Въпрос за преносването?

  • 2 403
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 931
Зависи от видеозона и лекаря който гледа. Йони като го видяха казаха,че е преносен. Преносен е иначе с 10 дни.
Леко раждане ти желая.

# 16
Изчакай до последно преди да ти предизвикат раждане - ако тоновете на бебо позволяват.В повечето случаи предизвиканото раждане завършво секцио.
Ако имаш наблизо голям блок го изкачи етаж по етаж и обратно - може да помогне..... newsm78

# 17
  • Мнения: 1 197
Мисля,че не може,чак като се роди тогава ще ти кажат.На видео зона само може да се види дали са ти намалелеи околоплдните води и дали ти старее плцентата.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Термина винаги се изчислява по един и същи начин-последната дата на цикъла+7 дни.Грешка може да има,ако ти не си сигурна в датата.

Терминът се изчислява така при цикъл от 28 дни. Моят цикъл е супер нередовен, така че никой не би могъл да ми определи термина по този метод.
В тази връзка преносих и двата пъти- с 15 и 18 дни. Но видеозонът ясно си показваше, че бебетата не са преносени, и двете се родиха точно в 40 седмица.

# 19
  • Мнения: 135
Както са ти казали и другите майки датата на термина е ориентировъчна.А за това  дали може да се види дали бебето е преносено -може следи се състоянието на плацентата,околоплодните води.На мен термина ми беше на 25.01,но преносвах 6 дни.На 31.01 трябваше да постъпвам в болница за предизвикване,но бебо реши сам да си излиза през нощта срещу 31.Така,че не се притеснявай,всичко ще е наред.Знам колко е изнервящо чакането.Стискам палци всичко да мине успешно и да се похвалиш с бебе.

# 20
  • Мнения: 610
По повод пренасянето!Моят цикъл също е много нередовен.Така и неможаха да изчислят термина ми.Той беше за 22.09,но аз нямах никакви признаци за раждане.На 2.10 ме вкараха в болница с цел предизвикване на раждане.Два дена по-късно последва система,но без ефект нямах никакво разкритие.На видео зона всичко с бебето си беше нормално.Така и не родих,но на след още 2дена ме бъркаха по-зловещо с цел да ми направят разкритие.Вариянта беше ако не стане да ме срежат.Включиха ми отново системата и до обяд нямаше резултат само контракции без разкритие,докато не ми спукаха водите.До вечерта се измъчих много,но моето съкровище се роди живо и здраво.Педиятрите я водеха недоносена с 1седмица.въпреки че се роди 3.700кг и 52 см.а гинеколозите ме водиха преносена с 14 дена.

Общи условия

Активация на акаунт