прехвалените ягоди/праскови

  • 7 816
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Нека да поговорим за продуктите,които откровено са ви разочаровали. Имали ли сте случаи, в които сте се доверили на бляскава реклама на даден продукт, а ефектът от него се е оказал нулев. Знам,че ще кажете "Абе индивидуално е",но все пак би ми било интересно да разбера,които прехвалени продукти не проработиха при вас.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
90% от рекламираните спирали  Sick Особено на Мейбълин, както и Волум Шокинг на Лореал. Страшно бях разочарована...

# 2
  • Мнения: 4 447
Да, от Максфактор  Sick

# 3
  • Мнения: 1 885
Глискур почти всичко!
На Лореал декоративната козметика.

# 4
  • Мнения: 4 447
Аз от Глискур и Лореал, особено Лореал съм доволна  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 362
Съгласна съм Peace и дори допълвам - всичко на Шварцкопф!

# 6
  • Мнения: 2 152
По принцип повечето продукти, които масово се рекламират са боклук - за мен Peace

Последния "провал" е новия Идеалист на Ести Лаудер.Около стотина лева е,а е пълен боклук.Най-обикновен лек флуид, има много по-добри от него за тази цена, които вършат много по-добра работа

Има и още много други...

# 7
  • Мнения: 580
Съгласна съм Peace и дори допълвам - всичко на Шварцкопф!
[/quote]
Аз също останах крайно разочарована от марката,не само от масовата им козметика,но и от професионалната......
пп Volume schocking на L`oreal (и давата варианта) е пълен боклук  Tired

# 8
  • Мнения: 757
хммм как  newsm78 може изобщо да се вярва на реклама

# 9
  • Мнения: X
ами да си кажа честно ,вече избягвам да купувам нещо,което усилено се рекламира. И колкото повече го рекламират,толкова повече го избягвам.

# 10
  • Мнения: 2 152
ами да си кажа честно ,вече избягвам да купувам нещо,което усилено се рекламира. И колкото повече го рекламират,толкова повече го избягвам.
точно така Peace

# 11
  • Мнения: 79
Рекламите - абсолютна заблуда и манипулация, никога не съм се повлиявала от реклама, за да си купя нещо. Та те са супер абсурдни: например каква невероятна коса ще имаш с новият wash&go, дрън дрън - мацката на рекламата са я издухали, напръскали с тонове лак и току що боядисали, ще има да си чакааааааааам да ми стане косата като нейната.....

# 12
  • Мнения: X
Ето този гланц е ужасен, изобщо не блести толкова много, и изчезва след половин час, даже без да си хапвал нещо. Подарих го, а моите приятелки се кефеха, че не са се прецакали да си го вземат.  Laughing

# 13
  • Мнения: 957
На мен пък ми харесва този гланц..то всичко е относително ... аз не съм доволна от повечето ароматизатори които рекламират..имам  и други оплаквания ..но имам и доста попадения ... но по-добра реклама от това да се предава от уста на уста няма ..Аз рядко виждам реклама на Мерцедес ..но може би те са си едни от най-добре от клас и качество...

# 14
  • Мнения: 4 784
Всички продукти веро за миене на чинии страаааашно са ме разочаровали. Не че съм им повярвала на 100 %, но все пак при повечето истината от ефекта им е 0. До сега само от Пур бях доволна, сега започнаха от него да ми излизат по ръцете едни гадни работи, от които не мога да се оттърва вече над 2 месеца.

# 15
  • Мнения: X
за мен абсолютно прехвалени се оказаха дезодорантите,които УЖ не уставят бели петна по дрехите. Сума парцалки си оризилих в отчаяните си опити да се убедя в това чудо.

# 16
  • Мнения: X
за мен абсолютно прехвалени се оказаха дезодорантите,които УЖ не уставят бели петна по дрехите. Сума парцалки си оризилих в отчаяните си опити да се убедя в това чудо.

Абсолютно съм съгласна, и аз ги пробвах и винаги оставят петна, щом имат талк.  ignore2

# 17
  • Мнения: 5 539
След хвалебствена тема във форума си купих маската за коса на Глискур с подхранващи масла. Е няма такъв боклук просто! Close Как ли не пробвах, ефектът е отчайващ. На всичкото отгоре, откакто я ползвах няколко пъти, косата ми почна да цъфти /а я дават уж срещу цъфтеж/.
Ама аз нали си знам Глис-продуктите отпреди, защо ли се вързах!

# 18
  • Мнения: 483
Фон дьо тенът Max Factor - двете стъпки.

# 19
  • Мнения: 4 496
Боята за коса Вела Сафира/или Зафира, не знам/. Не остана и помен от цвят още след първото миене.
Гарние Пюр 3в1.
Със сигурност има и други, но в момента не се сещам. Най-вероятно ще допълвам. Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
За маската за коса на Глис, с маслата - абсолютно съм съгласна, за боклука си е.
Виж шампоана, шампоана с маска и спрея от същата серия при мен имат страхотен ефект. Ползвам ги вече повече от година.

