Киндербут 5

  • 46 816
  • 981
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 122
Дано утре и ние да си получим нещицата. Танче, пиши мила, когато ги пратиш, за да сме си вкъщи, че напоследък сме големи "уличници" с малката  Mr. Green

# 916
  • Мнения: 318
Танче, аз да ходя ли при Лео утре да си търся нещата?

# 917
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Момичета, някои от нещата ще дойдат в отделен пакет. Просто в момента са ги нямали в наличност. Сега ви разпращам всичко, защото както казах се местим. Като дойдат ще ви ги пусна по пощата като малки пакети, че да е максимално евтино. Кои са нещата ще опиша малко по-късно, че в момента разпределям последните пратки. Вчера не успях, че отгоре на всичкото и малката хванала някакъв вирус - вече трети ден е с температура и разни други неща, та пием около 10-ина лекарства  Sick. Това е засега. Пак ще пиша.  Peace

# 918
  • София
  • Мнения: 6 261
Танче, да оздравявате бързо!  Heart Eyes Днес иначе моята щерка, да чукна на дърво, е по-добре, пу-пу. Днес си получих нещата, всичко е наред, много ти благодаря за всичко.   bouquet На тебе също, muzka.  Hug

А направих следното разпределение:

- Това го дадох вече на малката, защото много бързо оздравява  Wink : Дървени геометрични фигури - http://www.erwinmueller.de/eshop/produkt_ansicht.php?db_sess=add … %7C%7C&ss_n=3|41|117|117|||Kindergarten%20und%20Schule||| , Best-Nr.: 99-87735 . Много й харесва, веднага почна да си го нарежда.

- Това реших да го оставя за 24 май: "Memory" карти - http://www.erwinmueller.de/eshop/produkt_ansicht.php?db_sess=add … %7C%7C&ss_n=3|39|127|127|||Gesellschaftsspiele||| , Best-Nr.: 99-80633 . По принцип предишните две години на този ден й подарявах детска книжка, но мисля, че й картите стават.  Peace

- Това го оставих за 1 юни: Детски комплект "за рязане" - http://kinderbutt.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=f3991a … %7C%7C&ss_n=3|39|128|128|||K%FCchen%2C%20Kaufl%E4den%20%26%20Co.||| , Best-Nr.: 99-80433 . аra75 е писала вече отзиви за него.

- Това съвсем логични го оставих за рождения ни ден, който е чак на 22.07: Поставка за свещи за рожден ден - http://www.erwinmueller.de/eshop/produkt_ansicht.php?db_sess=add … %7C%7C&ss_n=3||||||Kinderparty||| , Best-Nr.: 99-81340

- Това си е за мене: "Джиджавка" за сутиени - http://www.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=d1f19724e1bf7 … %7C%7C&ss_n=1|7|26|26|||K%FCche%20%26%20Haushalt||| , Best-Nr.: 99-55735 . Още не съм го ползвала (междудругото са два броя), но и за него имаше добри отзиви във форума.

Рапорт даден, нищо че това се очертава да е последната обща поръчка от Киндербут засега.  Grinning

# 919
  • Мнения: 147
 Това го оставих за 1 юни: Детски комплект "за рязане" - http://kinderbutt.erwinmueller.de/eshop/index.php?db_sess=f3991a … %7C%7C&ss_n=3|39|128|128|||K%FCchen%2C%20Kaufl%E4den%20%26%20Co.||| , Best-Nr.: 99-80433 . аra75 е писала вече отзиви за него.

 Ох , аз го дадох на сина ми ...голямо рязане пада и готви човека та се къса Simple Smile....

# 920
  • София
  • Мнения: 1 456
Ние пък разопаковахме всичко заедно. Така, че не съм запазвала нищичко за по-нататък.
Обаче от толкова много неща и пакети, сега не мога да намеря .....
6 броя гащички и едно комплектче. Shocked
Сигурна съм, че бяха в къщи, а сега не мога да ги открия....
 
