ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ- 13

  • 17 966
  • 486
  •   1
Отговори
# 15
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 173
Здравейте,
Zvezdy, аз в началото също почти не мърдах на килограми и затова се мерех на см., там започнаха първите промени. И разбира се по дрехите, а като се мерех при видим резултат бях свалила 1-2 кг.?
Затова единствено се доверявам на см., мерех се всеки четвъртък и имаше промяна!
Sweet pixie, А аз свалих със страхотната диета, а  също бях на точкова и 1 седмица по Дюкан, важно е да си намериш диета, която да не те обременява, а да е относително лесна за спазване за теб, да ти пасва на вида хранене, а не да се затормозяваш.

# 16
  • Мнения: 193
Здравейте на всички тук.Сега ще ви кажа диетата и по точно начина ми на хранене та от 80кг. за 3 седмици свалих 6кг и ще продължа докато не стана моите си 60кг,преди да родя.Та работя в частен колеж и като видях една преподавателка как за 3 месеца е свалила 30кг направо я попитах как го е направила,а тя каза купи си книгата "Как да отслабнем завинаги" на Др. Пиер Дюкан и почвай,накратко редуват се дни в които се яде месо/нетлъсто/-варено,печено ,на скара,нискомаслено кисело и прясно мляко- 0.1%,обезсолна извара и яйца/всичко без мазнина,ориз ,хляб и картофи.така пр. 5 дни после същото + зеленчуци,та ядеж си яко месо,ограничаваш въглехидратите и наблягаш на протеините и става чудо,отслабваш постепенно и навсякъде равномерно. УСПЕХ НА ВСИЧКИ

# 17
  • Мнения: 2 099
Звезди аз по време на цикъл никога не свалям, знам че и много други момичета са така.  Peace

# 18
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 173
Добро утро,
вчера успешно изкарах 1 ден от страхотната диета, малко да влезна в ритъм, че покрай всички празници и гости.....
Днес съм на белтъчна храна и плодове.
Важно е да постигна целта и на 8-ми март - 59 кг.!
Желая ви хубав и изпълнен с положителни емоции ден!

# 19
  • Мнения: 1 599
Здравейте и от мен,

От четвъртък не мога да спазвам никаква диета..пиех някакви витамини  Twisted Evil имун актив  Twisted Evil и егати глада ме гони +2 кг. съм... и от днес ги махнах... от днес пак на режима... че не мога да се понасям... ужассс.... Embarassed
Успешен и диетичен ден....   bouquet

# 20
  • Мнения: 3 372
Здравейте момичета, нови попълнения приемате ли Embarassed
Висока съм 176 см, вчера тежах - 67кг, от вчера съм на безвъглехидратната диета. Целта ми е 60 кг Peace
Успех на всички отслабващи  bouquet

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Здравейте момичета, нови попълнения приемате ли Embarassed
Висока съм 176 см, вчера тежах - 67кг, от вчера съм на безвъглехидратната диета. Целта ми е 60 кг Peace
Успех на всички отслабващи  bouquet

Уф, Миленка. Аз съм с твоя ръст, но 60 кг бях преди 8 години, когато забременях първия път. Сега съм 89 кг  Cry Целта ми е да стигна първо 75, после ще му мисля.

Записвам се и при вас. Ръст 176, тегло- 92, сега съм- 89. За един месец режими съм свалила само 3 кг  Rolling Eyes И то още първите десетина дни. Оттогава- нищо... За втори път сменям режима, да видим какво ще се получи.
Мерки сега не мога да дам, понеже нямам с какво да се измеря.

# 22
  • Мнения: 603
Здравейте милички, виждам че има много нови момичета, радвам се че темата расте!
Добре дошли на всички, желая ви много минуси и вола за да постигнете желаните кг.

Аз да дам отчет, че напоследък все го спестявам. Вчера : кафе,яйца,салата от домати и краставици и риба, фреш от грейфрут!С гордост заявявам , че храната беше до 16ч., само фреша след това. Сега се старая да не ям след 16! Днес : 2 яйца за закуска, кафе и фреш , и сега: салата с домати и риба! От днес пия Герикапс, че се чуствам доста изтощена напоследък, дано не се отразят на кг ми  Praynig
Дейзи, къде се губиш мила?  Hug Надявам се да си добре и да сваляш и да дойдеш да ни се похвалиш  Hug
Иванова, стискам палци до 8 март да си 59,но като те знам - може и по-малко да си  Hug
Мими, как върви режима при теб?

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958
Може ли и мен да приемете във вашите редици?   bouquet

"ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ" - Аз съм от отслабналите, които искат да продължат да отслабват .

Ръст 164 . Лятото бях 73 кг
Сега  61 кг.
Цел 58 - 56 кг.  Embarassed както дойде....

