Астма!

  • 3 426
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 531
И моите деца са с астма. Мария си ходи на градина. Не съм я спирала когато е била с пристъп или е кашляла. Аз и давах инхалатора Вентолин и тя си се самообслужва, когато много се разкашля си пръскаше. Сега след случая в 11ДКЦ госпожите просто ме помолиха онхалатора да го давам на тях, а не да и се деди в раницата. И когато има нужда тя си пръска. Вечер ми го връщат. Попитай ги ако вместо сироп занесеш инхалатор ще има ли проблем. Обясни им че детето не е болно, а сипмтомите просто се проявяват най - вече пролет и есен и е наложително да приема лекарството.

# 16
  • Мнения: 872
Много теми за асмата има вече, скоро модераторките сливаха теми, малко каша стана в тях ... и сега нова тема...Най-вероятно и тази тема ще я набутат някъде, и кашата ще стане още по-голяма. Пожалете ги и тях, заети са, с децата си имат занимания...ако са залепени за форума няма да имат време за другите, и по-важните  неща... Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Скъпи дами, съпругът ми се излекува от астма преди 4 години по метода Бутейко. Оттогава сме забравили какво е кашлица, какво е задушаване, какво са лекарства. Той е здрав. Затова си позволявам да пусна съобщение за днешната презентация:

Днес, 11 април, от 17.30 часа във Варна, ул."Ген.Столипин" 58, в зала на Fitvibe wellness center ще бъде проведена презентация на метода Бутейко от Нели Ковальова, която от 20 години работи по него и е квалифициран методист за прилагането му - обучавана е 4 години в Москва.

Методът Бутейко представлява система от дихателни упражнения, но спирам дотук, защото смятам, че един квалифициран методист по системата ще я представи много по-добре. Във всеки случай съм много благодарна, че попаднахме на нея, защото иначе по 4 месеца в годината съпругът ми беше на Серетид.

# 18
  • Мнения: 1 434
В  Бургас   дали  ще има    такъв  семинар  , за съжаление    немога да дойда  до  Варна .Ще  се радвам да разкажете подробно за  срещата   bouquet

# 19
  • Мнения: 49
Това е тел. на методистката, която ни научи,най-добре говори с нея-0897 292 904-Ковальова.Пожелавам ви успех!

# 20
Методистката Г-жа Ковалъова започва курс на обучение по метода Бутейко на 18.04.2008 в 17.00 часа в Уелнес център на адрес гр. Варна, ул. Ген. Столипин 58 партер. За предварителна информация и записвания тел. 052 69 56 56, 0878 69 56 56

# 21
  • Мнения: 1 434
Ако може и в Бургас  да направите такъв курс.

Общи условия

Активация на акаунт