Пловдивчанки не се чудете, в новата тема бързо се разпишете (Пловдив-15)

  • 13 791
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 216
Добър дееееееееееен------нови членове-приемате ли? От Кичук Париж
newsm53   bowuuБарборанова bowuu,мама на Васко. smile3525

Приемаме,приемаме.

А за подарьците-моя милост е голям почитател на виното,даже мисля да го превьрна в своя професия. Та празнувах Зарезан.

Но милото се отчете сьс сума,с която аз да си купя каквото реша.

# 76
  • Мнения: 149
И аз да се запиша - бъдеща мама (Герджика)

# 77
  • Мнения: 6 206
Хмммм какво да ви кажа за Хот Спот. Много му се бях наточила на тоя магазин и днес го посетих. Обачееееее..... няма нищо общо с бургаски такьв. Септември в бургаския ми харесаха всичките им неща,и цените сьщо. Тук,нашенците,обаче  са решили да се поизхвьрлят. Дьнките бяха от 140 до 440. Най-обикновени памучни потници по 40 лв,а найлоновите по 340. Ами може и да си купя нещо,но ще е по намаленията. Иначе обувките бяха жестоки и на приемливи цени. От там ще са следващите.
Това са си цените на марките, вносителят е един.
Явно септември си хванала големите намаления, като се чисти лятното съвсем. А те отвориха направо с новата колекция.
Аз нямах време и само му хвърлих бегъл поглед, харесаха ми нещата, особено Пепе Джийнс. Ще си харесваме дънки най-скоро, само да остане малко време.

# 78
  • Мнения: 3 216

Това са си цените на марките, вносителят е един.
.

Абе много се сьмнявам. Как може тук един потник да е 40 лв и сьщия в Солун примерно да е 10 евро.

# 79
  • Мнения: 6 206

Това са си цените на марките, вносителят е един.
.

Абе много се сьмнявам. Как може тук един потник да е 40 лв и сьщия в Солун примерно да е 10 евро.
Имах предвид вносителят за България.
Много работи може, но това е отделна тема.  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 135
Добър дееееееееееен------нови членове-приемате ли? От Кичук Париж
newsm53   bowuuБарборанова bowuu,мама на Васко. smile3525
здравей добре дошла при нас   bouquet    и аз съм от кичука

# 81
  • Мнения: 955
Здравейте,незнам дали ми е тук мястото все още,но съм от Пловдив и реших да поразровя да видя какво се пише.
Виждам,че повечето сте с дечица,на мен ми предстои тепърва да се раждаме с второто,а първото е голямо и излиза без мен.
Иначе съм от Кичук Париж,ул.Д.Талев.
Ще се радвам да намеря приятели тук,с които да се запознаем.
Весел ден на всички.

# 82
  • Мнения: 577
toni_bo , kremena ,благодаря за топлия прием! Party
desi.a
-съвсем близо сме-----затопли ли се-ние сме в парка с колелото-почти не пропускаме ден/колкото понякога и да не ми се излиза./ Laughing

# 83
  • Мнения: 135
 Hugс и аз съм близо до парка и ще ми е хубаво да си имам компания,никого не познавам Sad всичките ми познати са без деца,а мамите в парка са все на групички

# 84
  • Мнения: 60
A sre6tata kude 6te eee???Sorry za latinicata,no sum na zala!!! Embarassed  bouquet

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
desi.a, добре дошла!  bouquet Леко и безплоблемно раждане!
Гласувах за среща, ще следя темата.

# 86
  • Мнения: 955
toni_bo , kremena ,благодаря за топлия прием! Party
desi.a
-съвсем близо сме-----затопли ли се-ние сме в парка с колелото-почти не пропускаме ден/колкото понякога и да не ми се излиза./ Laughing
За парка срещу у-ще "Д.Талев"ли говорим.
Аз също ще се радвам да се видим там,да си имам компания защото никой не познавам.
Но живот и здраве да се стопли времето и да е всичко наред с нас с бебо ,ще си заформим срещичка.

# 87
  • Мнения: 577
toni_bo , kremena ,благодаря за топлия прием! Party
desi.a
-съвсем близо сме-----затопли ли се-ние сме в парка с колелото-почти не пропускаме ден/колкото понякога и да не ми се излиза./ Laughing
За парка срещу у-ще "Д.Талев"ли говорим.
Аз също ще се радвам да се видим там,да си имам компания защото никой не познавам.
Но живот и здраве да се стопли времето и да е всичко наред с нас с бебо ,ще си заформим срещичка.
newsm10 Точно там,мили мои,искам-неискам-----колелото се изкарва!1 път преди обед-и уговорки ,и обещания до следобед!Ааааааааахххх понякога как съм искала да има баба под ръка-да го изпратя с нея----амаааааааа нямаааааа! newsm17Пък и пейчица трудно се намира от ``3-тата възраст``лятно време. newsm53

# 88
  • Мнения: 1 900
Я споделете кой какви подаръци получи вчера? newsm03 Gift
Хайде да се похваля, аз получих подарък хидромасажор за крака, много съм доволна Flutter Party
Освен това ето тази монета

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 14:17 от valeria.k

# 89
  • Мнения: 218

добре дошли на новите мами  bouquet
valeria.k полезен подарък
голямо затишие в темата

Общи условия

Активация на акаунт