Рамки и Фотошоп - 50

  • 46 637
  • 500
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 270
Добро утро момичета
jmoto-опитай се да пооправиш малко снимката-нарисувай ушенцето на котето-дай му малко шарп..............Тази красива рамка си губи ефекта така.
Дамаянти-ще се направя,че не съм видяла рамката ти
Lati-много ми харесва.Мисля си защо не пробваш на по тъмен фон,струва ми се,че ако има контраст ще е по добре
Ted_cat -не не си изгубила форма.Рамката  ти е прекрасна
diemma-много много много ми харесва/единствено малка кроп на снимката отгоре/ Hug  bouquet
Румка-тези черните цветя нещо не са много на място.Може да ги дублираш  да им промениш цвета ,а черните блюрни малко ,намали им прозрачността ,мръдни ги мялко надясно и надолу и ги остави като сянка.Може да си поиграеш и със снимката.Малко е размазана.
Сейдж -отново красоти показваш.Мръдни леко тази лявата пеперудка или я нарисувай така-все едно е на сладуранката

# 16
  • Мнения: 458
Добро утро!
Страхотни неща от началото на темичката  Hug. Направо ви се чудя как ги измисляте. Аз сигурно съм оперирана от творческа мисъл  Rolling Eyes. Страхотни сте   bouquet
Благодаря за коментарите за влюбената снимка. Ще сменя надписа с червен, но дали да сложа и нещо друго или да я оставя така  newsm78
И все пак да се запиша с нещо скромно  Blush


http://images.gstaykova.multiply.com/image/4/photos/18/orig/95?e … amp;nmid=46722264

Приятен ден на всички! На работещите - лека работа!

# 17
  • Мнения: 1 237
И аз нямам нищо ново  Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 2 161
sage   smile3501

# 19
  • Мнения: 2 616
Мацки, не знам какво беше това чудо снощи-39,4 темепература не бях виждала да вдига малкия, но днес сме пушка. Не знам от позитивната енергия, която ни пратихте ли, от кърмата ли или от това, че Млечко ме хока снощи-не стигнахме до Хексалгина  Laughing, но дребоса днес е пушка и вършее удома, има да си наваксва, че два дни не е правил бели  Mr. Green

Сега ми е по-спокойничко да се нарадвам на апарата и да го разуча, че ще трябва и рамки да ви пусна с новите снимки  Heart Eyes

Сейдж, рамката е невероятна!!!!!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
ИвеHug Heart Eyes

Румка, newsm78 тази рамка, тук, е по-различна Crazy

 ooooh! сега видях, че си я редактирала

# 21
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Хайде, да се запиша поне! Embarassed
Време за рамки нямам, влизам отвреме на време във форума /ама не се оправдавам, де!/ Rolling Eyes
Гледам рамки правите вече за чудо и приказ, дето се казва! Аз съм на тема мартеници! Мине ли първи март - сядам да творя рамки, че ми липсват... и май съм позабравила! Wink

# 22
  • Мнения: 1 182
Иве радвам се че е по-добре малкия слънчо!Сейдж мноого е хубава Heart Eyes

Аз минах на цветна вълна

# 23
  • Мнения: 1 084
Лати, много е хубава рамката ти на "цветна вълна" Simple Smile)
Ани, първоначално така я сложих (пеперудката), но после не ми хареса и я подпъхнах под снимката Simple Smile))
Днес Джуниър е с температура Sad(, дано бързо се оправи и да не зарази А-М, която от три седмици ходи на ясла и накак не ми се иска да прекъсва Sad(

На тази ще й разкарам страничните линии... Определено дразнят Sad(

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Lati, много е добра! Цветна ли , аз съм винаги ЗА Grinning Hug

# 25
  • Мнения: 4 116
sage , прекрасни са последните ти две рамки!
Lati, цветната е просто великолепна!
Румка, харесва ми! Само снимката можеше малко да пообработиш. Например леко да шарпнеш очите.
diemma , страхотна!
gabby и дамаянти могат повече  Grinning

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Сейдж невероятни са последните ти две рамки  Peace

Ох, как искам и аз хубав фотоапарат - с моите калпави снимки нищо не става Sad
Ивелина Ат. - честито ти нова придобивка и да направиш най-готините снимки на малчо. Между другото моят малкият е роден също  на 10 март, но 2004г. и е страшно диво хлапе. Изобщо не е РИБА, а акула. Твоят кротък ли е?

Лати - страшно много ти се е променил стила - сега така ти харесвам много работите Wink

# 27
  • Мнения: 1 941
Записссссс  Mr. Green
Сейдж, първата не толкова, но втората много ми легна на сърце  Heart Eyes
Дам, щипката наистина е възголемичка...

# 28
  • Мнения: 2 616
Сейдж невероятни са последните ти две рамки  Peace

Ох, как искам и аз хубав фотоапарат - с моите калпави снимки нищо не става Sad
Ивелина Ат. - честито ти нова придобивка и да направиш най-готините снимки на малчо. Между другото моят малкият е роден също  на 10 март, но 2004г. и е страшно диво хлапе. Изобщо не е РИБА, а акула. Твоят кротък ли е?


Много се радвам, че имам още едно бебе на нашата дата  Heart Eyes

Изобще, бяс голям е.  Mr. Green Бебе със собствено мнение-реве, крещи, докато постигне своето. Не знам на кого се е метнал,...........а разправят, че рибите били кротички. Няма такова нещо, диванета до едно са-познавам още 3-ма предствителина зодиата между 1 и 4 години, един дол дренки. Laughing

# 29
  • Мнения: 377
И аз да се запиша в новата тема.Много бързам затова само пускам рамката и изчезвам.

Общи условия

Активация на акаунт