Влизате ли във филми?

  • 3 943
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 079
Не се затормозявам излишно! Crossing Arms
Не се "вкарвам във филм", не измислям сценария, защото всъщност със сигурност ще се е случило нещо съвсем различно от скалъпения от мен сценарий (който евентуално бих измислила!).

# 16
  • Мнения: 1 925
И аз не се затормозявам излишно, особено след като родих гледам по-глобално на живота.  Peace И са ми много забавни хората, които го правят, имам доста познати, които постоянно са в някакъв филм и такива "сценарии" измислят, че Скорсезе ще им завиди  Joy
Достатъчно ни е напрегнат като цяло живота, за да го усложнявам допълнително, имам си много неща ( реални ), за които да мисля. 
Peace

# 17
  • Мнения: 740
Изпитвам панически страх от загубата на близък човек. Тези ми страхове ме вкарват в невероятни филми! ...
Трудно се живее така. Tired .... Съзнавам, че ми пречи, че сама си вгорчавам живота, но е по-силно от мен! Sad
Абсолютно същата ситуация е и при мен. Пречи ми и не знам как да се справя с това Sad

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Рядко влизам във филми, но влизам  Confused Това за любовницата не е на дневен ред при мен, но от злополуки много ме е страх. Ако закъснява, телефонът му по някаква причина е изключен, полудявам от нерви. Какви ли не простотии ми минават през главата...

# 19
  • Мнения: 1 475
аз сама не, но мен ме вкарват много често в роли, за които дори и не подозирам, че мога да изиграя!  smile3513Както казват приятелите, "само на теб ти се случват такива неща"!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
Рядко влизам във филми, но влизам  Confused Това за любовницата не е на дневен ред при мен, но от злополуки много ме е страх. Ако закъснява, телефонът му по някаква причина е изключен, полудявам от нерви. Какви ли не простотии ми минават през главата...

И при мен е така.

# 21
  • Мнения: 1 897
Разбира се, че се притеснявам ако закъснява и не се обажда, но не се вкарвам във филми. Никога не ми е минавало през главата, че е при любовница, но пък от злополука ме е страх.
  bouquet
Мога да кажа абсолютно същото и за себе си.

# 22
  • София
  • Мнения: 15 466
Ужас, непрекъснато. Понякога чак се мразя, че такива шантави неща ми минават през главата. Все си мисля, че трябва да мисля само хубави неща, но лошите си ми остават в главата до там, че чак  ги сънувам.

# 23
  • Мнения: 2 327
Те примерите бяха извадени от няколко теми напоследък. Просто тук иам доста такива...
Аз лично понякога влизам във филми, но гледам като цяло да е рядко и да не се поддавам прекалено на драмите... Напоследък поне се опитвам да мисля повече разумно.
Но има хора около мен които такива ги измислят, че ми е бедна фантазията...

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ставам за режисьор, но отказвам да влизам в такива филми ....
ако на някой му липсват идеи да заповяда ...

# 25
  • Мнения: 2 723
До преди 2 години дори и не ми минаваше през ума, че мъжът ми може да ми изневерява, или да му се е случило нещо лошо. Щом закъснява, значи има задръстване, или щом не си вдига телефона, значи го е забравил, или е в среща. Абе летях в облаците. Докато той самия не ме свали от там с голямата гьостерица. Абееее вкараха ме във филм, който нормален човек би заклеймил като чиста фантастика.
Та сега от едната крайност се метнах в другата. Вкарвам се в зловещи драми. И все си викам, че щом е могло "онова" да се случи всичко е възможно.
Мдам, май е време да се консултирам със специалист ooooh!

# 26
  • Мнения: 474
Обикновено съм слушател на разкази на приятелки, които обичат да си уплътняват времето, като преекспонират нещо, което е общо взето ежедневие. Като бях по майчинство и аз придобих склонност към драматизъм и разиграване на трагедии от нищото. Сега нямам време да мисля, тичам като луда по цял ден и съм заета непрекъснато- служебно, после с детето, домакинство и т.н. Е, за детето се притеснявам изключително, разбира се, но не изпадам в депресиращи мисли.

# 27
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Аз влизам непрекъснато във филми и приключения. Имам страшно развинтено въображение. Друг специалитет ми е да преживявам нещо преди да се случи.
това и аз го правя, за жалост!  не винаги е без липса на основание и това ме кара да повтарям   сериалите всеки път в подобна ситуация!особено с децата и мъжа ми!

# 28
  • Мнения: 682
Ох, и аз имам много развинтена фантазия и постоянно " влизам" във филми и предварително си разигравам какви ли не сценарии...

# 29
  • София
  • Мнения: 44 115
Доста често, а не би трябвало. Naughty

и аз така....

Общи условия

Активация на акаунт