Подписка за повторение на сериала "Клонинг"

  • 10 767
  • 161
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 6 011
Вече сваляяям! Просто трябва да се чака малко, мерси на Мартисън за линка!

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 22:23 от Ники.

# 121
  • Мнения: 1 668
Аэ пак да си питам эа някой друг сайт в който да  има качени серии от сериали Praynig

# 122
  • Враца
  • Мнения: 5 212
Аэ пак да си питам эа някой друг сайт в който да  има качени серии от сериали Praynig
разгледай http://www.mundolatino.ru/forum/php/index.php?sid=468b8b0c935217 … 3e356802bb2a2e0c8
аз оттук свалям на руски сериите на клонинг, има и други сериали, може би има и други за теглене, не съм гледала всичките

# 123
  • Мнения: 106
Въпреки, че не гледам латино сериали, докато бях по майчинство гледах Клонинг. Хареса ми. Различен е от всички сладникави сериалчета, на които съм попадала, щракайки с дистанционното. С удоволствие бих го гледала отново, въпреки че съм на работа и едва ли ще има тази възможност.

# 124
  • Madrid
  • Мнения: 514
И на мин много ми допадна този сериали го следях дори,но изпуснах последните 2 серии.
Ако ми кажете какво е станало,ще се радвам,макар да знамче всичко е завършило красиво,пак ми е интересно. Grinning

# 125
  • София
  • Мнения: 4 903
Мнооого любим сериал  Heart Eyes Hug !!!
Нищо общо със сапунките, както го водеха в началото.
Великолепно направен, вдъхновяващ, с прекрасна актьорска игра!
Евала!

# 126
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
И на мин много ми допадна този сериали го следях дори,но изпуснах последните 2 серии.
Ако ми кажете какво е станало,ще се радвам,макар да знамче всичко е завършило красиво,пак ми е интересно. Grinning

Али се ожени за Зорайде и разказа четеца че жените му вече не се карали защото Зорайде следяла всичко да е по-равно. Сайд се ожени за Зулейка (тази дето щеше да се жени за Мохамед по едно време) и взеха двете с Рания да се дърлят. Лукас и Лео търсеха Жади, накрая Лукас отиде при нея и се събраха а Лео отиде в пустинята с Албиери. Назира отлетя на кон с Миро (инструктора). Разказаха че Сайд давал на Жади да вижда Хатиджа защото я обичал и не искал да страда задето не вижда майка си. Ивет роди близнаци на Леонидас. Майза се събра с един. Мел и Шанди си родиха дете а Мел и онзи.....сина на секретарката на Ивет основаха клиника за наркомани. Друго....... Доня Одет си получи апартамента и взе да мисли дъщеря й от кой друг богаташ да  роди пак. Приятеля на Самира прие исляма и Мохамед го прие за приятел на Самира.
Ами май това беше.

# 127
  • Мнения: 63
Имаме ли някакъв отговор... май не.. ще има да си чакаааме  Crossing Arms
 #2gunfire

# 128
  • Sofia
  • Мнения: 270
Това е любимия ми сериал. Hug

# 129
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Имаме ли някакъв отговор... май не.. ще има да си чакаааме  Crossing Arms
 #2gunfire

Не. Отсвириха ни здраво.
Но пък и ние тук сме 5 човека. То егати подписката.

# 130
  • Мнения: 1 314
Защо само 5 човека? Thinking
Като гледам, има много, включили се със запис. Това брои ли се или има и някаква друга форма на подписване? Аз още на втора страница съм се включила!

# 131
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Цвети, не сме чак толкова много.
Едва сме напълнили 7 страници от темата и то разводнени с други разговори.
Много по-малко сме от феновете на доста други сериали.

Рания, на български ли търсиш сериали или езика няма значение?

# 132
  • Мнения: 1 668
ЖАДИ на български по въэможност Confused Много ми се иска да гледам от 54-та серия натам Cry

# 133
  • Мнения: 44
И аз от кога чакам... newsm10

# 134
  • Мнения: 11 747
Жади, не е малък интереса към филма.
Все пак това е вече 3-та тема за Клонинг - първо тази за бразилски сериали стана 2/3 за Клонинг, после тема само за Клонинг, а сега и тази с подписката. Просто темата се поизразходи във времето, освен че мина и доста време от излъчването на сериала.

Все пак от телевизията са наясно, че в нета пишат по-малко от почитателите на тези сериали, повечето домакини и прочие редовни зрители нямат достъп до нет, така че интереса реално е в пъти повече от проявения тук.

Друг е въпроса, ако има подготвени вече 2 сериала за даване, което прави поне 1 година, кога би могъл да дойде реда на желания от нас. Така или иначе, дори да не удовлетворят желанието ни, редно беше поне да ни се отговори!! От 2 реда написани, не заболява ръката. Въпрос на уважение към зрителя е...

Общи условия

Активация на акаунт