Отчет на набор 2003 - 18

  • 11 049
  • 303
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 970
Иринче, да не би да е от бременността? Понякога има такива симптоми.
Добре дошли на новите мами!
ЧРД на krislubo за вчера! Да си жива и здрава!
Ние вчера много емоции много нещо - имаме ново попълнение в родата - доведената ми сестра си има момченце. Та моите мишковци са кака и батко!
И аз съм ЗА софийска среща на наборчетата! Мисля, че много отдавна е имало такава, но веднъж само.

# 76
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринче, да не би да е от бременността? Понякога има такива симптоми.
И аз така си мислех newsm78
Но пък свеки, като дойде вчера да вземе Павчо, каза че е изкарала абсолютно същото миналата седмица newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 3 421
irinaradeva, дано да е от бременността.
С първата бременност постоянно страдах от главоболие и ме спасяваше само чистият въздух(влезех ли в затворени помещения направо ми идваше да си откача главата), постоянно ми се спеше.

Ако някой забелязва хубавото бебе на аватара ми - да се похваля - това е "на леля момчето". Пухчо на 4 месеца, но вече с едно зъбче Heart Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 7 673
Ние вчера много емоции много нещо - имаме ново попълнение в родата - доведената ми сестра си има момченце. Та моите мишковци са кака и батко!
И аз съм ЗА софийска среща на наборчетата! Мисля, че много отдавна е имало такава, но веднъж само.
Да е живо и здраво мъничето Simple Smile
И аз съм ЗА среща на наборите!
И да е имало такава, не съм ходила, а бихме дошли с удоволствие Heart Eyes

# 79
  • София
  • Мнения: 7 673
Ако някой забелязва хубавото бебе на аватара ми - да се похваля - това е "на леля момчето". Пухчо на 4 месеца, но вече с едно зъбче Heart Eyes
Много е сладък baby_neutral

# 80
  • гр.София
  • Мнения: 219
И аз съм ЗА софийска среща на наборчетата! Мисля, че много отдавна е имало такава, но веднъж само.
И аз съм ЗА среща.

Ние от днес сме на градина. Не беше много ентусиазиран, но поне не рева. В градината има оферта за ски-училище. Моля ви за мнения. Дали са добре организирани и ще научили да се крепи на ските /ще ни е за първи път/.

# 81
  • Мнения: 4 970
След новината за падналото от лифта дете аз лично бих се въздържала от ски-училище.

# 82
  • Мнения: 298
Колко  нови мами .Добре дошли   bouquet   

Вчера ходих при чичко доктор и положението ми след операциите никак не е розово  Sad  ще пробваме с някое друго лекарство пък да видим!Изписа ми контрацептивни лепенки "Евра" някой да се е зблъсквал с такова чудо!Дали са ефикасни,да не се наредя и аз при многодетните мами (не че не ми се иска ама....) Mr. Green

 Вики снощи гледа до късно "Алвин и катеричоците" и сутринта почти я влачех напред назад докато тръгне на градина!Филмчето е със суптитри,но е интересно и тя много им се смя!

 За въшките да споделя горчивия си опит.Вики само пощенето я оправи миналата зима като беше завъдила.Знам,че боята ги мори ами и предпазва от появата им.Аз си бях взела препарат някакъв,че няма кой да ме прегледа и се мазах профилактично,после си миех главата с шампоан против въшки на две седмици и нямах проблеми!

 Ирина и аз така дрямах миналата зима с главоболие и мисля,че беше от бременноста.

 

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Може ли и аз да се запиша тук. Моето слънчице е родено на 03.05.2003 г. момче е и ми е ама много добричък. На мама детето скоро беше болен с повръщане и много зле го изкарахме ама вече сме добре и отново сме на градина.
Що се отнася за имуностимуланти аз съм чувала много добри отзуци за  Имунокинд малко трудно се намира по аптеките при нас и аз сега съм решила да го давам, не е и толкова скъпо и мисля, че е хомеопатично.

# 84
  • Мнения: 14 133
В Здравния форум доста ги хвалят тези лепенки.  newsm78
И аз бях като мечка по време на зимен сън като бременна.  Joy Дано от това да ти е  дремливо Peace
Етиа, да ви е жив и здрав Пухчо.
Добре дошла на zundiк!!   bouquet Heart Eyes
Как се казва твоето слънчице?

# 85
  • гр.София
  • Мнения: 219
След новината за падналото от лифта дете аз лично бих се въздържала от ски-училище.
А малките дали ги качват на лифт? Нямам идея и затова търся компетентното ви мнение. Май накрая ще взема да отида и аз, за да са под контрол нещата.

# 86
  • Мнения: 298
Сега минах да си поръчам лепенките да са в мен,че се започвали от първия ден на цикъла!Струват 20лв,а мъжо само толкова ми остави сутринта,добре,че имам някой лев в картата  Mr. Green  Ще ходя следобяд да купувам на Вики тениска с дълъг ръкав,че им искат за тържеството утре,а как ще ходя не знам с това малкото ревливо човече  ooooh! 
Чиби  ще хвърля едно око в здравния.Там не съм влизала.......то аз освен в отчетните и тук къде ли имам време да ровя,ей го на докато пиша три пъти ми е сменила езика и до сега трих и писах на ново  Joy 

# 87
  • Русе
  • Мнения: 7 801
 welcome ,на новите набори и техните мами!

# 88
  • София
  • Мнения: 2 530
Да се изкажа за ски училището. И на други места съм писала и пак ще напиша. Най- доброто училище са Мачирски. Децата карат на Офелии или на Ветровала, все места, на които няма лифт. Там ги учат да се возят на бейби влека, който е в основата на всички останали съоражения. Синът ми изкара две седмици там, сега почива и от понеделник пак ще е на ски училище. Което е показателно колко съм доволна. Друг е въпроса, че от както ходи в планината не е боледувал. Тази зема не се разболя нито веднъж. Така че с две ръце съм децата да ходят на ски училище, но не във всяко.

# 89
  • Мнения: 14 133

Чиби  ще хвърля едно око в здравния.Там не съм влизала.......то аз освен в отчетните и тук къде ли имам време да ровя,ей го на докато пиша три пъти ми е сменила езика и до сега трих и писах на ново  Joy 
Ще чакам отзиви за лепенките.  Laughing Страхотна малка "помощница" имаш за писането на компа.  Joy  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт