прехвалените ягоди/праскови

  • 7 806
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 14 494
аз пък я разбирам донякъде, може би защото единствената спирала, която ми правеше страхотен обем, държеше ми миглите извити и много черни, струваше два лева.
факт

# 91
  • Мнения: 99
ИИ, чак да сте възмутени!  Laughing Не съм ползвала спирала за 50 - няма и да ползвам.
Ама миглите ми са си хубави - не ми трябва. А и нося очила - миглите ми със спирала за 15тина лева, каквато ползвам, ми се опират в стъклата и ми пречат, та с такава от 50 не знам...  Party

# 92
  • София
  • Мнения: 164
Има много неща, които съм ползвала и от които съм се разочаровала - евтини, среден клас и скъпи. Няма значение!
Има продукти които направо обожавам и не всички са от най-скъпите.
По отношение на козметиката - всеки сам за себе си трябва да намери подходящите продукти, но за съжаление рядко става отведнъж.
По отношение на рекламите - няма правило "най-масовото е най-скапано" или "това, което не се рекламира е качествено". Въпрос на възприятие на рекламата и най-вече на личен избор!

И казвайте, че темата се чете с отворен чадър  Wink

# 93
  • София
  • Мнения: 4 761
Възмутена съм от това изказване на Бубачко. Разликата между спирала на Голден роуз (нищо против) и тези на Есте Лаудер са от тук до земята. Абсолютно всичките спирали имат ефект ,особено по скъпите. При правилно използване на спиралата може да издържи и 6 месеца.


Междудругото, моите мигли стават по един и същи начин и с Мейбълин, и с Лореал, и с Диор. И спирала от 5 лева съм пробвала и пак такива станаха. Трудно откривам разлика, с всички ми стават добре извити./ Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: X
Аз също никак не съм възмутена от изказването на Бубачко. Всеки за себе си е открил за кое си струва да дава повечко пари,и за кое не Peace

# 95
  • Мнения: 957
Еее да ти сама казваш,че ползваш тази за 15 а не тази за 2ва разликата е огромна. От тези за 5лв очите почват да ми сълзят и да имам други такива проблеми.Не съм роб на тези от 50лв, но определено тези от диапазона около 20 вършат най-добра работа.

# 96
  • Мнения: X
На мен пък от всички спирали ми сълзят очите, дори и от тези за 20 и кусур лева. Мога единствено да се "успокоя",че сълзите ми са станали по-ценни Crazy

# 97
  • София
  • Мнения: 4 761
И аз си купувам от 10-20 лв само заради това, че би трябвало да са по-безопасни за очите от тези за 3лв.

# 98
  • София
  • Мнения: 3 880
аз пък имам хубави и гъсти мигли, но рядко си намирам спирала. и е факт, че на Ив Сен Лоран, Диор, Ланком и кои ли не опитани още не са ми направили по-хубави миглите от такива на Буржоа за 15-16 лв...а имаше една за обем на Лореал, леле какви хубави мигли ми правеше...

# 99
  • Мнения: 957
Лореал ,Мейбълин ,Мах Фактор ,Буржоа са си от един клас и от тях просто трябва да се намери най-подходящия, пробвала съм с други от по нисък клас ,и все едно съм си намазала миглите с нещо неописуемо . Един път имах възможност и си купих една спирала за около 46лв преди две години и на всеки му правеше впечатление какви страхотни мигли имам

# 100
  • Мнения: 957
На мен пък от всички спирали ми сълзят очите, дори и от тези за 20 и кусур лева. Мога единствено да се "успокоя",че сълзите ми са станали по-ценни Crazy
Пробвай тези от 4лв те са страхотни по твоите думи

# 101
  • Мнения: X
На мен пък от всички спирали ми сълзят очите, дори и от тези за 20 и кусур лева. Мога единствено да се "успокоя",че сълзите ми са станали по-ценни Crazy
Пробвай тези от 4лв те са страхотни по твоите думи

Ами аз не твърдя подобно нещо. Но съм ползвала и такива като ученичка. Може пък от тях да са ми се повредили очите. Но пък тогава нямах оплаквания от тях.И с Голдън Роуз са ми ставали хубави миглите, но с времето нещо се префърцуних и започнах да си купувам по-скъпи с надеждата уж да са по-безвредни. Честно казано с огромна досада си купувам спирала вече,защото знам,че неизменно ще ми дразни очите.. та мижа да ме лажат Mr. Green

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Разочаровах се от околоочния на Ла Рош - 36 лв, щипе и ми опъва кожата, даже леко ме засърбяват ъглите на очите и ми се зачервяват.
За спиралата - мен също ме дразнят повечето, особено когато са за чувствителни очи  #2gunfire

# 103
  • Мнения: 957
Е преди време и качеството на Голден Роуза беше по различно. Отиди в някои реномиран магазин за козметика, кажи че са ти чувствителни очите и имаш нужда от спирала която да не ти ги дразни, ако ти дразни очите с бележката се връщаш и правиш рекламация.Сигурна съм,че би го направила ако си дала 50лв, а ако си дала 15 ще си затраеш

# 104
  • Мнения: X
Е преди време и качеството на Голден Роуза беше по различно. Отиди в някои реномиран магазин за козметика, кажи че са ти чувствителни очите и имаш нужда от спирала която да не ти ги дразни, ако ти дразни очите с бележката се връщаш и правиш рекламация.Сигурна съм,че би го направила ако си дала 50лв, а ако си дала 15 ще си затраеш

Аз от известно време насам постоянно питам за такава спирала. Но навсякъде само Манхатън ми предлагат,а аз съм разочарована от тази марка .И 1 лев не бих дала само за да я пробвам отново. Ако за 50 лева ми извадят спирала за чувствителни очи,която да действа бих пробвала,но ако се окаже,че не работи при мен,естествено,че ще си искам парите обратно.Работата е там,че не ми се вярва да намеря такава,още по-малко ми се жертват 50 лева ей така за пробата и още толкова нерви да ходя да се разправям.

Общи условия

Активация на акаунт