играчка за прохождане

  • 1 320
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 766
И аз много се замислям за такава играчка  newsm78
Проходилките нещо не ми се нравят  Tired

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И аз много се замислям за такава играчка  newsm78
Проходилките нещо не ми се нравят  Tired

 Нямат нищо общо с проходилките, ама нищо.

# 17
  • Мнения: 2 663
Имаме точно такава играчка и съм страшно доволна от избора си
Сина ми още се вози с нея, но никога не сме я ползвали като играчка за прохождане, той просто се забавлява с нея.Сина ми се радва на мелодийки и това, че се бута много лесно като я яхне.Залива се от смях като се вози
Мисля и дъщеря ми да я ползва.

# 18
  • Мнения: 4 111
Здравейте момичета. Искам да купя на дъщеря ми такава играчка за прохождане и яздене. Моля да споделите мнение струват ли си, хубави ли са, ползват ли ги Вашите мъници? Какви имате Вие? Колебая се какво точно да избера, защото са скъпички.
('http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/2707?



Точно такава купихме на сина ми за първия рожден ден, но той проходи преди да му я купим и не проявява интерес към това положение за прохождане, което е показано на снимката, другото й положение - като кола http://www.fisher-price.com/img/product_shots/73499_b_2.jpg му харесва, слуша си музиката и се клатушка  hahaha


Тъкмо й видях цената - много е завишена в този сайт. В Гърция струва 40 евро, а в този сайт почти 60  ooooh!

# 19
  • Мнения: 766
И аз много се замислям за такава играчка  newsm78
Проходилките нещо не ми се нравят  Tired

 Нямат нищо общо с проходилките, ама нищо.
именно затова ми харесват    Peace

# 20
  • Мнения: 1 197
Записвам се да следя

# 21
  • Мнения: 9 973
ако имаш възможност-вземи Peace

# 22
  • Мнения: 31 206
Ще взема. Още се колебая за марката, но искам беба да играе с нещо. Намерих само един магазин, в който са на по-добри цени. Тези уолкъри са най-скъпи в България. Срамота. Поръчах и каска за прохождане.Осигурих и килим и сега я оставям да пълзи и да си играе на спокойствие.Преди все я слагах  в проходилката или в кошарката.

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 13:56 от densi

# 23
  • Мнения: 766
densi кажи ако може за кой магазин става въпрос  Blush
А каската е чудесна идея  Peace

# 24
  • Мнения: 31 206
Джъмбо. Разликата в цената е около 20 лв., но стоката не може да се разопакова. #Cussing out

# 25
  • Мнения: 766
densi мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт