Как да стана руса

  • 5 927
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Какво е супра?

# 16
  • София
  • Мнения: 4 752
С тези опити, които правиш можеш единствено плешива да станеш ooooh! Върви веднъж да те направят в салон,а  после сама си боядисвай корените. Струва си определено.

# 17
  • Мнения: 580
И как ще разбере кой фризьор е по-добър?Ще го пита ли?
Виждала съм такива цветове на коса от "ДОБРИ"фризьори,
че след тях само подсригване помага.
[/quote]
Не е много трудно да разбереш за един фризиор, дали е добър или не,необходимо е само да видиш вида на някои от редовните му клиентки.....аз поне на това залагам Flutter

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Я кажете верно нещо повече за тая супра?

# 19
  • Мнения: 3 010
Предложете някой добър фризьор във Варна, за да стана руса от тъмно кафява. Може и кичури.

# 20
  • Мнения: 10 758
Не е много трудно да разбереш за един фризиор, дали е добър или не,необходимо е само да видиш вида на някои от редовните му клиентки.....аз поне на това залагам Flutter
Е тя как ще разбере кои са редовните клиенти?
Една година ще прави статистика ли, кво ли?

# 21
  • Мнения: 10 758
Некъв изсветлител май беше. newsm78
Нещо като блондор Thinking

# 22
  • Мнения: 580

[/quote]
Е тя как ще разбере кои са редовните клиенти?
Една година ще прави статистика ли, кво ли?

[/quote]
Ако си от по-малък град като мен (Благоевград ) по-известните стилисти си имат редовни клиентки ,чиято външност име един вид визитна картичка.....така че не е необходимо да правиш статистка за да разбереш ,дали коафйорът е добър или не..

# 23
Здравейте.
Исках да задам един въпрос, който беше зададен и в една друга тема, но там никой не беше дал отговор.
Дали мога да стана руса само с боя? Имам предвид без блондори и така нататък. Преди бях, след това се боядисах тъмно и сега косата ми е светло кестенява. Естественият ми цвят е нещо от типа на тъмно рус - светло кестеняв. Та, руса боя върху кестенявото дали ще хване изобщо? Защото когато ми беше доста тъмна опитах и за това в момента ми е по-светла, но няма общо с русо.
Благодаря предварително ако някой помогне. Flowers Rose

# 24
  • Мнения: 70
Здравейте.
Исках да задам един въпрос, който беше зададен и в една друга тема, но там никой не беше дал отговор.
Дали мога да стана руса само с боя? Имам предвид без блондори и така нататък. Преди бях, след това се боядисах тъмно и сега косата ми е светло кестенява. Естественият ми цвят е нещо от типа на тъмно рус - светло кестеняв. Та, руса боя върху кестенявото дали ще хване изобщо? Защото когато ми беше доста тъмна опитах и за това в момента ми е по-светла, но няма общо с русо.
Благодаря предварително ако някой помогне. Flowers Rose

няма как да стане,от личен опит ти го казвам ..тези експерименти и аз исках да направя с косата си но ве4е съм се отказала да я съсипвам..аз бях с кестенява коса и с ки4ури.реших 4е я искам по светла и се боядисах с рус цвят-не много бяло,не много жълто-резултата- бели ки4ури и светло кестеняво но малко биещо на рижаво-съвсем малко.сега в момента съм мн тъмно кестенява с лек червеникав отенък-4ак след 5-я ден се възприех...от този цвят до русо пътя е един- обезцветител..амааа доста е драстично като мярка  Stop 

# 25
  • Мнения: 1 418
Супрата е блондор.и,ако си експериментирате
в къщи с него,нищо чудно и без коса да останете.

# 26
  • Мнения: 887
Ясно е, че ще трябва да отидеш на фризьор, за да ти помогне. Моят съвет е обаче да си честна с него и да му кажеш за всичко, което си слагала на косата си и е много важно през какъв интервал от време си слагала боите, защото незнам дали някой ще рискува да ти сложи още една боя, особено блондор. Аз на твое място бих си оправила цвета към по-тъмен с безамонячна боя(на фризьор) и след 5-6 месеца ще пробвам да я изруся при професионалист.

# 27
Здравейте.
Исках да задам един въпрос, който беше зададен и в една друга тема, но там никой не беше дал отговор.
Дали мога да стана руса само с боя? Имам предвид без блондори и така нататък. Преди бях, след това се боядисах тъмно и сега косата ми е светло кестенява. Естественият ми цвят е нещо от типа на тъмно рус - светло кестеняв. Та, руса боя върху кестенявото дали ще хване изобщо? Защото когато ми беше доста тъмна опитах и за това в момента ми е по-светла, но няма общо с русо.
Благодаря предварително ако някой помогне. Flowers Rose

няма как да стане,от личен опит ти го казвам ..тези експерименти и аз исках да направя с косата си но ве4е съм се отказала да я съсипвам..аз бях с кестенява коса и с ки4ури.реших 4е я искам по светла и се боядисах с рус цвят-не много бяло,не много жълто-резултата- бели ки4ури и светло кестеняво но малко биещо на рижаво-съвсем малко.сега в момента съм мн тъмно кестенява с лек червеникав отенък-4ак след 5-я ден се възприех...от този цвят до русо пътя е един- обезцветител..амааа доста е драстично като мярка  Stop 
Добре де, няма ли възможност просто през определени периоди да се боядисвам с по-светла боя? Аз така или иначе не се стремя към платинено русо, напротив - искам някакъв естествен цвят. При положение, че сега е светло кестенява, не е черна или червена да кажем. Отделно си правя и маска с жълтък и стимуланта на Икаров, от което имам чувството, че пада малко боята. Наистина ли обезцветител е единственият вариант? Понеже това няма начин да си го причиня.  smile3544

# 28
  • Мнения: 10 758

Ако си от по-малък град като мен (Благоевград ) по-известните стилисти си имат редовни клиентки ,чиято външност име един вид визитна картичка.....така че не е необходимо да правиш статистка за да разбереш ,дали коафйорът е добър или не..
Е, аз съм от София.

# 29
Здравейте и от мен  Simple Smile
Аз съм нова тук,но реших да споделя и моя опит с изрусяването.
От може би 7г вече съм руса ... имам си фризьорка от която съм много доволна и всяка седмица ходя да ми я издуха със сешоара.
Преди се изрусявах само при фризьор най-често се мажех с Лореал,но сега сама се изрусявам и съм много доволна от резултата.
Ползвам боята на Палетте ХХЛ колор номер 00А мажа се първо с нея в корените и после на влажна коса си слагам Палетте 219  Wink
За сега мога да кажа,че косата изобщо не ми е изтощена въпреки честото изправяне всяка седмица и отделно боядисването.

Общи условия

Активация на акаунт