Мразите ли шефа си... ?

  • 5 995
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Разбира се,че не го мразя.Нали работейки за фирмата му си вадя хляба.Как бих могла да работя за човек,който мразя?
Иначе идеалният шеф трябва да е 'глух' и 'сляп' или рядко да навестява офиса.Но пък да е щедър и често да  оргарнизира и спонсорира мероприятия с цел сплотяване на колектива.

# 16
  • Мнения: 2 161
Ако имах шеф,щях да го мразя.Така е редно.Или правиш секс с шефа или го мразиш.Явно всички правите секс с шефа,с изключение на Цветенце.

# 17
  • Мнения: 846
Е, шашнахте ме   Laughing
Много голям процент засега е на семейни начала  Joy

Мразя е силна дума, какво ви дразни понякога или не харесвате?

Ако харесвате шефа си, независимо дали това е жена ви, мъжът ви, баща ви ...., опишете, кои са качествата,
 които харесвате в него като началник, споделете как той се отнася с подчинените си.

Ако други шефове четат, нека да вземат малко опит Laughing
Не бъдете толкова лаконични де  Wink


# 18
  • Мнения: 1 224
Ако имах шеф,щях да го мразя.Така е редно.Или правиш секс с шефа или го мразиш.Явно всички правите секс с шефа,с изключение на Цветенце.
Може ли и мен да сложиш при изключенията ?
 Praynig
1. Шефа ми е от женски пол
2. Майка ми ми е шеф

# 19
  • Мнения: 2 161
Слагам те при изключенията само защото майка ти е шеф.А не защото шефа е жена.

# 20
  • Мнения: 600
мразя го. той е един ужасен комплексар, избива си го върху всички жени като се опитва да ги унижава(винаги поединично, ако не се сам, не смее). освен това е слаботелесен, потресаващо космат и се поти до кръста като се притесни. отблъсква ме дори мисълта за него. ама нямам избор Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 224
мразя го. той е един ужасен комплексар, избива си го върху всички жени като се опитва да ги унижава(винаги поединично, ако не се сам, не смее). освен това е слаботелесен, потресаващо космат и се поти до кръста като се притесни. отблъсква ме дори мисълта за него. ама нямам избор Rolling Eyes
Потящо се Иети.. не мерси   bath1

# 22
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Има моменти, когато силно ме изнервя.
По-скоро проблемите ми са с колегите/жките, шефът се държи почти като "сляп,глух и често отсъстващ"  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 401
Почти всичките си шефове съм мразела най-чистосърдечно. Тези, които не съм са били жени.

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не! Много е свестен! А е и хубав!  Grinning

# 25
  • Мнения: 600
мразя го. той е един ужасен комплексар, избива си го върху всички жени като се опитва да ги унижава(винаги поединично, ако не се сам, не смее). освен това е слаботелесен, потресаващо космат и се поти до кръста като се притесни. отблъсква ме дори мисълта за него. ама нямам избор Rolling Eyes
Потящо се Иети.. не мерси   bath1

йети не беше ли голямо newsm78 може и да бъркам...освен това кат се притесни или ядоса започва да скърца със зъби и да му трака ченето. а като е имал кофти вечер още на пръв поглед можеш да забележих. като буреносен облак е и веднага решава как да те притесни с някоя трудна задачка Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 891
Ааааа, всички шефчета си ги обичкам! И повечето ме четат тук  Mr. Green

# 27
  • DE
  • Мнения: 967
Не го мразя, но може да се каже, че не го харесвам!(като човек)

# 28
  • Мнения: 846
Като мразите, обяснете какво мразите точно???

Унизително отношение спрямо вас, не достатъчно добре ви задава задачите, необщителен е, куца му комуникацията...
Язвителен....



# 29
  • Мнения: 3 268
Явно съм сручвала на шефове до сега.Двама съм имала,готини.Сега нямам шеф,а мъж в работата.Понякога го мразя,но по-често го обичам,къде ще ходя.

Общи условия

Активация на акаунт