Имали ли ли сте или бихте ли имали безперспективна връзка?

  • 5 382
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
..и без това след 28 трудно става на жената да избира.

 Shocked Grinning Шанел, я не тревожи девойките.

# 16
  • Мнения: 17 407
ИМала съм, само една, наистина на сексуална основа, но пък другата страна се е надявала Twisted Evil
ИНаче другите всички са били перспективни в моите мисли. В един момент съм осъзнавала, че си губя времето, обаче не съм ги прекъсвала, оставях на доизживяване. Аз май скачах от връзка във връзка, всъщнот Mr. Green
Допълвам- връзката със съпруга ми също започна на секс основа. Ама то просто ми беше писнАло от перспективи.

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 15:17 от Дренка

# 17
  • Мнения: 9 865
Да, но никога не съм си давала ясна сметка, колко ужасно безперспективни са били. И сега е така.

# 18
  • Мнения: 494
 Дори когато се омъжвах за настоящия си съпруг нямах ни най-малка идея за каквито и да е перспективи...Много ме натоварват такива неща, най-малкото с евентуалните разочарования, които пък никога не изключвам като бъдещо развитие на нещата...Важното е да е весело СЕГА...
  Не са ме опустошавали безперспективни връзки и не съм била лъгана от надежди и очаквания, просто защото не съм имала такива. Сериозно говоря-такъв ми е характерът. Ако мога образно да се изразя-"куфарите ми винаги са били готови-стегнати и опаковани, зад вратата-чакат си.." Не съм си тръгвала заради това, че нищо сериозно няма да излезе от дадена връзка (голяма пък работа!), но съм го правила от скука, от раздразнение, от инат, от "непасване" в характерите или в леглото...

 Всъщност...Омъжих се за най-неперспективния мъж, който до онзи момент бях срещала в живота си, защото когато ми предложи бях влюбена (само толкова, без идеи за бъдеще и семейство, с изненада, че изобщо съм склонна да приема). Това не ми пречи да съм омъжена вече 10 години и да имам две страхотни деца от него.

# 19
  • Мнения: 600
да. веднъж. не, два пъти. знаех, че няма да се оженим и няма да имаме деца. и няма да бъдем заедно много дълго. но беше хубаво. единият ми омръзна, защото исках перспективна връзка вече. на другият аз омръзнах. нямам лоши спомени, това си я май естествена част от битието.

# 20
  • Мнения: 183
О, я стига.Безперспективна е връзка с женен мъж, който се кълне, че ще се разведе веднага, щом децата му навършат пълнолетие, а точно тогава жена му ражда бебе.
Има мъже, които смятат, че щом така им е добре, значи няма нужда да променят нищо.Ако не им е добре, тогава променят- най- често си тръгват.
Аз не съм виждала 24-25 годишен мъж готов за сватби и бебета.Ако не го подкараш с ръжена, ще си седи където си е и туй то.
Ако тази връзка е желана от лирическата героиня, тя трябва да рие и бута, да тегли и носи връзката си и ще успее.
Но , ако се чуди дали си заслужава- значи не си заслужава.

# 21
  • Мнения: 2 212
Ел, да риеш, да буташ и т.н. но понякога просто не се получава. Поне трябва да има взаимно желание...

# 22
  • Мнения: 4 965
Имала съм. Дори няколко. Но едната беше най-тежките, защото още от запознаването ни хвърчаха невероятни флуиди, а знаехме, че няма шанс - прекалено различни бяхме (във всяко отношение - произход, начин на живот, възпитание, среда, планове, ...). Но бяхме много влюбени (опитвахме се да се лъжем, че не сме) и сексът беше невероятен...

# 23
  • Мнения: 1 925
Имала съм такава връзка, много бързо се опомних ( спрях да се влюбвам, ако може така се каже )и нещата си дойдоха на мястото, в крайна сметка зарязаният беше той  Mr. Green
О, я стига.Безперспективна е връзка с женен мъж, който се кълне, че ще се разведе веднага, щом децата му навършат пълнолетие, а точно тогава жена му ражда бебе.
Мдам и аз така мисля  Peace И през подобно нещо съм минала  Sad

# 24
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Да, имала съм връзка без бъдеще, беше сексуална и материална, но имаше и чувства, това бяха най- прекрасните моменти в живота ми......... еееееееееееееееех  icanfly icanfly icanfly

# 25
  • Мнения: 33
[ и без това след 28 трудно става на жената да избира.Не че няма мъже,но те предпочитат по-крехката възраст.Значи бих имала безперспективна връзка до около 25 години,а после бих търсила нещо по-сигурно.[/b]

Това мен (на 27 съм) наистина ме стресна Shocked
Относно "безперспективните връзки" : До 23-та си година все с такива неустоими за мен екземпляри се занимавах, тогава както  в една реклма "Казах си СТИГА !". Трудно стоях мирна 4 глупави години, в които ми бяха адски скучни всички перспективни ергени, с които се занимавах. И от 3 месеца съм в  огъня отново.

# 26
  • Мнения: 17 407
Има 25 годишни, готови з абебета. ОБАче естер е права. КАт не става- не става. БЕзперспективна е всяка връзка, в която двамата "не са един за друг". Не ме питайте кво означава това Twisted Evil. ИЛи просто плановете им за "бъдещето" с разминават някъде. Сексът си е секс.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Имала съм и май не само една и това са били едни от най-хубавите ми връзки.
Освен това никога не се знае, знае ли се...

# 28
  • Мнения: 189
На 18 години, в последен клас в гимназията се хванах с 32-годишен мъж, разведен, с дете. Много безперспективно, ако питате майка ми. И аз го знаех, но пък изкарахме заедно 7 години. Когато ми дойде времето да търся перспектива, се разделихме по взаимно съгласие.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Като погледна назад май всичките ми връзки преди мъжа ми са били безперспективни. Друг е въпросът доколко съм го осъзнавала. Най-честият начин за прекратяване е бил до появяване на следващия.  Grinning Иначе се е случвало и да изчакам, докато нещата сами се изчерпят. Обаче това чакане може да бъде доста дълго и тягостно.

Общи условия

Активация на акаунт