Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 5 074
Ей мъй на и мен  smile3521
Ама нещо не ми харесвате днес - мноооого депресивно го раздавате newsm78
Аз пък знам едно друго лекарство - немидремин.   
Ползвайте го, много ефикасно е в комбинация с майната му и непукопетина Joy Joy Joy
Аз преди години го приложих върху мойта си особа и съм много доволна  Laughing
Зиче, кво стана с мойта водчица  newsm78 Още малко ще те почакам и ще си сипа , щом не щеш да почерпиш.

# 256
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айде аз да те почерпя , Хулиганче.  Hug Налей си и да ти е сладко , мезето от теб.  Blush  НАЗДРАВЕ!!!  Crazy Зичето кой знае на къде я е отвеял ветъра.  Joy Избирайте ,коя душа ви иска.  hahaha

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 15:20 от babka_jabka

# 257
  • София
  • Мнения: 5 074
Дебна я аз Зичето, ама не мога  newsm78 newsm78 newsm78 ааа, май я мернах някъде.
Отивам да проверя  Joy Joy Joy
Малееее, ма ти ма заля с квалитетна водка, нали не е само за мен, че малко множко ша ми доде smile3532

# 258
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Чу си името и веднък се появи. Де е одиш бе , моме. Ние чакаме почерпушката. Joy Joy Joy
Водка за всички ви , бабетки . На Хулиганка ше да и е множко ,(много на душмани де, а ти си дружчица)
 не можем я удържим после.

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Тук съм бе пилее..Аз почерпих но ти спиш  Joyзатова не си видяла.Върни кадъра да видиш че не лъжа.
Ха наздраве...       

Еййй жабче нищо не изпускаш.Пишем домашни с Вики .Затова хвърлям по едно око от време на време да не изпусна нещо като дърта клюкарка.

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 15:33 от zi4e57

# 260
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Е върнах де , ма не видЕх бутилки.  hahaha Аз ше бегам , после пак. Нали всека вечер ходим на гробища , та време дойде. До по-после.  Hug

# 261
  • София
  • Мнения: 5 074
И аз го върнах, да видиш, че не ме мързи.
Каза, че ще търсиш утре т.е. днес Joy Joy Joy

# 262
  • Мнения: 4
Малееее много рано се запукахте с водчица.
До довечера ще ви търсим под комп. smile3532
Тайна я се стегни малко бе душко.
От снощните писания май всички сме като отрепани.
Доста си дигаме нервите а хората си живеят живота и не им пука.

# 263
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
За Тайна , за мен и всички останали безалкохолни бабетки е това. Черпя по един безалкохолен коктейл "Сексът и града" и "Амазомско лято" придружено със "Златно сърце" . НАЗДРАВЕ!!!

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Абе хора чак ехеееееена 10страница е.Вчера явно сме преизпълнили плана на писане затова е останало пиенето назад .Ама хайде душевадки не едни пак ще черпя да не кажете че ми се свиди. 
                                                                                          



ХА СЕГА НАЗДРАВЕ-            

# 265
  • Мнения: 804
Добавям малко танци за настроение, да ме видите
к'ва мома бях  Embarassed http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5148293
и к'ъв вампир станах   Mr. Green  http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5148294

# 266
  • Мнения: 4
Бабче много си хубава и на двете.
Е годините си казват своята дума
но си парче и половина newsm10

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Бабче много си си хубавка , newsm78 -къде видя вампир????.Аз видях само една елегантна и хубава жена .И мисля че няма кой знай каква разлика от първата снимка освен цвета на косата.
Абе и МЛАДИ И СТАРИ все сме си ние,духът и  душиците ни  не могат да се променят.

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 19:19 от zi4e57

# 268
  • София
  • Мнения: 5 074
Бабче, за вампира не си права  #2gunfire Аз виждам хубава жена на средна възраст  Peace
Не можем да се консервираме, с  годините се променяме. А представяте ли си как ще изглеждаме на 80  Joy Joy Joy

# 269
  • Мнения: 247
Бабче, за вампира не си права  #2gunfire Аз виждам хубава жена на средна възраст  Peace
Не можем да се консервираме, с  годините се променяме. А представяте ли си как ще изглеждаме на 80  Joy Joy Joy
...и все на хорото е бабчето  Grinning
А на 80 ще ни пука ли как ще изглеждаме?!

Общи условия

Активация на акаунт