прехвалените ягоди/праскови

  • 7 802
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
за мен абсолютно прехвалени се оказаха дезодорантите,които УЖ не уставят бели петна по дрехите. Сума парцалки си оризилих в отчаяните си опити да се убедя в това чудо.

# 16
  • Мнения: X
за мен абсолютно прехвалени се оказаха дезодорантите,които УЖ не уставят бели петна по дрехите. Сума парцалки си оризилих в отчаяните си опити да се убедя в това чудо.

Абсолютно съм съгласна, и аз ги пробвах и винаги оставят петна, щом имат талк.  ignore2

# 17
  • Мнения: 5 539
След хвалебствена тема във форума си купих маската за коса на Глискур с подхранващи масла. Е няма такъв боклук просто! Close Как ли не пробвах, ефектът е отчайващ. На всичкото отгоре, откакто я ползвах няколко пъти, косата ми почна да цъфти /а я дават уж срещу цъфтеж/.
Ама аз нали си знам Глис-продуктите отпреди, защо ли се вързах!

# 18
  • Мнения: 483
Фон дьо тенът Max Factor - двете стъпки.

# 19
  • Мнения: 4 496
Боята за коса Вела Сафира/или Зафира, не знам/. Не остана и помен от цвят още след първото миене.
Гарние Пюр 3в1.
Със сигурност има и други, но в момента не се сещам. Най-вероятно ще допълвам. Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
За маската за коса на Глис, с маслата - абсолютно съм съгласна, за боклука си е.
Виж шампоана, шампоана с маска и спрея от същата серия при мен имат страхотен ефект. Ползвам ги вече повече от година.

Друго, от което съм разочаровата са спиралите на Мейбълин, и някой на Макс Фактор. Както и Волюм шокинга на Лореал.

Продуктите на Долива - също не ми харесват.

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Продуктите на Лореал, Елсев и Глис Кюр за коса - пълен боклук, от първите два ми излезе пърхут от 3тия ми се изсуши супер много косата ooooh!

# 22
  • Мнения: 779
 newsm78....спиралите на манхатън Sick    #Crazy

# 23
  • Мнения: 2 149
Аз се разочаровах от двойната спирала на Мейбълин и от маската за боядисана коса на Тиги Crossing Arms

# 24
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
По принцип повечето продукти, които масово се рекламират са боклук - за мен Peace

Последния "провал" е новия Идеалист на Ести Лаудер.Около стотина лева е,а е пълен боклук.Най-обикновен лек флуид, има много по-добри от него за тази цена, които вършат много по-добра работа

Има и още много други...

Peace

# 25
  • Мнения: 7
наскоро си купих един шампоан на нивеа уж против пърхот...а то се оказа че явно е за образуване на пърхот Confused

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
О, да шампоаните на Нивея, бях ги забравила какви са  Sick И Пантен, който се продава в БГ няма нищо общо с пантена в Англия примерно. Какви са тези ментета, какво е това чудо - от близо 5г си купувам шампоани или от аптека(фито, еусерин, клоран) или от професиноалните серии на лореал и керастаз, за да си спестя разходите за дерматолози и лекарства  ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 407
Mисля,че при всеки е индивидуално.
Продктите на Мейбълин не ми харесват.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 752
Maxfactor, Vichy (Normaderm), Garnier, Nivea и много други..  Whistling

# 29
  • Мнения: 893
Аз пък съм доволна от Глис кюр - азиатската серия, за боядисана коса, с маслата...любима ми е първата.

Не съм доволна от пяната за коса на Нивея!

Общи условия

Активация на акаунт