Друго, от което съм разочаровата са спиралите на Мейбълин, и някой на Макс Фактор. Както и Волюм шокинга на Лореал.

Продуктите на Долива - също не ми харесват.

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Продуктите на Лореал, Елсев и Глис Кюр за коса - пълен боклук, от първите два ми излезе пърхут от 3тия ми се изсуши супер много косата ooooh!

# 22
  • Мнения: 779
 newsm78....спиралите на манхатън Sick    #Crazy

# 23
  • Мнения: 2 149
Аз се разочаровах от двойната спирала на Мейбълин и от маската за боядисана коса на Тиги Crossing Arms

# 24
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
По принцип повечето продукти, които масово се рекламират са боклук - за мен Peace

Последния "провал" е новия Идеалист на Ести Лаудер.Около стотина лева е,а е пълен боклук.Най-обикновен лек флуид, има много по-добри от него за тази цена, които вършат много по-добра работа

Има и още много други...

Peace

# 25
  • Мнения: 7
наскоро си купих един шампоан на нивеа уж против пърхот...а то се оказа че явно е за образуване на пърхот Confused

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
О, да шампоаните на Нивея, бях ги забравила какви са  Sick И Пантен, който се продава в БГ няма нищо общо с пантена в Англия примерно. Какви са тези ментета, какво е това чудо - от близо 5г си купувам шампоани или от аптека(фито, еусерин, клоран) или от професиноалните серии на лореал и керастаз, за да си спестя разходите за дерматолози и лекарства  ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 407
Mисля,че при всеки е индивидуално.
Продктите на Мейбълин не ми харесват.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 774
Maxfactor, Vichy (Normaderm), Garnier, Nivea и много други..  Whistling

# 29
  • Мнения: 893
Аз пък съм доволна от Глис кюр - азиатската серия, за боядисана коса, с маслата...любима ми е първата.

Не съм доволна от пяната за коса на Нивея!

# 30
  • София
  • Мнения: 7 831
Не съм доволна от масовата козметика за коса, от почти всички шампоани и маски ми се появява пърхут.  Sick

# 31
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Не съм доволна от масовата козметика за коса, от почти всички шампоани и маски ми се появява пърхут.  Sick
Да и аз го имам този проблем, вече не експериментирам, евтиното е скъпо  ooooh!

# 32
  • Мнения: 4 447
Не съм доволна от масовата козметика за коса, от почти всички шампоани и маски ми се появява пърхут.  Sick
щ

Ами и аз да изпробвам де що има масова козметика, и на мен ще ми излезе пърхОт  Crazy

# 33
  • София
  • Мнения: 7 831
Не съм доволна от масовата козметика за коса, от почти всички шампоани и маски ми се появява пърхут.  Sick
щ

Ами и аз да изпробвам де що има масова козметика, и на мен ще ми излезе пърхОт  Crazy

Еее не съм толкова луда да изтествам всичко, за да стигна до това заключение.  Mr. Green

Но след неуспешните опити, от години вече не ползвам супермаркет козметика.  Naughty



 


# 34
  • Мнения: 779
Не съм доволна от масовата козметика за коса, от почти всички шампоани и маски ми се появява пърхут.  Sick
не си попаднала на подходящия.. newsm78,аз пък си взимам все шампоани за мазна коса,пък тя стана наистина такава,а не бе6е зле...4е сега си я мия нон стоп,преди издържаше пове4е

# 35
  • София
  • Мнения: 7 831
Не съм доволна от масовата козметика за коса, от почти всички шампоани и маски ми се появява пърхут.  Sick
не си попаднала на подходящия.. newsm78,аз пък си взимам все шампоани за мазна коса,пък тя стана наистина такава,а не бе6е зле...4е сега си я мия нон стоп,преди издържаше пове4е

Аз се изрусявам и ми трябва силно подхранваща грижа, за да не ми се съсипе косата.  Peace

Използвам козметика на Керастаз, страшно съм доволна и въобще не съжалявам, че не ми пасва масовата козметика.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 3 419
Не съм доволна от масовата козметика за коса, от почти всички шампоани и маски ми се появява пърхут.  Sick
не помня от кога не съм си купувал анещо за коса от масовата козметика-всичко е пълен боклук,а и да добавя Гарние-то,абсолютен връх на боклука,за жалост Мyoikine-то на Виши ме разочарова,иначе измиващите им са супер Peace

# 37
  • Мнения: 3 376
До сега само от Пур бях доволна, сега започнаха от него да ми излизат по ръцете едни гадни работи, от които не мога да се оттърва вече над 2 месеца.

И аз имах страшно напукани ръце,целите в рани,мислех,че е студова алергия докато зацепих,че е от верото.Пробвай с Фрош ако искаш при мен има ефект

Иначе това за което се сещам на първо четене е Гарние 3 в 1,защо ли се подлъгах незнам  ooooh!

Боя за коса Лореал-много нетрайна.
Няколко праха за пране,които "уж" всичко изпират,но те свестните марки са точно две,ама дайте ми да екпериментирам на мен.

# 38
  • Мнения: 92
Споделете свестните марки прах за пране,че в чудо съм се видяла напоследък  newsm78

# 39
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 093
Не останах доволна от боята "Palette" - изобщо не се получи желания цвят, а да не говоря, че ми изгоря кожата на главата #Cussing out
И май наистина "Шварцкопф" са кофти марка Sick

# 40
  • Мнения: 3 459
Съгласна съм Peace и дори допълвам - всичко на Шварцкопф!
Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 275
Бялата козметика на Клиник, (без 3-те стъпки)сериите за комбинирана и мазна кожа омазняват много лицето, вместо да балансират омазняването.
Шампоаните и балсамите на Нивеа.
Лаковете за нокти на Севънтийн и Лореал, белят се на следващия ден.
От спиралите тези на Макс Фактор, ужасно ми лютят на очите.
ФДТ- прехваленият Колор стей на Ревлон, хем е без помпа, не попива, цапа и т.н.
А пък най-голямата гадост са продуктите на Ейвън. В годините когато ги ползвах на нищо хубаво не можах да попадна.

# 42
  • Мнения: 959
аз пък съм много разочарована от шампоана на Ниева за изправяне на косата без сешоар -  Sick още на следващият ден косата се омазнява и е ужасен, но от шампоаните на Пантен съм супер доволна - аз по принцип само тях ползвам и нашстшна косата ви е супер и си има блясък, но това е единственото нещо което го рекламират и съм доволна.
Относно ФДТ на Ревлон - Колор стай съо съм доволна, но аз го ползвам от години, и го знам от една фармацевка, а по реклами не съм го виждала

# 43
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Сетих се  още - фдт на Макс Фактор(нямат много светли нюанси и хем лъщят, хем изсушават кожата  Confused ) и спиралите им(ронят се).

# 44
  • Мнения: 2 161
Шампоаните и спиралите,които рекламират.Досега от нито една марка не съм била доволна.

# 45
  • Мнения: 189
Шампоаните на Пантен. Да, лъскава ми е косата и мирише хубаво, но е като перушина на главата ми.
Разни спирали, червила и други подобни.

Ше допълвам.

# 46
  • Мнения: 721
Продуктите на Лореал, Елсев и Глис Кюр за коса - пълен боклук, от първите два ми излезе пърхут от 3тия ми се изсуши супер много косата ooooh!

На Елсев съм ползвала, но купени от Франция..много бях доволна, но когато се прибрах и купих тези, които продават в БГ ooooh! НИЩО ОБЩО! Спиралите на Мах  Factor. Купих си една на Clarins - боклук, едвам се слага, рони се.... Всичко на Лореал. Има и други, но засега не се сещам...
Но мога да кажа, че новата спирала на Орифлейм е невероятна, а по принцип не харесвам тази марка..

# 47
  • Мнения: 2 414
Не съм доволна от прехвалената спирала на Макс Фактор 200 калории  Naughty

# 48
  • Мнения: 14 499
90% от рекламираните спирали 

и аз така. и шампоаните на глис, а пантен - няма по-голям боклук от тях  Sick

# 49
  • Мнения: 893
Не съм доволна от прехвалената спирала на Макс Фактор 200 калории  Naughty

Аз съм доволна...Страхотна четка, не слепват миглите и имат обем...
Също и спомената боя на Палете...аз винаги постигам цвета като от каталога! Peace

# 50
  • Мнения: 565
Бялата козметика на Клиник, (без 3-те стъпки)сериите за комбинирана и мазна кожа омазняват много лицето, вместо да балансират омазняването.

За първи път попадам на подобно мнение. От моя опит с КЛиник мога да кажа, че в това твърдение няма нищо вярно. Никога спродукт  за мазна кожа не ми е действал по описания начин.  За да прецениш добре един продукт първо си вземи тестер, ако не ти действа добре консултантите ще те насочат към друг.

# 51
  • Paris
  • Мнения: 1 727

Също и спомената боя на Палете...аз винаги постигам цвета като от каталога! Peace[/b]
Палете е най-бруталната боя която съм ползвала. Вече не експериментирам с подобни продукти.

# 52
  • Мнения: 8 999
Съгласна съм Peace и дори допълвам - всичко на Шварцкопф!

Страшни лайна са.
А и не си увеличих обема на косата с Уош енд гоу, нито имах шокиращо огромни мигли с поредната прехвалена спирала. Досега не съм изгладила нито една бръчка, а косата ми не се заздрави със 78.4 % само с едно измиване. Зъбите не ми се избелиха, нито станаха по-здрави вследствие мигновеното свързване на не знам си кое с емайла.

# 53
  • Мнения: 515
Спиралата L'extreme на Lancome  newsm11

# 54
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
В момента се сещам за спиралите на Мейбълин и Манхатан  Sick

# 55
  • Мнения: 9 865
На мен спиралите на Манхатън ми харесват, по-специално тази за чувствителни очи, вярно не изглеждаш като кукла, но наистина не дразни. Все пак, откакто съм с Ланком (Hypnose) имам и двете - хубави мигли и спокойни очи.
Не съм се разочаровала от някой продукт, защото не съм очаквала посочения ефект. Само от крема против врастване на Вийт, не за друго, а защото надеждата умира последна...

# 56
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споменавате Глискур, Шварцкопф, Манхатън, а какво ви е мнението за продуктите на Орифлейм и Ейвън, които се рекламират?

# 57
  • Мнения: 36 034
всичко на Нивеа

# 58
  • Мнения: 764
Бялата козметика на Клиник, (без 3-те стъпки)сериите за комбинирана и мазна кожа омазняват много лицето, вместо да балансират омазняването.

За първи път попадам на подобно мнение. От моя опит с КЛиник мога да кажа, че в това твърдение няма нищо вярно. Никога спродукт  за мазна кожа не ми е действал по описания начин.  За да прецениш добре един продукт първо си вземи тестер, ако не ти действа добре консултантите ще те насочат към друг.
Възможно е да действат омазняващо на някой,защото ако за някои кожи е прекалено агресивно средство и се получи пресушаване,тогава реакцията е допълнително отделяне на мазнина и имаме чувството за прекалено омазняване.Може така да се е получило в случая.

# 59
  • Мнения: X
Споменавате Глискур, Шварцкопф, Манхатън, а какво ви е мнението за продуктите на Орифлейм и Ейвън, които се рекламират?
За Ейвън хич не ми се ще да се отприщвам да говоря,защото ще разсърдя много представители с изказванията си. Общо взето бих препоръчала на всеки,който иска да поръчва от Ейвън мноого внимателно да чете написаното със дребен шрифт в каталозите, за да няма после "излъгани камилчета", останалото вече е въпрос на късмет дали няма да си алергичен към нещо.

# 60
  • Мнения: 1 080
И аз так и всички прахове за пране дето ги рекламират

# 61
  • Мнения: 578
И аз да се запиша - от масовите шампоани, един, ама един няма като хората. Нито Пантен, нито Нивеа, нито Елсев. И не знам още кои. За който и да се сетя да съм ползвала, все съм го хвърлила накрая.
Друг боклук е една спирала на Мейбълин - Volum'express.

# 62
  • Мнения: 893
Сега се сетих за антицелулитния на Нивея...
 ooooh!

# 63
  • Мнения: 776
Класацията ми водят 3-те стъпки на Клиник за мазна кожа, по-агресивни продукти не съм ползвала, да не говорим, че нямаше така рекламирания резултат "чиста кожа". На второ място е серията Idealist на Е.Л. - отново много химия Sick, с краен ефект непоправими последици върху кожата #Cussing out
От масовата и медицинска козметика - шампоаните SunSilk, дезодорaнтите с талк на Рексона, спреят срещу изпотяване на Uriage, серията за мазна и проблемна кожа на Avene, почистващата пяна за махане на грим на Galenic, фдт Miracle Touch на Макс Фактор, синята серия за мазна кожа на Lumene, термалната вода на Виши. Сигурно има и други, но в момента не се сещам!!! Peace

# 64
  • Мнения: 3 419
Класацията ми водят 3-те стъпки на Клиник за мазна кожа, по-агресивни продукти не съм ползвала, да не говорим, че нямаше така рекламирания резултат "чиста кожа". На второ място е серията Idealist на Е.Л. - отново много химия Sick, с краен ефект непоправими последици върху кожата #Cussing out
От масовата и медицинска козметика - шампоаните SunSilk, дезодорaнтите с талк на Рексона, спреят срещу изпотяване на Uriage, серията за мазна и проблемна кожа на Avene, почистващата пяна за махане на грим на Galenic, фдт Miracle Touch на Макс Фактор, синята серия за мазна кожа на Lumene, термалната вода на Виши. Сигурно има и други, но в момента не се сещам!!! Peace
еее ти пък,то пък то се очаква поне една от тия марки да е читава Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 776
Класацията ми водят 3-те стъпки на Клиник за мазна кожа, по-агресивни продукти не съм ползвала, да не говорим, че нямаше така рекламирания резултат "чиста кожа". На второ място е серията Idealist на Е.Л. - отново много химия Sick, с краен ефект непоправими последици върху кожата #Cussing out
От масовата и медицинска козметика - шампоаните SunSilk, дезодорaнтите с талк на Рексона, спреят срещу изпотяване на Uriage, серията за мазна и проблемна кожа на Avene, почистващата пяна за махане на грим на Galenic, фдт Miracle Touch на Макс Фактор, синята серия за мазна кожа на Lumene, термалната вода на Виши. Сигурно има и други, но в момента не се сещам!!! Peace
еее ти пък,то пък то се очаква поне една от тия марки да е читава Rolling Eyes

Не знам какво се очаква, аз споделям лични впечатления, както споменава автортката на темата в началния си пост "всичко е строго индивидуално". Не мога да хваля марки и продукти, които на мен не са ми подействали добре, както и не задължавам с мнението си! Peace

# 66
  • Мнения: 3 316
1.от всички антицелулитни които съм ползвала - ефект 0
2.от всички пасти за зъби - избелва6ти,заздравява6ти и ... - пак съ6тия ефект
3.от всички рекламирани спирали -Мейбълин и др.
4.6ампоани Пантен,Нивеа,Уо6 енд го и др.
5.   6те допълвам ...

