Баба Марта бързала в Карлово и Сопот мартеници вързала

  • 11 470
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
по архивна от на мики 1999
хихихи hahaha

# 76
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ти не се смей, ми вземи вдигни една сватба, па ни покани една форумска дружинка, ще се барнем с редутски дрешки Mr. Green

# 77
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
ти не се смей, ми вземи вдигни една сватба
тц,аз да не съм луда Naughtyмен никой не може да ме излъже
ще се барнем с редутски дрешки Mr. Green
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 78
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Що бре, като не могат теб да излъжат, излъжи ти Весо. В редута знам, че няма, ама в Промода булчински рокли не продават ли Mr. Green Та по този повод-обмислям пак поръчка, тюх ,като ми пратиха код за БД как да не го използвам Laughing

# 79
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
Що бре, като не могат теб да излъжат, излъжи ти Весо. В редута знам, че няма, ама в Промода булчински рокли не продават ли Mr. Green Та по този повод-обмислям пак поръчка, тюх ,като ми пратиха код за БД как да не го използвам Laughing
а бе мик що не ползваш 36900 страхотен код,4 чифтаобувки ми поръча тоя код Joy

# 80
  • Мнения: 844
Микки, много хубава булка бе, ама сега си си добре.Малее бебо какви бузки има, сладур.Аз днес гледах бузки на една малка девойка която от 1250 кг. стана 3 килца.
Днес случайно срещнах tutti  на центъра с дружинка и сие, и аз искам среща ще си взема 1  ден отпуск но ще дойда  bouquet

# 81
  • Мнения: 1 232
Що бре, като не могат теб да излъжат, излъжи ти Весо. В редута знам, че няма, ама в Промода булчински рокли не продават ли Mr. Green Та по този повод-обмислям пак поръчка, тюх ,като ми пратиха код за БД как да не го използвам Laughing
какво е БД ааа и аз искам поръчка незнам кво ама ще поръчам Mr. Green Mr. Green

# 82
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
БД-безплатна доставка

# 83
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
познайте какво ме чекаше днес у нас като се прибрах Laughingпакетче и известие,2 колета наведнъж smile3508много съм доволна макар повечето неща да бяха за ина.
ей тва съм поръчала кажете как да не го разходи човек из плажа Laughing

# 84
  • Мнения: 3 360
Супер е!Ама ако така я караме и за плаж много няма да ни бива hahaha cheers Аз се чувствам така:badscale........Сега отивам да .. newsm39,че ми се събра доста днес Mr. GreenАйде лека и доволна вечер от мен 1dating luvbed 1cribИ кротки да са дечицата Grinning Peace

# 85
  • Мнения: 3 360
Къде се изгубихте пак всички? newsm78Хайде очетете как сте,що сте Laughing Wink

# 86
  • Мнения: 458
Цитат
ей тва съм поръчала кажете как да не го разходи човек из плажа Laughing
Тва е мнооого хубаво ,ама и хубаво телце си трябва за него Tired.Аз квато корместа останах едва ли ще искам да го разкарвам по плажа.Май повечко /ако съм облечена с него / ще си разкарвам шкембенцетоо hahaha Joy Joy Joy

# 87
  • Варна
  • Мнения: 261
Благодаря на buba за линка.Ние все пак решихме да празнуваме в механа "Карлово" - тази до реката,че ни е най-близко.Добре беше,макар че се изненадах,че в събота вечерта няма никакви хора.Само нашата компания беше. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 1 232
Благодаря на buba за линка.Ние все пак решихме да празнуваме в механа "Карлово" - тази до реката,че ни е най-близко.Добре беше,макар че се изненадах,че в събота вечерта няма никакви хора.Само нашата компания беше. Simple Smile
еми значи сте прекарали по задушевно.Не е имало хора защото за малък град като нашия заведенията също се нароиха много,а и всс пак може би сравняваш с Варна,наминавай принас Hug

# 89
  • Мнения: 3 360
 smile3507
Да побутна малко напред темата,че трудно се намира.....Лека нощ! Wink

Общи условия

Активация на акаунт