Дали има такава пудра ?

  • 3 441
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не знам,авторката точно какъв ефект търси,но аз от години съм в невежество относно порцелановата кожа..... Rolling EyesВиждала съм жени без грим и лицата им са с доста дефекти, пъпки,петна...... След нанасяне на грим лицето им става идеално,без всякакви дефекти,порцеланово,като на кукла и всичко това без да оставя впечатление на околните ,че са се намазали и аз не знам с какво,пудра ,фдт..... newsm78Гледката ,наистина е красива.....

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 415
kopche, повечето продукти ДА, но тази пудра наистина прави кожата да сияе...невероятна е просто...за жалост я има само бяла и златна...а златната не ми харесва, пък съм вече тъмна за бялата... Tired

# 17
  • Мнения: 20

А може ли да кажеш точно кой номер е транслуцентната пудра на Клиник, т.к по описанието в Ягодката нещо не мога да се ориентирам  bouquet

# 18
  • Мнения: 36

А може ли да кажеш точно кой номер е транслуцентната пудра на Клиник, т.к по описанието в Ягодката нещо не мога да се ориентирам  bouquet

Някой знае ли колко струва тази пудра по козметичните магазини в България?

# 19
  • Мнения: 1 885
01 ми е номера. По-светличка е от тази, която съм дала на снимката, но кутийката е същата

# 20
  • София
  • Мнения: 1 220
Тука във Варна я има в Бонжура....миналата година май беше около 25-30 лв...сега не знам... Peace
Аз не я намерих ! Питах в един от Бонжура и те ми казаха, че такова нещо няма, явно са много зле сега се чудя къде да я търся … newsm78

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 lanna, явно наистина са много зле...аз бих ти я пратила от тука, но без да си я видяла...да не рискуваме  Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 1 220
Ами 10пъти и обясних на момичето за какво става въпрос и тя не, та не нямало такова нещо в България … Просто може те да не са го получавали  newsm78 ще търся да я пробвам някъдеq, само дето не знам къде има техни продукти  Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 lanna, пробвай там където има Лореал, Максфактор...и като я намериш, ако ти хареса иди и напудри продавачката от Бонжура   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 1 220
а мога да си я поръчам от нета  newsm78 ако не я намеря - това като краен вариант   bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 415
lanna, аз мога да ти я изпратя...стига да си решила, че ще е тя  bouquet

# 26
  • Мнения: 35 968
за сияйно лице - има едно кремче в 2 варианта на Лумене, също бронзираща им пудра дава такъв ефект /за по-светлите варианти става дума/
аз имам кремчето от няколко дни и съм много доволна

за тази пудра става дума: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263624.msg6387840#msg6387840

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 17:23 от bubanka

# 27
  • Мнения: 1 243
за сияйно лице - има едно кремче в 2 варианта на Лумене, също бронзираща им пудра дава такъв ефект /за по-светлите варианти става дума/
аз имам кремчето от няколко дни и съм много доволна

за тази пудра става дума: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263624.msg6387840#msg6387840

Бубанка, кое е туй кремче на Лумене. Я дай една снимка плс  Praynig

# 28
  • Мнения: 35 968
качих в предното мнение снимка, но не го намирам в официалните сайтове, сигурно вече са го спрели
кремът е 20 лв., а пудрата - 21

LUMENE Sun Radianse-Skin Tone Perfector
различно е от LUMENE Crystal Radianse

# 29
  • Мнения: 1 243
Мерси за инфото   bouquet
Аз точно се чудех на Кристал Радианс-а. В момента точно съм в такава чуденка за ФДТ и пудра, че не е истина просто. Обикалям всички такива теми като цветарка и само си прося отговори на въпросите! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт