Как е раждането на ВИП в АГ -Варна?

  • 12 762
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
Като ще дава 850 лв.за АГ,по-добре да се ориентира към "Майчин дом".Там условията са отлични,специалистите също.В стая са 2 легла,със самостоятелна баня(а не 1 баня на 2 стаи).Плюс това за "Майчин дом" не трябва да носиш нищо друго освен една(2) нощница.Всичко ти е осигурено(дори дамски превръззки ти дават),дават ти илюстрирано меню да си избереш какво ти се хапва, отделно от всичко това ИЗОБЩО НЯМА ВИД НА БОЛНИЦА(това за мен беше най-важно,защото само като видя сградата на АГ и Окръжна -настръхвам)

Относно баните и стаите - стаите в АГ са с 2 легла, но само за 1 жена с детенце..... Отделно цената в Майчин Дом е бая висока - миналата година през август беше около 1400 лв.... Това са много пари, които не си струва да даваш ... Препоръчвам АГ клиниката VII етаж, като отношение на персонала и въобще много е добре ...  Peace

# 16
  • Мнения: 636
Мнението ми за Майчин Дом ще оставя зя себе си,че никак не е ласкаво но по-важното в случая,е че темата е за ВИП в АГ то а не за Майчин Дом.
И аз така Peace.
А по темата - раждах на ВИП етажа в АГ при д-р Танев. Имам само хубави спомени от там. Професионално отношение на лекарите, отзивчивост от акушерките, които са на разположение 24 часа в денонощието, чисто е, банята е хубава и винаги има топла вода, в стаята има телевизор и климатик, майката е сама в стаята, бебето е при нея, по всяко време може да идват посетители или някой да стои при нея...нямам никакви забележки. Цената беше 850лв. за секцио и 550 или 500лв. за нормално раждане, като в нея е включено абсолютно всичко. Сега може да има актуализация на цените, но те са изложени пред вратата на отделението и подробно е описано за какво точно се плаща.
Поздравления за избора на приятелката ти, защото в АГ е най-доброто неонатологично отделение за североизточна България, а в крайна сметка здравето на бебето е най-важно!

# 17
  • Мнения: 111
OK ,моя приятелка роди( в началото на 8 месец) в окръжна миналата година-ноември мес.(работила е там ),бебчето и беше на косъм и я преместиха в АГ ВИП.Горката,по нейно желание я изписаха няколко дни по-рано от колкото трябваше,защото е умирала от студ,както тя,така и малката(като са я накарали да се подпише).Разказа ми ,че тоалетната била в ужасно състояние,абе било "много гнусно"(цитирам я)
Знам,че темата е за АГ-то,но много ме хваща яд като чета коментари от сорта на"за майчин дом мнението ми е много лошо".ОБОСНОВЕТЕ СЕ

# 18
  • Мнения: 1 586
Не мисля,че има смисъл да ти обяснявам защо мнението ми за Майчин Дом е толкова лошо - там стават много гафове и това е всичко,което ще кажа.Твоята приятелка явно не си е платила за ВИП услугите и може за това да не е доволна.За пръв път чувам някой да е умрял от студ там - ами има климатици бе хора,какъв студ?????????????Тоалетната си е в много добро състояние,ти сигурна ли си,че е била на ВИП етажа защото разказа ти няма нищо общо с мястото където аз родих синът си  Shocked

# 19
  • Варна
  • Мнения: 161
Аз ще се обоснова. Ходих на консултации в Майчин дом. За три месеца ми казаха три различни цени раждане на близнаци секцио-от 1050 до 1250. Приятелка роди няколко месеца преди мен искаха и отделно пари за кувиоз-370 лв/не знам за колко дни/. Освен че си плащаш скъпо да си пациент на това мед. заведение ами и не получаваш подобаващо отношени. Консултация с уречен час влизах с един час закъснение. Като ми дойде  вече реда ми казваше док "Айде изчакай малко че ти си с две и повече време ще отнеме пък нея ще я прегледам набързо". Бях си платила ЖК 450 лв. да ме гледат по-често че нали се водех рискова но не я изкарах докрай там. Мога да пиша още мнооооого но ще се въздържа
За АГ както вече писах бях на 4 ет. "Много гнусно" не е, базата е стара и всичко е захабено, но постоянно минават санитарки и мият стаите, тоалетните и баните. Отношението на целият персонал е безупречно. Ако се налага винаги има кой да се отзове. Ако някой търси лукс докато ражда определено не е затам, поне не за 4. За мен беше важно децата ми да получат най-добрите грижи защото не се знаеше как ще се развият нещата след като се родят, а другото беше нещо временно за което даже не се замислях

# 20
  • Мнения: 130
Раждах нормално в АГ забравих вече на кой етаж,но не беше на випа.Не бих казала че е голяма мизерия,но не е и лукс.За мен лично нямаше значение в какви условия ще спя 3 дни важно беше грижите за детето и апаратурата при необходимост да са на ниво,а в Майчин дом това е меко казано невъзможно.Акушерките бяха изключително любезни преди да родя четях подобни теми по форумите и бях останала с впечатление че едва ли не те бият преди да родиш това са глупости.

