? за ежедневна употреба на масла Икаров

  • 24 856
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 757
бадемовото масло е много подходящо за бръчки и подмладяване,бях чела някъде,че една известна актриса подържала лицето си перфектно с бадемово масло

# 16
  • Мнения: 35
Сега четох листовката на Икаров и май за бръчки най-подходящо е маслото от пшеничен зародиш. Както и за много други неща. Ето извадка от листовката за това масло "Маслото от пшеничен зародиш е подходящо за подхранване на кожата около очния контур при застаряващи кожи. Помага при напукани, нацепени, залющени устни. Може да се нанася на кожата преди процедурата "запарване", особено на възпалени места, белези, повърхностни и скъсани капиляри. Предпазва от образуване на стрии по време на бременност... При цъфтеж на косата е подходящо да се втрива в краищата и."
За всяко масло е изброено, за какво е най-добро. Всички си заслужават Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 570
Вече трети месец използвам маслото от гроздови семена всяка вечер вместо нощен крем. Не съм забелязала някакви странични ефекти. Много съм доволна. На сутринта кожата е много мека и гладка. Аз съм със смесена кожа.

# 18
  • Мнения: 14 489
Сега четох листовката на Икаров и май за бръчки най-подходящо е маслото от пшеничен зародиш.

да, аз такова ползвах Peace

# 19
  • Мнения: 581
 Аз си мажа миглите в основата на горния клепач от доста време с бадемово масло.Не знам дали си внушавам, но май са ми пораснали малко и със сигурност се посгъстиха.

# 20
  • Мнения: 1 432
Много ги хвалите тези масла. А аз мислих ,4е са само за суха кожа  Blush и затова до сега не съм посегнала към тях. Ще си купя  Flutter

# 21
  • Мнения: 35
Ей сега си сложих маслото със пшеничен зародиш, но не попива толкова лесно колкото си мислях и още седи мазничко  Thinking Надявам се скоро да попие

# 22
  • Мнения: 529
Купих няколко масла на Икаров миналата седмица и едно на Етерика "Универсално масло за лице".  От Етерика кожата около носа се е зачервила, сигурно от етеричните масла.  Пробвах жожоба и макадамия в чист вид, но по ми допада да се мажа с крем, в който съм добавила същите масла.

# 23
  • Мнения: 1 988
и аз съм на същата вълна-вместо нощен  крем-масло. Сега съм с това от гроздови семена, предишното беше бадемово. Решила съм да ги сменям-ще ги пробвам повечето или пък всички Mr. Green и като стана една страшна убавица-немам заговаряне Laughing Laughing Laughing
Досега наистина съм много доволна Peace

# 24
  • Мнения: 14 489
Ей сега си сложих маслото със пшеничен зародиш, но не попива толкова лесно колкото си мислях и още седи мазничко  Thinking Надявам се скоро да попие


да, трябва да се слага по мъничко, всъщност колкото и малко да сложиш няма как да ти попие напълно.

# 25
  • Мнения: 35
Алегра, попи си то, но чак след повече от 30 мин. Нищо де Simple Smile Надявам се и при мен да има ефекта, който и при теб с мимическите:pray:[/ . Ти беше ли споменала, колко време си го ползвала докато ти се махнат, че не си спомням?  color]

# 26
  • Мнения: 14 489
ами при мен не са се махнали все още щото го спрях от мързел Embarassed
но доста бърз ефект имаше Peace

# 27
  • Мнения: 296
Купих си вчера маслото против бръчки на Етерика - като ефект може и да е по-добро, защото е основно от пшенични зародиши и кайсиеви ядки + бял равнец, лавандула и куп още подобни екстракти. Само че доста ми мирише на мен за нощно полагане. Все едно съм в сауна. Ще го пробвам още няколко пъти, ако не ми понесе ще си редувам маслата на Икаров - пшенично, кайсиево, бадемово и от гроздови семена. Аз не вярвам да ми се загладят на мен мимическите, но поне да изглежда свежа кожата. И ако може да се появяват мнооого бавно следващите. Ако може, моля!  Laughing
 

# 28
  • Мнения: 199
в листовката пише че маслото от жожоба може да се слага на напукани устни. и все пак мока ли да го използвам ежедневно за тази цел? малко или много попада в устата като говоря или неволно си оближа устните

# 29
  • София
  • Мнения: 4 751
в листовката пише че маслото от жожоба може да се слага на напукани устни. и все пак мока ли да го използвам ежедневно за тази цел? малко или много попада в устата като говоря или неволно си оближа устните

Едва ли е по-вредно от разните гланцове и червила  Confused

Общи условия

Активация на акаунт