
От масовата и медицинска козметика - шампоаните SunSilk, дезодорaнтите с талк на Рексона, спреят срещу изпотяване на Uriage, серията за мазна и проблемна кожа на Avene, почистващата пяна за махане на грим на Galenic, фдт Miracle Touch на Макс Фактор, синята серия за мазна кожа на Lumene, термалната вода на Виши. Сигурно има и други, но в момента не се сещам!!! Peace
еее ти пък,то пък то се очаква поне една от тия марки да е читава Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 776
Класацията ми водят 3-те стъпки на Клиник за мазна кожа, по-агресивни продукти не съм ползвала, да не говорим, че нямаше така рекламирания резултат "чиста кожа". На второ място е серията Idealist на Е.Л. - отново много химия Sick, с краен ефект непоправими последици върху кожата #Cussing out
От масовата и медицинска козметика - шампоаните SunSilk, дезодорaнтите с талк на Рексона, спреят срещу изпотяване на Uriage, серията за мазна и проблемна кожа на Avene, почистващата пяна за махане на грим на Galenic, фдт Miracle Touch на Макс Фактор, синята серия за мазна кожа на Lumene, термалната вода на Виши. Сигурно има и други, но в момента не се сещам!!! Peace
еее ти пък,то пък то се очаква поне една от тия марки да е читава Rolling Eyes

Не знам какво се очаква, аз споделям лични впечатления, както споменава автортката на темата в началния си пост "всичко е строго индивидуално". Не мога да хваля марки и продукти, които на мен не са ми подействали добре, както и не задължавам с мнението си! Peace

# 66
  • Мнения: 3 316
1.от всички антицелулитни които съм ползвала - ефект 0
2.от всички пасти за зъби - избелва6ти,заздравява6ти и ... - пак съ6тия ефект
3.от всички рекламирани спирали -Мейбълин и др.
4.6ампоани Пантен,Нивеа,Уо6 енд го и др.
5.   6те допълвам ...

# 67
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Класацията ми водят 3-те стъпки на Клиник за мазна кожа, по-агресивни продукти не съм ползвала, да не говорим, че нямаше така рекламирания резултат "чиста кожа". На второ място е серията Idealist на Е.Л. - отново много химия Sick, с краен ефект непоправими последици върху кожата #Cussing out
 Виши. !!! Peace
еее ти пък,то пък то се очаква поне една от тия марки да е читава Rolling Eyes

Не знам какво се очаква, аз споделям лични впечатления, както споменава автортката на темата в началния си пост "всичко е строго индивидуално". Не мога да хваля марки и продукти, които на мен не са ми подействали добре, както и не задължавам с мнението си! Peace

И аз не съм доволна от бялата козметика на  клиник..., нито от спиралите им.... нито от трите стъпки,... нито от идеалиста на есте  спиралите на есте ,,   и от ви6и като цяло как пък не6то тяхно не ми пасна?
 за Лореал , .... без коментар единственото тахно не6то , което ползвам е по4иства6тият грим лосион..... нивеа .... и разни подобни
с което не искам да кажа 4е са кофти, просто на мен не ми се отразяват добре

# 68
  • Мнения: 583
аз също се присъединявам към недоволните от -те стъпки на клиник, които си закупих след тест на кожата в магазина. резултата беше възпалена и раздразнена кожа, колкото и да ме убеждаваха, че било нормално.
тази година за пръв път си купих ботуши от тенденции и по-голям боклук не съм имала!

# 69
  • софия
  • Мнения: 290
Не съм доволна от масовата козметика за коса, от почти всички шампоани и маски ми се появява пърхут.  Sick
и на мен smile3511

# 70
  • Мнения: X
и аз от синята серия на Lumene за мазна кожа още повече се омазнявам Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 4 301
Всичко което съм купувала (къде ми е бил акъла) на Гарние, е било под всякаква критика!  Confused
Моливите за очи на Манхатън - отвратителни са. Като се сетя за още нещо - сто % ще се случи - ще допълвам.  Mr. Green

# 72
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Някой спомена ли прословутия Хед енд Шолдърс? Не стига, че не маха пърхута, ми и косата ми става отврат Sick

# 73
  • Мнения: 3 830
ами да си кажа честно ,вече избягвам да купувам нещо,което усилено се рекламира. И колкото повече го рекламират,толкова повече го избягвам.
точно така Peace

Така си е! И аз така правя. Когато искам да си купя нещо, отивам в някой козметичен магазин, разглеждам всичко обстойно, чета и слушам мнения на продавачки, и тогава избирам.

Не бях доволна от спиралата Мастър Пийс на Максфактор, която ми препоръчаха в една аптека в Mall of Sofia. Твърде много се ронеше.

# 74
  • Мнения: 3 376
Прехваления лак Jet Set на Лореал.
Вярно е,че съхне много бързо,но също толкова бързо се лющи Confused

Общи условия

Активация на акаунт