Досега свалените ми кг се дължат на Страхотната диета на Доц. д-р Байкова + разделно хранене. От 3 месеца ходя 2 пъти седмично на спорт- комбинирана гимнастика + велоергометър и гирички у дома.

Забелязвам ,обаче, че диетата вече не ми действа. Явно организма ми привикна към това хранене и който и режим от тези на Байкова да подхвана , най - много да мръдна с 1 кг надолу.

b_ivanova, с теб вървим заедно към целта! Peace

От една седмица /може и повече/ се настройвам за ново хранене, пък да видим. Rolling Eyes

Пак ще пиша. Hug

# 24
Привет на всички нови момичета  Simple Smile
Wow, Stam , браво за страхотните резултати...
Аз вчера не бях особено режимна  Embarassed , но от няколко дни съм си харесала 90дневната диета във форума и от днес мисля да я започвам...

# 25
  • Мнения: 552
Добро утро, момичета   bouquet
Отново виждам, че сте със страхотни резултати. Поздравления!
Мими, вече можеш да ме махнеш от табличката, мила. Или пък специално за мен да направиш друга табличка - на прогресивно дебелеещите  Embarassed. Живот и здраве, октомври ще ставам мама и съм много щастлива.
До момента успях да наваксам свалените кг и всеки път като се кача на кантара се ужасявам, но както казва мъжа ми, ще тренирам "гребане с лъжица" още няколко месеца.
Обещавам, че към края на годината отново ще съм в редиците на отслабващите и ще разчитам на подкрепата, която ми давахте.

Успех на всички и дано постигнете целите си!
Аз отново ще се включвам от време на време, защото ми доставя удоволствие да "виждам" толкова много упорити жени на едно място. Действа ми стимулиращо.

# 26
  • Мнения: 2 099
Добро утро момичета,
Ето ви по едно кафенце от мен за събуждане.


Добре дошли на всички нови момичета.  welcome Пожелавам ви успех с диетуването и бързо постигане на целите.    bouquet
StaM браво на теб. Това е страхотен резултат. Peace
Тарталета защо не се пробваш с Японското чудо и Лунуване. Аз миналата година стартирах диетата си с 4-ри дневно лунуване /само течности без захар и много мъничко прегрешения/ и свалих 3кг. Хубавото беше, че ми това гладуване ми сви корема и ми даде огромен тласък със справянето с другите диети след това. Peace
Анджи това е страхотна новина. Много се радвам за цялото ви семейство. Пожелавам ти лека бременост и ще те чакаме да се върнеш отново при нас.  bouquet
Усмивка какво да ти кажа миличка. Вече половин седмица едва успявам да се справя с хладилника. Срам, срам  Embarassed Confused Ох, дано се оправи по-бързо времето да започнем да излизаме на разходки, да се поразведря малко, а и да престана да мисля за ядене.
Aia много съжалявам за каченото, миличка. Аз май те урочасах, като ти казах че почти си достигнала целта си. Sad Сигурна съм , че още тези дни ще ги свалиш, като гледам колко си упорита. Peace
Sweet`pixie успех с 90-дневната. Peace

Пожелавам ви лек и диетичен ден.  bouquet

# 27
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 173
Добро утро!
Мими, мерси за кафенцето. С топлото време ще дойде и настроението ни и по-лесно ще пазим диети.
Анджи, новината е невероятна. Пожелавам ти безпроблемна бременност. Не мисли за килограмите, после отново с форума надолу ще тръгнат и кг., и см.
Аз вчера бях режимна, строго спазвах и часовете!
Днес съм на мляко и ябълки.
Успешен ден!

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
mimivalStop Не мога да гладувам в никакъв случай. Пада ми кръвното, започва да ми причернява, да ми се гади. Не рядко се налага само да лежа, когато реша да гладувам. Затова това лунуване го изоставих. Не намирам смисъл в него.
За момента диетата на Байкова ми се отразява супер- за два дни съм минус 1.400  Grinning

# 29
  • Мнения: 1 599
Здравейте,

Бързам да се похваля.... след като от 1 седмица качих цели 2 кг....  вече е само +1.....днес се качих на кантара и бях 50 ... много съм доволна .... вчера беше супер диетичен денят и вечерта аеробика 1 ч. и 20 мин.... направо като си отидох в нас заспах...

 Тарталета  никакъв глад.... много добре си се ориентирала... и според мен много е хубаво да се слабее чрез редовно диетично хранене... особено ако режима е направен от диетолог...Аз също не мога да гладувам...и отслабвам с диетолог ...

 mimival  благодаря за кафенцето.... без него не мога... а и без вода... Остават още 2 кг. до желаното тегло... и съм сигурна , че скоро ще успея.....  bouquet


Успех на всички

Общи условия

Активация на акаунт