Знам, че звучи странно, но моля ви ако някоя от мамите от общата доставка  намери подобни неща, да свирне.
Може щерката да е решила да ги раздава бонус по вашите чантета. Mr. Green
Междувременно продължавам издирването в къщи и да се похваля, че този път почти уцелих номера на сандалките. Heart Eyes

Танче, бързо оздравяване на вас.
Спяща красавичке, чудесно е , че сте по-добре.

# 921
  • Мнения: 153
Здравейте!
Тania77, благодаря за организирането на поръчката.
Мuzka, благодаря, че се нагърби с получаването на общата софийска поръчка. В плика си бяха само моите неща, надявам се "загубените" ви вещи да се появят.
Лек ден!

# 922
  • София
  • Мнения: 6 261
muzka, и ние нямаме нищо "бонус" към нашите си неща.  Rolling Eyes Иначе и аз разопаковах нещата пред Ади, ама само и казах кое за кога е и после си ги разгледах нещата тайничко.  Laughing Хитрушата обаче идва и ми вика: "Има ден ден, духа сещи", т. е. запомнила, че едното нещо е за рождения й ден и се пробва дали ще мине номерът да ме метне, че е време да й го дам.  Joy Иначе е твърдо убедена, че нещата й ги е "купил Дядо Маз"  Shocked и го разправяше на баща си и на баба си по телефона.  ooooh! Не знам аз ли без да се усещам съм го наричала така, в яслата ли така са му викали, ама го има нарисуван Дядо ти Коледа в една нейна книжка и явно от там се е присетила за него.  hahaha Иначе днес засега няма температура, поне не висока, но от време на време кашля като дърт пушач.  Sad

# 923
  • София
  • Мнения: 1 456
Благодаря ви момичета!
Кой знае къде съм ги скрила. Crazy
То аз бях наизкарала летни, зимни, малки и  големи дрешки...щото разпределях, мерих, хвърлях, отделях..голямо подреждане падна. Та  нищо чудно да съм ги напъхала  в някоя друга чанта.

Спяща красавичке,
всичко е наред с транзакцията!  Mr. Green
Голяма хитрушана е щерка ти да знаеш. И Алекс ми говореше за Дядо Мраз и за подаръци като гледаше пакетите, но като извадихме докторската чанта с "уредите" я грабна и сега само се преглеждаме вкъщи и дишаме дълбоко....  Joy

# 924
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Току-що пуснах нещата на:
- monini;
- vallka;
- velina.pl;
- ivanova d;
- маграт чеснова;
- Gvendulin;
- Valenciq;
- dona-dona;
- balena.

Утре ги чакайте.  Peace

# 925
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Следните неща ще пристигнат малко по-късно:







Предполагам ще си ги познаете. Останалото, което не сте получили го няма в наличност. Моля всички, на които дължа пари да пишат ЛС с банкови данни, за да върна сумите.  Peace

# 926
  • София
  • Мнения: 54
Знам, че звучи странно, но моля ви ако някоя от мамите от общата доставка  намери подобни неща, да свирне.
Може щерката да е решила да ги раздава бонус по вашите чантета. Mr. Green
Междувременно продължавам издирването в къщи и да се похваля, че този път почти уцелих номера на сандалките. Heart Eyes

Muzka, "за съжаление" и при нас няма бонуси Mr. Green Дано да си откриеш скоро нещата.
Бързо оздравяване на болните буболинки!



# 927
  • Мнения: 1 997
Таня и аз си получих нещата.Мерси мила,за положените огромни усилия да ни зарадваш всички   bouquet Желая ти много,много щастие  Hug

# 928
  • Мнения: 27
Получих си и аз нещата Grinning  Hug

Таня писах ти на лични ! (за мечетата)

# 929
  • Мнения: 511
Получих си нещата,всичко е ок. Мила Таня, огромно благодаря за всичко,което направи за нас!!! newsm20

Общи условия

Активация на акаунт