Отговори
# 75
  • Кюстендил
  • Мнения: 104
 Здравейте и от нас!  Честито на всички празнували-много щастие,здраве и само весели усмивки да греят на лицата ви
 Ние се по загубихме,но каката изкара гнойна ангина,после грипа и двете в комплект с татито и свекървата.Последва трудно минаваща гадна  кашлица на Мими и най-накрая възпалено ляво ухо на Бела,придружено с избиващите 4 предкътника
 Добре дошли на новите мамчета.Като чета за многодетните и започвам да се размислям за още едно бебче,ама след 7-8г Mr. Green

 Ние също спим всички в една стая,е има си и недостатъци,но .......

 Памперса на Мими го махнах лесно,но тя седеше на гърнето от 7-8 месечна,а Бела не ще да сяда без дрехи,та си нямам и идея как ще го сваляме(май и аз ще разчитам на яслата-тръгва от Април)
 Много се улях,извинете ме Embarassed

# 76
  • Мнения: 104
Здравейте и от мен. Пропуснала съм да се запиша в другите ви теми, но нямам много време за форума. Имам две породени момиченца - Силвия и Диана. Силвия преди няколко дни навърши 3 годинки, а Диана е на годинка и девет месеца. Засъжаление провалихме празнуването на рождения ден на каката защото рожденичката се разболя точно за партито Sad Отложили сме го за 1-ви март, дано да сме здрави тогава. Хубав ден на всички.

# 77
  • Мнения: 5 391
Meriam, добре дошла!  bouquet

Кате, все да ти казвам, откакто махнахме бибата на Пресил той не проявява никакъв интерес към тази на Дарена CrazyА преди се чудеше коя по-напред да налапа, ако можеше и двете-най-добре Grinning

Тази нощ за пръв път ще съм сама с децата Rolling EyesДано мине добре и са послушни.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 040
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕСКО ! bdbaloniМного да е здравичък,весел и послушен.

Честито и на твоята племенничка bini_og, ! newsm18

Добре дошли на новите мами.

Нямам време момичета за повече.У нас тече ремонт.Бързам да свършим ,за да мога преди отново да тръгна на работа хубаво да си почина.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Meriam, добре дошла!  bouquet

Кате, все да ти казвам, откакто махнахме бибата на Пресил той не проявява никакъв интерес към тази на Дарена CrazyА преди се чудеше коя по-напред да налапа, ако можеше и двете-най-добре Grinning
Стига бе, сериозно ли?! Shocked Дано и при нас така да стане, ма май ще чакам да тръгне на ясла лятото и тогава да я махаме. Все не ми се подхваща такава дейност, че и без това дребното не спи спокойно и съвсем ще се скапя. Tired

# 80
  • София
  • Мнения: 6 329
Честит рожден ден на Преско (със закъснение)!  bouquet

Аз преболедувах, грип ли какво, вече съм по-добре, въпреки че ми е още отпаднало. Емко е здрав от няколко дни, но реших да го задържа в къщи до края на седмицата. Ще използваме хубавото време да ги изведа.

# 81
  • Мнения: 5 391
Аня, дано си се оправила, че е много трудно да гледаш деца когато на теб самата ти е зле.

При нас нощта мина добре, но сега когато ги сложих да спят на обед беше, и все още е, ужас Confused
Двамата плачат адски, поне Дарена заспа след толкоз рев, ама брат й още се глези.
Скоро така не съм търчала на два фланга.

# 82
  • Мнения: 290
Честит Рожден Ден на Преско!на патерица
bini oq Честит Рожден Ден и на твоята племенничка!Да са живи и здрави и много усмихнати дечицата!
Ние сме добре-вчера водих Иво на консултация и сега тежи 8,960 и е 71,5см.Педито ни даде направление за кръвен тест за установяване на алергия,след много разправии от моя страна.Защото досега не ми беше казвала,че такъв тест съществува и аз много се ядосах.
Ради е добре-днес както си гледаше рекламите и даваха тази на Tide се обърна и ми каза-Мамо ти си упер!Така съм се смяла от сърце! Joy
Аз ще ходя да готвя,че мъж ми ще си дойде от работа и трябва да е готово!
Чао за сега!

