Във Варна шетат мечки бели, за слънце пролетно сме зажаднели! - 35

  • 13 346
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 50
troia до сега не съм и давала купешко пюре чисто. Пробвах я с картоф и морков на ХИП ама го плю и добре, че имах за всеки случай сварен картоф и го смесих с него. Така й го дадох заедно с 1/2 от тиквичките и малко АМ. Наистина това пюре е отврар те децата , че са будаленца, будаленца са ама чак такава отврат. То няма вкус няма нищо с домапния картоф и АМ що годе се яде. Ама пръцка по - малко от тиквичката.

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 16:51 от pets

# 61
  • Мнения: 812
Абе аз днес съм малко именничка май... newsm78
 Ай почерпете се на който каквото му хареса Mr. Green Няма пиячка, но лятото като сварим ракията ще цъкна едно шишенце за цвят  Drunk

# 62
  • Мнения: 48

llina "географски език" ?? newsm78
А?

[/quote]
Това е когато езика на бебчето не е изцяло розов, а е набразден и ама различни по форма и големина по-червени петна, които си менят местоположението (прилича на географска карта- от там и името).... отнчало си помслих, че съм го изгорила с млякото, ама се оказа, че имало такива....децата били предразположени към алергии.
 Има ли мами с такъв проблем?

# 63
  • Мнения: 48
Абе аз днес съм малко именничка май... newsm78
 Ай почерпете се на който каквото му хареса Mr. Green Няма пиячка, но лятото като сварим ракията ще цъкна едно шишенце за цвят  Drunk

честит имен ден  от мен Gift
да си много здрава и всички около теб  family  и наздраве cheers

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Lebedina, честит имен ден! Да си жива и здрава!  bouquet а какъв имен ден е днес

Виждам, че захранване и пюрета си говорите. Ние още сме на АМ и затова не съм се включвала; още нямаме опит с това. Нашата педиатърка каза, че още ни е рано да даваме сокче и аз слушам Flutter
В сряда сме на преглед да ни бият 2-я Пентаксим и се надявам да измоля едно направление за дерматолог, защото лицето, челото и ръчичките на Коко са много зле вече.  Praynig
Иначе майка ми беше през уикенд-а на гости да гледа Калоян и аз веднага хукнах из улиците Mr. Green И от къде ми хрумна, че за 8-те ми години вече във Варна така и не съм се качвала на Скай бара на Черно море. Та се намърдахме там с милото. Имах чувството, че се върнахме 15 години назад. Такъв соц е там. Но пък гледката е божествена. Sunglasses

Хубава вечер от нас.

А забравих да ви се похваля - реших от утре да започна да ходя на народни танци в Черно море; да свалям килца Crazy Има ли желаещи да ходим заедно? running jump

# 65
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...А забравих да ви се похваля - реших от утре да започна да ходя на народни танци в Черно море; да свалям килца Crazy Има ли желаещи да ходим заедно? running jump

Я дай малко инфо, кога се провеждат танците, цени

Лебедуна честит имен ден, ама той не е ли на 14.02  newsm78 , пак едни вкусотии си приготвила ей, все се каня на тез шприц сладки, ама... Wink

# 66
  • Мнения: 381
Честито на всички именници  newsm51 да ви е живо и здраво името!
KaliMa на 14.02 е според католическия календар, а дне е според православния  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 191
...А забравих да ви се похваля - реших от утре да започна да ходя на народни танци в Черно море; да свалям крилца Crazy Има ли желаещи да ходим заедно? running jump


и аз ще се присъединя Grinning за мен не е нещо ново аз съм  Whistlingмного добър танцьор да си направим среща Peace

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ооо, радвам се, че има интерес.

Значи народни танци има в:
Понеделник - 18:30 ч.
Сряда - 18:30 ч.
Неделя - 14:30

Цените са
за единично посещение до 17 ч. е 4 лв., след това 5 лв. Карта за 8 посещения след 17 ч. е 32 лв.; 12 посещения 40 лв. (преди 17 ч. не запомних)
Аз до сега не съм ходила на народни танци и незнам как ще е. Но преди бях много доволна от шейпинг и пилатес.

Деси, ти ходила ли си там на танци? 

# 69
  • Мнения: 50
Честит имен ден на всички Валентинки и Валентиновсци на малки и големи с пожелание да са  много здарви и щастливи!

Това за народните танци е супер, става ли ако знаеш само право хоро или по - добре да не се излагам  Embarassed
Купих си кростренажор и се потя на него за сега ама друго си е танци  Naughty От колко часа са? - видях

# 70
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Уфх, то хубу танци, манци, ама тез народните сега се сетих че са малко с доста подскоци, а при мен има едни работи дето много се влияят от гравитацята, и като тръгна да тичам е неудобно, а какво ли ще стане ако се и разскачам, пък така се ентусиазирах  Cry

# 71
  • Мнения: 151
Здравейте мамчета!
Незнаех,че днес има някакъв имен ден,но въпреки всичко ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички именници,да сте живи издрави,
много щастие,късмет и от всичко най-хубаво по много.
За д-р Кирязов съм чувала само добри отзиви и то много добри,не сме го посещавали ,но от
няколко места са ми казвали хубави неща.

# 72
  • Мнения: 151
ООООООООООО,Кали тук ли си бе?!
Най-накрая да те хвана и тебе тук във форума,аз много искам да ходя на такива
танци,нямам твоя проблем с гравитацията,но много ме е срам.

# 73
  • Мнения: 48
Мамчета аз като нова и любопитна мама имам още въпроси към вас, да ми кажете кога започнахте  да вдигате облегалкат на количката?!?! Рано ли е още за нашите 4 месеца? и моля ви за "географския език" нещо да споделите?!?!?
 Това за народните тенци, дето сте го решили е супер .... така ми се иска на мен с нещо да се занимавам, но уви няма кой да гледа малкия звяр...

# 74
  • варна
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен, наскоро се регистрирах и докато реша къде да се включа мина доста време.Моят сладунчо Ростислав е роден на 1.1.07. 52см -3800кг ,аз се казвам Силвия и живеем в Цветния квартал.За сега нямя да пиша повече защото отивам да гледам филм и да отмарям. Crossing Arms Stop

Общи условия

Активация на акаунт