тест Sure Check

  • 14 394
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 375
По-скоро исках да разбера възможно ли е да показва отр.рез.при наличие на бременност...,токова закъснение на цикъл при мен не е възможно само по една причина,та затова исках мнения

# 16
  • Мнения: 750
Възможно е, ако си пила много течности влияят на нивото на хормона. Затова рано сутринта, веднага след ставане го направи без да пиеш нещо.  Hug

# 17
  • Мнения: 27 524
По-скоро исках да разбера възможно ли е да показва отр.рез.при наличие на бременност...,токова закъснение на цикъл при мен не е възможно само по една причина,та затова исках мнения

Възможно е, но след една семица закъснение - малко вероятно. Направи си пак. И успех с бебето  Hug

# 18
  • Мнения: 741
Аз пък не съм с добри впечатления от този тест.На два пъти ми е давал положителен резултат,втората чертичка си беше съвсем ясна,а бременност нямаше.Не съм пила никакви лекарства по това време

# 19
  • Мнения: 375
По-скоро исках да разбера възможно ли е да показва отр.рез.при наличие на бременност...,токова закъснение на цикъл при мен не е възможно само по една причина,та затова исках мнения

Възможно е, но след една семица закъснение - малко вероятно. Направи си пак. И успех с бебето  Hug

Благодаря

# 20
  • Мнения: 403
Правила съм само един тест и даде правилен резултат.quote] newsm10

# 21
  • Мнения: 9 973
ако пиеш някакви лекарства е твърде възможно
моя приятелка и излезе 2 черти,а после се оказа,че от лекарства е отчело наличие на нещо си там в урината

Да, това си е упоменато в листовката.
само,че рядко някой зачита листовки Whistling............

# 22
  • Мнения: 7 474
На мен ми отчете на първия ден закъснение точно.
Моята докторка каза, че тези, които се продават от ДаНет са най-точни http://shop.danet.bg/index.php?cPath=75&osCsid=50b74435c77f5 … c2e60fdd193ff051f

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И при мен винаги си е показвал правилно мисля че е един от най-точните тестове Peace
Peace Отчете ми на 3 ден от закъснението

# 24
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
на 1-ви ден от закъснението имах "-", а на 3-я ден - "+" Simple Smile

# 25
  • Мнения: 219
Мисля,че теста е точен 99 процента,представи си този 1 процент не точност се е паднал на теб.Иначе аз от този тест съм доволна няколко пъти съм го използвала и все верен резултат ми показа. Дано закъснението ти се дължи на наличието на бременност.Успех

# 26
  • Мнения: 54
Здравейте Дидона. Според мен тези тестове са точни, въпреки че винаги би могло да има  процент неточност. Аз лично си правих тест на 29.01. и показа от раз 2 чертички, но след това нещата при мен се се развиха благополучно.
На теб желая резултата да е такъв, какъвто би желала да бъде. Успех и повечко късмет.

# 27
  • Мнения: 463
И аз установих бремеността си с три такива и едни от друга марка, но не съм имала проблеми.
Защо не пробваш с друга марка?

# 28
  • Мнения: 313
Ами този тест се води за най-точен. При мен поне беше така.

# 29
  • Мнения: 2 019
нямам оплаквания от него

Общи условия

Активация на акаунт