# 67
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Класацията ми водят 3-те стъпки на Клиник за мазна кожа, по-агресивни продукти не съм ползвала, да не говорим, че нямаше така рекламирания резултат "чиста кожа". На второ място е серията Idealist на Е.Л. - отново много химия Sick, с краен ефект непоправими последици върху кожата #Cussing out
 Виши. !!! Peace
еее ти пък,то пък то се очаква поне една от тия марки да е читава Rolling Eyes

Не знам какво се очаква, аз споделям лични впечатления, както споменава автортката на темата в началния си пост "всичко е строго индивидуално". Не мога да хваля марки и продукти, които на мен не са ми подействали добре, както и не задължавам с мнението си! Peace

И аз не съм доволна от бялата козметика на  клиник..., нито от спиралите им.... нито от трите стъпки,... нито от идеалиста на есте  спиралите на есте ,,   и от ви6и като цяло как пък не6то тяхно не ми пасна?
 за Лореал , .... без коментар единственото тахно не6то , което ползвам е по4иства6тият грим лосион..... нивеа .... и разни подобни
с което не искам да кажа 4е са кофти, просто на мен не ми се отразяват добре

# 68
  • Мнения: 583
аз също се присъединявам към недоволните от -те стъпки на клиник, които си закупих след тест на кожата в магазина. резултата беше възпалена и раздразнена кожа, колкото и да ме убеждаваха, че било нормално.
тази година за пръв път си купих ботуши от тенденции и по-голям боклук не съм имала!

# 69
  • софия
  • Мнения: 290
Не съм доволна от масовата козметика за коса, от почти всички шампоани и маски ми се появява пърхут.  Sick
и на мен smile3511

# 70
  • Мнения: X
и аз от синята серия на Lumene за мазна кожа още повече се омазнявам Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 4 296
Всичко което съм купувала (къде ми е бил акъла) на Гарние, е било под всякаква критика!  Confused
Моливите за очи на Манхатън - отвратителни са. Като се сетя за още нещо - сто % ще се случи - ще допълвам.  Mr. Green

# 72
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 093
Някой спомена ли прословутия Хед енд Шолдърс? Не стига, че не маха пърхута, ми и косата ми става отврат Sick

# 73
  • Мнения: 3 830
ами да си кажа честно ,вече избягвам да купувам нещо,което усилено се рекламира. И колкото повече го рекламират,толкова повече го избягвам.
точно така Peace

Така си е! И аз така правя. Когато искам да си купя нещо, отивам в някой козметичен магазин, разглеждам всичко обстойно, чета и слушам мнения на продавачки, и тогава избирам.

Не бях доволна от спиралата Мастър Пийс на Максфактор, която ми препоръчаха в една аптека в Mall of Sofia. Твърде много се ронеше.

# 74
  • Мнения: 3 376
Прехваления лак Jet Set на Лореал.
Вярно е,че съхне много бързо,но също толкова бързо се лющи Confused

# 75
  • Мнения: 2 013
Не съм доволна от масовата козметика за коса, от почти всички шампоани и маски ми се появява пърхут.  Sick
и на мен smile3511
Не от почти всички,а от всички при мен!Не помня вече от кога не си позволявам да си купувам от магазин.... ooooh!

# 76
  • варна
  • Мнения: 1 830
Някой спомена ли прословутия Хед енд Шолдърс? Не стига, че не маха пърхута, ми и косата ми става отврат Sick
На мене не само, че не ми маха пърхута, ами ми става и повече.Ужасни са #2gunfire

# 77
  • Мнения: 2 013
Не съм доволна от масовата козметика за коса, от почти всички шампоани и маски ми се появява пърхут.  Sick
щ

Ами и аз да изпробвам де що има масова козметика, и на мен ще ми излезе пърхОт  Crazy
Масоваите шампоани са пълни със сода,не е нужно да ползваш де що има ако си със чувствителен скалп ,за да разбереш,че са пълен "шит"  Peace

# 78
  • Мнения: 660
Виши,гела им за измиване Нормадерм,пълен боклук се оказа а толкова скъп.Развалиха нещо тази марка много... За масовите е ясно,всичките са отвратни боклуци...
Развалиха и боята Лореал Кастинг,не съм доволна напоследък от нея  Rolling Eyes

# 79
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Някой спомена ли прословутия Хед енд Шолдърс? Не стига, че не маха пърхута, ми и косата ми става отврат Sick
На мене не само, че не ми маха пърхута, ами ми става и повече.Ужасни са #2gunfire
за мен и мъжо  пък е единственият 6ампоан, който не ни  прави пърхут...... но  не го купувам от България...

# 80
  • Мнения: 2 936
не съм доволна от 3-те стъпки на Клиник...
от спиралата на Ланком-Amplicils

# 81
  • Мнения: 3 830
Искам да се оплача, че развалиха не само аромата, но и качеството на любимият ми крем за ръце с глицерин за 1 лев на Ален Мак. #2gunfire

# 82
Нормадерм на Виши, шамплоаните на Елсев, козметиката на Манхатън и гланцовете за усти на Боржоа

# 83
  • София
  • Мнения: 1 508
Не съм доволна от спиралата  ланком виртуоз , а от крем на ести лаудер се изприщих.Добре че беше само от мостра, че се бях засилила да си го купувам на сляпо.

# 84
  • Мнения: 961
Не съм доволна от парфюмите на Avon, от шампоаните Wash&Go.

# 85
  • Мнения: 99
Според мен е безумно да се дадат 20 лева за спирала! Всички са едни и същи - ако е течна, стои добре, като поизсъхне, стои зле и слепва, ако ще да е най-скъпата марка! А хубави, дълги и извити мигли или имаш, или не - никоя спирала няма да ти ги направи. Освен това, поне аз никога не забелязвам чуждите мигли. И скъпа и евтина спирала - ефектът е еднакъв. Затова по добре по-евтина, като почне да се скапва - нова и готово.
Иначе аз не съм доволна от антицелулитния крем на Леокрема - кожата ми лепне отвратително след него и дрехите ми се залепят за дупето.
Не ми хареса и крема за тяло Liiv Botanicals на Avon - май го рекламираха като с минимално консерванти и аромати, но на мен ми мирише на пластмаса...Точно на найлоново пликче!  Sick Но предполагам това е естествения мирис на пропилен гликола - пластмасовата гелообразна съставка, в която се разтварят водата и всички други вещества на повечето кремове за тяло, и която всъщност осигурява масата, която мажем по себе си... Sick

# 86
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Бубачко, ти коя спирала ще препоръчаш, до 5 лв.? А спирала за 20 пробва ли си някога, а за 50?

# 87
  • Мнения: 1 322
Най-много ме разочарова Вениш-а.

# 88
  • Мнения: 3 419
Най-много ме разочарова Вениш-а.
newsm78 Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 957
Възмутена съм от това изказване на Бубачко. Разликата между спирала на Голден роуз (нищо против) и тези на Есте Лаудер са от тук до земята. Абсолютно всичките спирали имат ефект ,особено по скъпите. При правилно използване на спиралата може да издържи и 6 месеца.

# 90
  • Мнения: 14 499
аз пък я разбирам донякъде, може би защото единствената спирала, която ми правеше страхотен обем, държеше ми миглите извити и много черни, струваше два лева.
факт

# 91
  • Мнения: 99
ИИ, чак да сте възмутени!  Laughing Не съм ползвала спирала за 50 - няма и да ползвам.
Ама миглите ми са си хубави - не ми трябва. А и нося очила - миглите ми със спирала за 15тина лева, каквато ползвам, ми се опират в стъклата и ми пречат, та с такава от 50 не знам...  Party

# 92
  • София
  • Мнения: 164
Има много неща, които съм ползвала и от които съм се разочаровала - евтини, среден клас и скъпи. Няма значение!
Има продукти които направо обожавам и не всички са от най-скъпите.
По отношение на козметиката - всеки сам за себе си трябва да намери подходящите продукти, но за съжаление рядко става отведнъж.
По отношение на рекламите - няма правило "най-масовото е най-скапано" или "това, което не се рекламира е качествено". Въпрос на възприятие на рекламата и най-вече на личен избор!

И казвайте, че темата се чете с отворен чадър  Wink

# 93
  • София
  • Мнения: 4 774
Възмутена съм от това изказване на Бубачко. Разликата между спирала на Голден роуз (нищо против) и тези на Есте Лаудер са от тук до земята. Абсолютно всичките спирали имат ефект ,особено по скъпите. При правилно използване на спиралата може да издържи и 6 месеца.


Междудругото, моите мигли стават по един и същи начин и с Мейбълин, и с Лореал, и с Диор. И спирала от 5 лева съм пробвала и пак такива станаха. Трудно откривам разлика, с всички ми стават добре извити./ Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: X
Аз също никак не съм възмутена от изказването на Бубачко. Всеки за себе си е открил за кое си струва да дава повечко пари,и за кое не Peace

# 95
  • Мнения: 957
Еее да ти сама казваш,че ползваш тази за 15 а не тази за 2ва разликата е огромна. От тези за 5лв очите почват да ми сълзят и да имам други такива проблеми.Не съм роб на тези от 50лв, но определено тези от диапазона около 20 вършат най-добра работа.

# 96
  • Мнения: X
На мен пък от всички спирали ми сълзят очите, дори и от тези за 20 и кусур лева. Мога единствено да се "успокоя",че сълзите ми са станали по-ценни Crazy

# 97
  • София
  • Мнения: 4 774
И аз си купувам от 10-20 лв само заради това, че би трябвало да са по-безопасни за очите от тези за 3лв.

# 98
  • София
  • Мнения: 3 880
аз пък имам хубави и гъсти мигли, но рядко си намирам спирала. и е факт, че на Ив Сен Лоран, Диор, Ланком и кои ли не опитани още не са ми направили по-хубави миглите от такива на Буржоа за 15-16 лв...а имаше една за обем на Лореал, леле какви хубави мигли ми правеше...

# 99
  • Мнения: 957
Лореал ,Мейбълин ,Мах Фактор ,Буржоа са си от един клас и от тях просто трябва да се намери най-подходящия, пробвала съм с други от по нисък клас ,и все едно съм си намазала миглите с нещо неописуемо . Един път имах възможност и си купих една спирала за около 46лв преди две години и на всеки му правеше впечатление какви страхотни мигли имам

# 100
  • Мнения: 957
На мен пък от всички спирали ми сълзят очите, дори и от тези за 20 и кусур лева. Мога единствено да се "успокоя",че сълзите ми са станали по-ценни Crazy
Пробвай тези от 4лв те са страхотни по твоите думи

# 101
  • Мнения: X
На мен пък от всички спирали ми сълзят очите, дори и от тези за 20 и кусур лева. Мога единствено да се "успокоя",че сълзите ми са станали по-ценни Crazy
Пробвай тези от 4лв те са страхотни по твоите думи

Ами аз не твърдя подобно нещо. Но съм ползвала и такива като ученичка. Може пък от тях да са ми се повредили очите. Но пък тогава нямах оплаквания от тях.И с Голдън Роуз са ми ставали хубави миглите, но с времето нещо се префърцуних и започнах да си купувам по-скъпи с надеждата уж да са по-безвредни. Честно казано с огромна досада си купувам спирала вече,защото знам,че неизменно ще ми дразни очите.. та мижа да ме лажат Mr. Green

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Разочаровах се от околоочния на Ла Рош - 36 лв, щипе и ми опъва кожата, даже леко ме засърбяват ъглите на очите и ми се зачервяват.
За спиралата - мен също ме дразнят повечето, особено когато са за чувствителни очи  #2gunfire

# 103
  • Мнения: 957
Е преди време и качеството на Голден Роуза беше по различно. Отиди в някои реномиран магазин за козметика, кажи че са ти чувствителни очите и имаш нужда от спирала която да не ти ги дразни, ако ти дразни очите с бележката се връщаш и правиш рекламация.Сигурна съм,че би го направила ако си дала 50лв, а ако си дала 15 ще си затраеш

# 104
  • Мнения: X
Е преди време и качеството на Голден Роуза беше по различно. Отиди в някои реномиран магазин за козметика, кажи че са ти чувствителни очите и имаш нужда от спирала която да не ти ги дразни, ако ти дразни очите с бележката се връщаш и правиш рекламация.Сигурна съм,че би го направила ако си дала 50лв, а ако си дала 15 ще си затраеш

Аз от известно време насам постоянно питам за такава спирала. Но навсякъде само Манхатън ми предлагат,а аз съм разочарована от тази марка .И 1 лев не бих дала само за да я пробвам отново. Ако за 50 лева ми извадят спирала за чувствителни очи,която да действа бих пробвала,но ако се окаже,че не работи при мен,естествено,че ще си искам парите обратно.Работата е там,че не ми се вярва да намеря такава,още по-малко ми се жертват 50 лева ей така за пробата и още толкова нерви да ходя да се разправям.

# 105
  • Мнения: 776
Ей, Бубачко къде ти трябваше такава беля Mr. Green, голям смут внесе в темата Crazy И с риск да оспамя, понеже темата има малко по-различна насоченост Laughing от това да спорим дали спирала за 3 лв е по-добра от тази за 33, искам да кажа, че Бубачко е права, като споделя:
А хубави, дълги и извити мигли или имаш, или не - никоя спирала няма да ти ги направи.
Аз лично моите грозни, клепнали мигли ooooh! няма как да си ги направя хубави, независимо каква спирала ще сложа. Пробвала съм и от 50 и от 20 лв. Не виждам съществена разлика - настоящата ми на Шанел не върши по-добра работа от спиралата на Лореал за обем, която ползвах преди това. Освен това човек трябва да си прави сметка кое му е приоритетно Peace Ако нямаш чувствителни очи, но си надарена с красиви мигли и Голдън Роуз върши работа!  bouquet

# 106
  • Мнения: X
Именно!
Моите мигли се поддават лесно на обработка ,но очите ми са чувствителни. Докато майка ми примерно такива "овчи" мигли има,че ако ще и хиляда лева да даде за спирала- все тая.

# 107
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Именно!
Моите мигли се поддават лесно на обработка ,но очите ми са чувствителни. Докато майка ми примерно такива "овчи" мигли има,че ако ще и хиляда лева да даде за спирала- все тая.
Препоръчвам ти IsaDora за чувствителни очи е, има и пантенол за подхранване на миглите уж.  Flutter  Пише, че е подходяща за жени, носещи лещи. Цената и е 25лв, съвсем прилична. Аз съм много доволна, за това с чисто сърце преопръчвам.

# 108
  • Мнения: X
Именно!
Моите мигли се поддават лесно на обработка ,но очите ми са чувствителни. Докато майка ми примерно такива "овчи" мигли има,че ако ще и хиляда лева да даде за спирала- все тая.
Препоръчвам ти IsaDora за чувствителни очи е, има и пантенол за подхранване на миглите уж.  Flutter  Пише, че е подходяща за жени, носещи лещи. Цената и е 25лв, съвсем прилична. Аз съм много доволна, за това с чисто сърце преопръчвам.
Благодаря,Камамберчо  bouquet,ще поразпитам по магазините. Peace

# 109
  • Мнения: 99
ИсаДора се продава в Цум, Бонжур и един магазин на Графа, в който има и декоративна козметика на Лумене - внася ги една и съща фирма.
Колкото до смута - не съм искала. Нито да възмущавам когото и да било. Все пак си говорим тук, уж приятно, за спиралки, не съм се изказала в подкрепа на педофилията. Rolling Eyes
За протокола - ползвам кафява спирала на Буржоа - Pump up the volume или Taillons не знам какво си, която е 15тина лева, вижда ми се оптимална цена и повече наистина не бих дала. Но всеки решава кое му е приоритетно, както беше казал някой по-напред. Аз лично като се гримирам обичам да наблягам на лицето и устните. Peace

# 110
  • Мнения: 2 414
Имам въпрос,който не е съвсем по темата.....
В момента съм решила да си взема черен молив за очи,но съм с много чувствителни очи и се чудя кой да купя. newsm78
Въпроса ми е-има ли голяма разлика в моливите на Лореал,които са по 10 лева и тези на Клиник,които струват 30 лева.?И ако има разлика каква е?
Мерси предварително.

# 111
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 277
Аз пък все попадам на скъпи кремове с "кир"-ефект.  ooooh!

# 112
  • Мнения: 3 034
поизчаках преди да се оплача, за да съм сигурна в оплакването си, нооооо никога повече Миокине-то на Виши - цялата серия!  #Cussing out бясна съм! лицето ми за цялата бременност не е било в такова състояние, в каквото е вече 3 седмици! иначе и на години, и като тип проблеми, и като тип кожа тази серия би следвало да е тъкмо за мен. резултатът е не само, че всичките бръчици са си в цветущо състояние, но имам ужасно много пъпки, появиха ми се черни точки (досега съм имала сигурно 10 за целия си живот), мастни подутини подкожни, бели върхове и изобщо...  ooooh! и не, не е от бременността, аз ще раждам вече и дерматолога е убеден, че не може така изведнъж да цъфна в края на бременността. та така, за съжаление сега сигурно месеци ще отстранявам последствията  Tired

# 113
  • Мнения: 2 199
Ами аз не твърдя подобно нещо. Но съм ползвала и такива като ученичка. Може пък от тях да са ми се повредили очите. Но пък тогава нямах оплаквания от тях.И с Голдън Роуз са ми ставали хубави миглите, но с времето нещо се префърцуних и започнах да си купувам по-скъпи с надеждата уж да са по-безвредни. Честно казано с огромна досада си купувам спирала вече,защото знам,че неизменно ще ми дразни очите.. та мижа да ме лажат Mr. Green

Ползвала ли си на Манхаттън за чувствителни очи?
ПОдходяща за дами с лещи
Мен от нея не ми сълзят очите  Hug

# 114
  • Мнения: X
Айля,ползвала съм я, и нея,както всички спирали на Мнахатън с дни не мога да си я изтрия. Имам чувството че всичките спирали от тази марка са водоустойчиви и никак не ми се нравят Thinking

# 115
  • Мнения: 1 941
Всичко на “Проктър и Гембъл”  smile3513

# 116
  • Мнения: 1 318
Антицелулитния на Нивеа.
Спирала на Ревлон за извити мигли.
Шампоани Нивеа, Глис Кур, Пантен... няма да споменавам останалите масови марки. Naughty

# 117
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Побут  Grinning
Темата е интересна
Ще следя

# 118
  • Мнения: 4
Излъгах се веднъж и аз да опитам онази прословута Дева със слим ефекта, е нямала съм подобен обрив де що съм я намацала по тялото си, образуваха ми се големи плюски, че и с връхче. Отделно Diacneal на Avene не постигна резултатът, който очаквах.

Общи условия

Активация на акаунт