# 21
  • Мнения: 636
OK ,моя приятелка роди( в началото на 8 месец) в окръжна миналата година-ноември мес.(работила е там ),бебчето и беше на косъм и я преместиха в АГ ВИП.Горката,по нейно желание я изписаха няколко дни по-рано от колкото трябваше,защото е умирала от студ,както тя,така и малката(като са я накарали да се подпише).Разказа ми ,че тоалетната била в ужасно състояние,абе било "много гнусно"(цитирам я)
Знам,че темата е за АГ-то,но много ме хваща яд като чета коментари от сорта на"за майчин дом мнението ми е много лошо".ОБОСНОВЕТЕ СЕ

За премеждията ми в Майчин дом писах в друга тема. Тук само ще спомена, че имам две неуспешни бременности под тяхно наблюдение. Третия път не рискувах и въпреки проблемите, сега се радвам на здраво бебе.
Приятелката ти със сигурност не е била на ВИП етажа, защото тоалетните там са си в отлично състояние, а стаите са с климатици Peace.
 

# 22
  • Мнения: 232
Родих там преди три години и половина.Адски съм доволна от всички, също и от акушерките.Там е супер.Не са ме оставяли и минута като ми почнаха болките.Мъжът ми ме чакаше в моята стая и имаше право да влиза в предродилното.Хигиената е ОК, храната,обслужването.А като влязох в Окръжна/по съвет/ за второто, съжалих още от вратата.Тъй че-давай към ВИП-а.

# 23
  • Мнения: 101
Така се радвам, че открих тази тема! smile3501
Аз съм на ЖК в Майчин дом, но мисля да раждам във ВИП АГ - Варна! Оставам с впечатление, че съм се ориентирала много правилно Simple Smile Чувам и чета страхотни отзиви за Д-р Танев, а сестра ми е раждала при Д-р Георгиев и също е доволна.
Апропо.. някой знае ли как да се свържа с д-р Танев, за да се запиша за раждане при него и кога всъшност трябва да го направя  newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 161
Така се радвам, че открих тази тема! smile3501
Аз съм на ЖК в Майчин дом, но мисля да раждам във ВИП АГ - Варна! Оставам с впечатление, че съм се ориентирала много правилно Simple Smile Чувам и чета страхотни отзиви за Д-р Танев, а сестра ми е раждала при Д-р Георгиев и също е доволна.
Апропо.. някой знае ли как да се свържа с д-р Танев, за да се запиша за раждане при него и кога всъшност трябва да го направя  newsm78
Защо просто не отидеш в АГ и там ще говориш с него за да ти каже най-точно как стоят нещата? Аз раждах при д-р Маджаров в екип с д-р Илинденов мисля че се казваше и съм много доволна. Бях в 7 месец като отидох при него, но ако по-рано бях  разбрала някои неща за МД въобще нямаше да  чакам толкова. Както и да е. Леко бременеене  Grinning

# 25
  • Мнения: 160
момичета чета тук 4 етаж, незнам си кой етаж как решавате на кой етаж да родите? ВИП е ясно, че е отделно но колко други етажи има?  newsm78

# 26
  • Варна
  • Мнения: 161
ВИП е на 7 етаж, а нормалното е на 4  bouquet

# 27
  • Мнения: 636
Така се радвам, че открих тази тема! smile3501
Аз съм на ЖК в Майчин дом, но мисля да раждам във ВИП АГ - Варна! Оставам с впечатление, че съм се ориентирала много правилно Simple Smile Чувам и чета страхотни отзиви за Д-р Танев, а сестра ми е раждала при Д-р Георгиев и също е доволна.
Апропо.. някой знае ли как да се свържа с д-р Танев, за да се запиша за раждане при него и кога всъшност трябва да го направя  newsm78
Мобилният телефон на д-р Танев е 0888/513 477. Най-добре му се обади и се разберете кога и къде да се видите Peace.

# 28
  • Мнения: 101
Благодаря Red Fox! Благодаря и на теб ponpon!   bouquet
Аз звъних в АГ, но там ми казаха, че не могат да ми запишат час при д-р Танев /не се водел към тях или нещо такова  newsm78 / та за това търсех някакъв негов тел.
Още веднъж благодаря!

# 29
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Така се радвам, че открих тази тема! smile3501
Аз съм на ЖК в Майчин дом, но мисля да раждам във ВИП АГ - Варна! Оставам с впечатление, че съм се ориентирала много правилно Simple Smile Чувам и чета страхотни отзиви за Д-р Танев, а сестра ми е раждала при Д-р Георгиев и също е доволна.
Апропо.. някой знае ли как да се свържа с д-р Танев, за да се запиша за раждане при него и кога всъшност трябва да го направя  newsm78

Приятелката ми роди 2005година при доктор Танев със секцио на ВИП етажа на АГ-то! Страшно е доволна и смятам този път да я послушам и да отида да раждам във Варна именно при този лекар. Отзивите за него са страхотни, бил отличен специалист, а на мен ми трябва точно такъв ако се наложи и втория път да раждам със секцио!Смятам да посетя доктор Танев малко като се постопли, през април месец вероятно, и да се уговоря с него, като обсъдим и показателите ми през тази бременност. Имам пълно доверие на приятелката си - тя е много критична към условия на престой, компетентност на лекари и отношение на персонала и щом ми казва, че ВИП етажа е най-добрия избор, независимо колко струва ще отида този път там! Peace
Има и нещо друго - ще се чувствам най-добре ако в миговете на болката при раждането съпруга ми бъде до мен, а това както чета е възможно на ВИП етажа!
До колкото знам доктор Танев приема всеки вторник следобяд дали не беше до 16 часа в кабинет, който се намира в двора на Окръжна болница, но не съм сигурна. Аз също ще го търся на мобилния телефон, но най-сигурно е да отидеш пред кабинета и да се наредиш на опашката, не връщал никого и бил страшно внимателен, а лично аз имам нужда от такова отношение в състоянието, в което съм!
Пожелавам ти успешно раждане, а може и да се засечем на ВИП етажа, който аз ще посетя през август! Wink Peace

~ ~

Общи условия

Активация на акаунт