Модни обувки 2008

  • 41 790
  • 216
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 757
страхотни са,направо се влюбих в тях.не мога да поръчвам от този сайт,иначе да съм ги взела всичките

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 22:53 от Tatti

# 18
# 19
  • Мнения: 402
Аххххххххххх, много хубави нещица, особено черните боти, всички които сте показали. Много обичам полуботуши  и боти с ток но не супер висок и показаните модели, независимо че са на пръв поглед различни, са точно това което харесвам Wink. Ама дали ще могада си купя тази пролет Thinking Praynig

# 20
  • Мнения: 630
мимоза,тези жълтичките са много сладки.Каква марка са?От къде ги гледаш

# 21
  • DE
  • Мнения: 967
milo_kremi, имам ги даже, но сребърни. Онлайн си ги поръчвам.
Ако искаш ще ти дам сайта на лични, да не правим реклама!  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 630
Че защо пък да не е реклама.Като има цяла поредица теми  за "Ягодка" какво...
Ако искаш,прати ми го на лични,но сигурно и други момичета ще се заинтересуват Hug

# 23
  • Мнения: 3 459

Тия са супер  Heart Eyes
От бая време съм им хвърлила очо, ама чакам да излезе некоя далаверка и тогава  Laughing

# 24
  • Мнения: 630

Тия са супер  Heart Eyes
От бая време съм им хвърлила очо, ама чакам да излезе некоя далаверка и тогава  Laughing

Напълно е вярно обаче,че модата се връща.Точно такива сандалки бяха модерни преди 20 години.Ако се разровя из гардероба на майка ми(тя е голям вещоман и пази обувки от младежките си години),ще извадя много ценни находки.Миналото лято правихме ремонт и изхвърлих три чувала със стари рокли.Зимата излязоха точно такива на мода.Казах си-ето,ако бях изчакала,сега щях да съм суперфешън Laughing

# 25
# 26
  • DE
  • Мнения: 967
Ето тези са ми любими! Имам ги в черно. Стоят невероятно и са леко ретро стил!

# 27
  • Мнения: 3 459

Тия са супер  Heart Eyes
От бая време съм им хвърлила очо, ама чакам да излезе некоя далаверка и тогава  Laughing
Напълно е вярно обаче,че модата се връща.
Абсолютно  Peace
Я бързо се разровете в гардеробите на майките си и вижте дали няма си спестите някой лев  Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 337
Балетните пак са на мода за мое щастие, защото са супер удобни.  Hug
Видях ги по витрините на някой магазини, който са приключили със зимната стока вече. Joy

# 29
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
аз пък си поръчах такива просто не издържах,страхотни са Crazy

Общи условия

Активация на акаунт