# 83
  • Мнения: 2 331
Люсka породени значи родени в съседни години, но тук границите са малко разширени - деца с малка разлика.
Ами тогава ще ме приемете ли във вашето отборче?Нашите дечковци са Митко на 3г.и3м. и Соня на 1г.и2м.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 464
    Аааааа! Grinning Да! Наистина това за "доброжелателите" е точно така! Няма нужда от показно неискрено съчувствие, ами че то някои от тях вместо да ахкат съжалително, да вземат да се порадват на това, че все още има млади хора, които имат желание и късмет да си имат повече от едно детенце, пък с по-малка разлика, дори по-добре, нали така Grinning
    Аз тези дни за пореден път карам една ужасна настинка и в съчетание с бременността и Криско, не е лесно за изкарване... Цяла зима боледувам от грип или настинка. Постоянно е така от няколко години. Мисля си като са двечки дечицата и аз по цяла зима съм така-не е много добре, но... Ако някой знае ефективен имуностимулатар, но не противогрипни ваксини, ако може да препоръча. Как се справяте (по без чужда помощ:) като ви застигнат зимните грипни инфекции с малките?
    Благодаря и за съветите за спането и придвижването навън! Май с ще изберем като за начало от тези бъги-бордове, прикачащи се към количката, пък после...ще видим Simple Smile
    Успех на всички! И много усмивки!

# 85
  • Мнения: 290
ЧЕСТИТ Св.ВАЛЕНТИН!
Пожелавам Ви много ЛЮБОВ и безброй УСМИВКИ в днешния ден!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК и на ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ днес!

# 86
  • София
  • Мнения: 62 595
Най-ефективният начин да се възстановиш е временно някой друг да поеме грижите по детето и домакинството. Организмът ти е изтощен и ти трябват нещата от клишето "силна храна и сън". И аз бях така миналата година, само дето не бях бременна, а с децата търчах напред-назад, че и мои неща движех. Само спането, яденето и по-спокойният живот оправят нещата. Яж колкото ти се яде, по възможност свястна храна и си поспивай.

# 87
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТ СВ.ВАЛЕНТИН,МИЛИ ВЛЮБЕНИ!
БЪДЕТЕ ВСЕ ТАКА ОБИЧАЩИ И ОБИЧАНИ,ЩАСТЛИВИ!


ЧЕСТИТ ТРИФОН-ЗАРЕЗАН!ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!

НАЗДРАВЕ!

Добре дошли на Били хлапето и Meriam! Hug
Нати ме изнервя,та ще бъда кратка днес.
Весел ден и слънчево настроение!

# 88
  • Мнения: 4 542
Здравейте и честит(и) празник(ци)! Хубаво да си купонясате днес!  Mr. Green
Хепимами, защо не помислиш за ваксина, след като родиш? Не знам ти как ще бъдеш, но на мен кърменето не ми се отразява много добре - постоянно боледувам (а по принцип не съм болнава) и мисля да говоря с ЛЛ за ваксина някаква.
Много моля болните бързо да оздравяват, че да не наказваме и тях!  Laughing  Hug
Добре дошли на новите мами, хубаво е, че се увеличаваме, че редовните нещо взехме да намаляваме драстично. Сума ти народ ми се губи, дано са добре и причините за отсъствието им са хубави!
Хайде, че Маци се събуди.

# 89
  • Мнения: 2 331
Честит св.Валентин и Трифон Зарезан! newsm24 Wine Glass
Как се справяте (по без чужда помощ:) като ви застигнат зимните грипни инфекции с малките?
Като се случи през събота и неделя ги оставям дребните на мъжа ми и аз лежа.Иначе, той взема болнични-лекарката ни е наясно, че сме сами и така.Но, в краен случай.Последния път казвах на дечица, че ще си играем на Сънчо и лежах и се завивах, а те припадаха от смях.Но, вече бях на втори ден от стомашно-чревна инфекция, която беше отшумяла.
Наздраве и хубава вечер!
И благодаря, че ме приехте!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт