прехвалените ягоди/праскови

  • 7 835
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 015
Не съм доволна от масовата козметика за коса, от почти всички шампоани и маски ми се появява пърхут.  Sick
и на мен smile3511
Не от почти всички,а от всички при мен!Не помня вече от кога не си позволявам да си купувам от магазин.... ooooh!

# 76
  • варна
  • Мнения: 1 830
Някой спомена ли прословутия Хед енд Шолдърс? Не стига, че не маха пърхута, ми и косата ми става отврат Sick
На мене не само, че не ми маха пърхута, ами ми става и повече.Ужасни са #2gunfire

# 77
  • Мнения: 2 015
Не съм доволна от масовата козметика за коса, от почти всички шампоани и маски ми се появява пърхут.  Sick
щ

Ами и аз да изпробвам де що има масова козметика, и на мен ще ми излезе пърхОт  Crazy
Масоваите шампоани са пълни със сода,не е нужно да ползваш де що има ако си със чувствителен скалп ,за да разбереш,че са пълен "шит"  Peace

# 78
  • Мнения: 660
Виши,гела им за измиване Нормадерм,пълен боклук се оказа а толкова скъп.Развалиха нещо тази марка много... За масовите е ясно,всичките са отвратни боклуци...
Развалиха и боята Лореал Кастинг,не съм доволна напоследък от нея  Rolling Eyes

# 79
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Някой спомена ли прословутия Хед енд Шолдърс? Не стига, че не маха пърхута, ми и косата ми става отврат Sick
На мене не само, че не ми маха пърхута, ами ми става и повече.Ужасни са #2gunfire
за мен и мъжо  пък е единственият 6ампоан, който не ни  прави пърхут...... но  не го купувам от България...

# 80
  • Мнения: 2 936
не съм доволна от 3-те стъпки на Клиник...
от спиралата на Ланком-Amplicils

# 81
  • Мнения: 3 830
Искам да се оплача, че развалиха не само аромата, но и качеството на любимият ми крем за ръце с глицерин за 1 лев на Ален Мак. #2gunfire

# 82
Нормадерм на Виши, шамплоаните на Елсев, козметиката на Манхатън и гланцовете за усти на Боржоа

# 83
  • София
  • Мнения: 1 509
Не съм доволна от спиралата  ланком виртуоз , а от крем на ести лаудер се изприщих.Добре че беше само от мостра, че се бях засилила да си го купувам на сляпо.

# 84
  • Мнения: 961
Не съм доволна от парфюмите на Avon, от шампоаните Wash&Go.

# 85
  • Мнения: 99
Според мен е безумно да се дадат 20 лева за спирала! Всички са едни и същи - ако е течна, стои добре, като поизсъхне, стои зле и слепва, ако ще да е най-скъпата марка! А хубави, дълги и извити мигли или имаш, или не - никоя спирала няма да ти ги направи. Освен това, поне аз никога не забелязвам чуждите мигли. И скъпа и евтина спирала - ефектът е еднакъв. Затова по добре по-евтина, като почне да се скапва - нова и готово.
Иначе аз не съм доволна от антицелулитния крем на Леокрема - кожата ми лепне отвратително след него и дрехите ми се залепят за дупето.
Не ми хареса и крема за тяло Liiv Botanicals на Avon - май го рекламираха като с минимално консерванти и аромати, но на мен ми мирише на пластмаса...Точно на найлоново пликче!  Sick Но предполагам това е естествения мирис на пропилен гликола - пластмасовата гелообразна съставка, в която се разтварят водата и всички други вещества на повечето кремове за тяло, и която всъщност осигурява масата, която мажем по себе си... Sick

# 86
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Бубачко, ти коя спирала ще препоръчаш, до 5 лв.? А спирала за 20 пробва ли си някога, а за 50?

# 87
  • Мнения: 1 322
Най-много ме разочарова Вениш-а.

# 88
  • Мнения: 3 423
Най-много ме разочарова Вениш-а.
newsm78 Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 957
Възмутена съм от това изказване на Бубачко. Разликата между спирала на Голден роуз (нищо против) и тези на Есте Лаудер са от тук до земята. Абсолютно всичките спирали имат ефект ,особено по скъпите. При правилно използване на спиралата може да издържи и 6 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт