Изпръхнали бузки?

  • 1 963
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 197
Аз използвам крема на nivea против студ и вятър

# 16
  • Мнения: 492
Nachtkerzen балсам. Оправи я за два дни. Peace

# 17
  • Мнения: 27 524
С олио няма да стане. Трябва ти колд крем, зимен и подхранващ. Аз взех на Мустела такъв и съм много доволна, веднага се оправи.  Peace

# 18
  • Мнения: 1 155
На дъщеря ми бузките бяха по същия начин и ги отправих с кремчето на Мустела от серията Стелатопия. Много съм доволна!!! Peace

# 19
  • Мнения: 95
Благодаря на всички мами за мненията. Ще почерпя от вашия опит, че с този вятър тук край морето е истински ад за разходка и ако искам да не лишавам бебка от разходки, трябва да предпазя нежната и кожа с нещо. Grinning

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Nachtkerzen балсам. Оправи я за два дни. Peace
Peace

# 21
  • Мнения: 1 483

Да,много е готин.Аз го използвам и за Алекс и за мен.

# 22
  • Мнения: 291
аз ползвам AVENT MAGIC CREAM и определено съм съгласна, 4е е 'меджик'

# 23
  • Мнения: 403
Крем за лице от серията на Мустела за суха кожа. Оправят се нещата точно с 2-3намазвания.
  202uu

# 24
  • Мнения: 814
 Ползваме колд крема на Мустела Peace.

# 25
  • Мнения: 187
Ве4ер мажа с Бюбхен,а когато ще излизаме навън и досега ползвам на Нивея за студено време и вятър.

# 26
  • Мнения: 3 315
мажа с Бюбхен  Peace 

# 27
  • Мнения: 323
крем NIVEA

# 28
  • Мнения: 2 910
Преди да излезем задължително я мажа с крем за студено време-купила съм на Бюбхен, и ако и след това се случи бузките да изпръхнат, ако времето е много студено, вкъщи я мажа с кремчето на Нивеа.

# 29
  • Мнения: 142
Здравейте,
Колкото и странно да звучи, но аз използвам Вазелин (Petroleum Jellу) и съм доволна.
По принцип съм резервирана към кремовете, защото ме е страх от екзема. Според вас основателни ли са притесненията ми?
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт