Предложение за смяна на името Клюкарник

  • 1 877
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Нещо като с темата-полемика за рекламата на Кока-Кола.
Някои неща си ги изсмуквате от пръстите. Няма нужда.

# 16
  • Мнения: 212
Вижте кои и какви са закованите теми- това имам предвид   bouquet  bouquet
Какъв ви е проблема със закованите теми не мога да разбера. Какво толкова ви вадят очите тия заковани теми че искате да се махнат от тук... Вие сърца нямате ли....
Какво по-естествено и нормално от това да се редуват теми като например - "Всяка загуба на ценно време е фатална за Гошко! Ние сме шансът му за да живее" с тема - "Мъжете курвари ли са?" или - "СПЕШНА КАМПАНИЯ ЗА ПЛАМКО! За да не угасне Пламъчето" с "Размера има ли значение" или "Ани Салич да не си е сложила силикон"
Точно с това съчетание на такива теми Клюкарника показва истинския живот - докато един умира, друг се ражда и живота продължава... Едни майки се разделят с живота на децата си, други майки ги интересува дали размера на пениса има значение... Живота е шарен ... какво да го правиш. Живота е като един голям КЛЮКАРНИК - има си от всичко по-малко

# 17
  • София
  • Мнения: 1 105
Абсолютно против. Бърборилник и говорилня ми звучат адски тъпо. Никъде по другите форуми няма "Клюкарник". Името си е идеално!

# 18
  • Мнения: 151
Аз съм нова тук.И за пръв път влизам в "клюкарник"Направо се учудих като видях какви теми има:Зов за помощ,......Помогнете на.......Да спасим......... Мислех че в клюкарник се обсъждат само клюки.Изобщо си нямах на представа че такива сериозни неща се разискват тук

# 19
  • Мнения: 212
Аз съм нова тук.И за пръв път влизам в "клюкарник"Направо се учудих като видях какви теми има:Зов за помощ,......Помогнете на.......Да спасим......... Мислех че в клюкарник се обсъждат само клюки.Изобщо си нямах на представа че такива сериозни неща се разискват тук
Няма страшно - свиква се. И аз като за пръв път попаднах тук се изненадах къде съм попаднал като видях първите теми-в Клюкарник ли съм или в сайт за помощ за болни деца. Но после свикваш вече - просто трябва по-бързо да превърташ закованите теми за да стигнеш до същинските теми заради които си влязла - а именно Клюки и развлечение...

# 20
  • Мнения: 3 405
Клюкарникът си е клюкарник, не му трябва преименуване. Така се е появил първоначално и си му отива.
Идва момент, когато потребителите излизат от отчетните теми или темите по интереси и възрастови групи на децата и започват да пишат в клюкарника.
На когото не му харесва просто да не влиза тук  Peace


Темите за помощ са коментирани, много предложения се направиха. Джулиана е обяснила защо са тук.

# 21
  • Мнения: 677
Клюкарник си е идеале. И понеже съм клюкар, информитах модератор да премести темата в правилата. Хохо.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Напоследък ми е скучно в клюто и предлагам то да се казва Скучарник или Тъпанарник

# 23
# 24
  • Мнения: 3 405
при наличието милони форумски настроения всеки път ли да се сменя името?

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Клюкарник е името на клюкарника.
За какво служи и какви са темите тук, си пише в началото на подфорума.
Защо темите за дечицата и актуалните трагедии са заковани в началото, какъв е техният брой, функционалност и ефективност сме дъвкали и предъвквали над десет пъти.
"аз съм нов тук, но имам отношение" , при желание може да се информират за развитието и отговорите в предишните теми.
Освен това въпросът е поставен в грешен подфорум.
Освен това предложението ви не се приема.
А ... и заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт