лохии - до кога продължават

  • 5 939
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
около 40-45 дни и след това цикъл Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 185
Сега са минали 20 дни и са доста оскъдни с много бледо кафяв цвят, надявам се края да идва Simple Smile

# 17
  • Мнения: 391
Ти натовари ли се с нещо този ден? Ако е малко и спре като си починеш най вероятно е нищо.

Но иначе отиди на доктор. Не е нормално да се върне към червено след толкова време.

# 18
  • Мнения: 1 477
Знам, че до 40 ден жената вече се е изчистила напълно. При мен около 38,39 ден почти бяха спрели - имах само по няколко тъмно кафяви петънца, но след ден два течението се увеличи малко  и пак стана червено. Не е чак толкова силно, но все пак си се увеличи, а вече е 43 ден. Нормално ли е ?
Нормално е.И при мен имаше един такъв период-почти ми бяха спрели и изведнъж след няколко дни се увеличиха.

# 19
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Обади се на гинеколога си ако се притесняваш.Но мисля, че е нормално.При всеки е различно.Аз още на 20тия ден вече се бях "изчистила".

 newsm10 И аз така

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Моите бяха около 30 дни,но бяха ту има,ту няма.Тъкмо минат 2-3 чисти дни и хайде пак....

# 21
  • Мнения: 6 274
Тъкмо мислех и аз да пусна подобна тема . Ами предишните 2 пъти точно на 40 - тия ден ми спираха ( ама като под часовник ).  Joy А сега и аз се притеснявам , защото вече 43 дни не спират . Даже от 2-3 дни пак имам кръв . А преди това бяха кафеникави .

# 22
  • Мнения: 2 800
Като изчетох всички преди мен, май аз съм с най-дългите  - 60 дни. И както всички казват, че са 40 дни - ами да,спряха ми на 40-я ден и после , както при теб се върнаха пак червени , но после отново потъмняха и се точиха още 20 дни. После ми дойде цикъл, но сега и него го няма. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 406
е, това е различно при всяка майка. от 2 седмици до 40 дни е усреднен срок

# 24
  • Мнения: 492
И при мен продължиха повече от 40 дни, но спираха и почваха наново. Така че спокойно всичко е строго индивидуално. Hug

Общи условия

Активация на акаунт