Имали ли сте проблеми с Персил Сензитив или Ленор?

  • 3 066
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
От Ленора не съм имала проблем,а Персил не ползвам.

и аз така,но не значи,че твоето бебе е застраховано.......

# 16
  • Мнения: 422
не никакъв ,даже сме много доволни  Hug

# 17
  • Мнения: 4 292
Никога не съм имала проблем с Персил. Омекотителят, който е съвместим с този прах е Силан, не Ленор. Разбира се, не казвам, че заради това детенцето се е обринало.
За по-сигурно смени и праха и омекотителя, докато разбереш какво предизвиква проблема.  Peace

# 18
  • Мнения: 257
Не мога да ти кажа дали от това се е обринало твоето съкровище,но ще ти кажа какво ми каза моята педиатърка.
Цитирам:
"Персил сенситив и Силан сенситив не са за бебета "
И съответно да не ги ползвам,препоръча ми също да не слагам никакъв омекотител за да не се получи някоя алергия,но аз слагам по малко Сано...
следя темата с интерес
В коя верига магазини го има тоя сано?

# 19
  • Мнения: 378
С праха не Peace,но ползвам омекотителя на Chicco и сам адски доволна!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
Ползвам и двете, но не съм имала проблеми Peace

# 21
  • Мнения: 165
Не мога да ти кажа дали от това се е обринало твоето съкровище,но ще ти кажа какво ми каза моята педиатърка.
Цитирам:
"Персил сенситив и Силан сенситив не са за бебета "
И съответно да не ги ползвам,препоръча ми също да не слагам никакъв омекотител за да не се получи някоя алергия,но аз слагам по малко Сано...
следя темата с интерес
В коя верига магазини го има тоя сано?
Аз лично си го купувам от специализиран магазин за перилни и почистващи преперати,но знам че и в Била го има...

# 22
  • Мнения: 11 004
Не съм имала проблеми нито с Персил, нито с Ленор.

# 23
  • Мнения: 745
пера с персил и силан.преди съм взимала и ленор,но проблеми няма.

# 24
  • Мнения: 244
само ленор  Peaceно мъжът ми ми взе силан сензитив и с него нямам проблем но Красимир е вече голям така че..

# 25
  • София
  • Мнения: 7 039
Използвала съм и двете и не е имало проблем с детето, но всяко нещо е индивидуално за всяко детенце, така че няма гаранция кое дете от какво ще алергизира.

# 26
Ползвам точно тази комбинация, но проблеми не сме имали никога. 

# 27
  • Мнения: 492
Персил не ползвам, но с Ленора сме нямали проблеми.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 185
Ползвам течния вариант на Персил Сензитив и нямам оплаквания, а за Ленора не мога да кажа, не ползвам омекотител за бебешките дрешки!

# 29
  • плевен
  • Мнения: 1 249
До една годинка съм ползвала само Тео бебе и Силан сензитив.Не съм имала проблеми.Сега пера малкия с Тайд и омекотител не слагам.

Общи условия

Активация на акаунт