Хайде, време не остана, ФЕВРУАРИ ще съм мама!

  • 17 178
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3
честита принцеса на мама Алина
Да расте здрава и много послушна
На мама бързо възстановяване

# 226
  • Мнения: 307
Честито бебче на Алинка!!!
Изабелка,мерси Embarassed
Драгонче,браво на вашата кака smile3501,и нашият батко е много грижовен към бебка,само й казва стихчета и й пее.Дано Вики бързичко се оправи ,Петьо също се разболя докато бях в болницата и до АБ стигна чак,и аз доста си поплаках,а пък и Мони тогава не беше при мене Cry,ама добре че всичко мина.

За бебефона- с Петър ползвах Бертони,беше ни подарък и го ползвах 2 години,много бях доволна от него.Сега си купихме същият,обаче нещо много слаб ми се вижда и само като ревне Мони тогава се чува.Ама сега не ми се купува още един.
За термометрите- имам дигитaлен на Чико ,обаче не всеки път мери точно,и ние сме го пробвали така на нас с татито.Тези за уши които са дигиталните знам че са най-верни,но са и скъпички.За марка не знам,някоя мама ако има и е доволна да пише,мисля по-нататък да си взема и аз.Може да попиташ и в НА ПАЗАР.
Нослето на бебка аз го почиствам като капвам физиологичен разтвор и после с клечка за уши от бебешките.Купих си и аспиратор на Чико,но още не съм го използвала.

Колики слава богу още нямаме Praynig Praynig Praynig,Мони си спинка спокойно и само като огладнее започва да плаче.Наистина с вторите дечица е по-лесно и по-спокойно(като знам с Петър как се шашках непрекъснато за всяко нещо Crossing Arms)

Аз да попитам как режете ноктите на бебчетата?Бебка се драска ,слагам й ръкавички ,обаче ги мага от време на време.На петър не му режех ноктите първите 40 дни(бабите не ми даваха Confused),обаче сега не мога да я оставя да се драска още 1 месец.

Някой има ли новини от Мери? newsm78

Знам че не е по темата и съжалявам че спамя,но днес съм бясна #Cussing out #Cussing out #Cussing outплатих 155 лв ток,досега повече от 80 лв не сме плащали #Cussing out

# 227
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Честита дъщеричка Ина на мама Алинка!

# 228
  • Мнения: 15
Честито на Алинка!Нека принцеса Ина бъде здрава, да радва мама и тати, и има много щастливо детство!На алинка бързо възстановяване!  bouquet
Ох, и аз искам вече, но на беба маи си е хубаво да си е нон стоп с мен. Praynig

Очакваме новини от Мери...

Приятна вечер! Hug

# 229
  • Мнения: 23
честито на алинка и нейното щастие доиде,сега ще чакаме новини от мери!

# 230
  • Мнения: 384
Ще ме накарате да не спя от вълнение днес, ей. Списъкът около нашата дата застрашително намалява. Имам толкова неща за вършене, трябва ми поне още една седмица newsm17.
Честито, Alina_si! Пожелавам добър апетит на бебка Ина, да е здрава и много щастлива! 4470

# 231
  • софия
  • Мнения: 56
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ЩАСТЛИВИ НОВИ МАМИ!Ние май ще се преносваме .Та по този повод имам един въпрос,ако някой може да ми отговори.При изтичане на 45 дни за бременност и раждане,кой трябва да ми даде следващ болничен,след като още не съм родила?

# 232
  • Sofia
  • Мнения: 185
ЧЕСТИТИ ГОСПОЖИЦИ НА АЛИНКА , ГАЛАДРИЕЛ И ХЪМПТИ ДЪМПТИ

 ИМАТЕ МНОГО ПОЗДРАВИ И ОТ ЕВЕЛИНКА.ТЕ С БЕБКА СА ДОБРЕ ДНЕС КОГАТО ХОДИХ НА ЗАПИС        МИНАХ ЗА МАЛКО ДА ГИ ВИДЯ. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ТОЧНО ГИ ЗАВАРИХ ДА ПАПАТ baby_neutral
 БЯХ В СЪСЕДНАТА ЗАЛА ДОКАТО АЛИНА РАЖДАШЕ. ПОИЗМЪЧИЛА СЕ Е , НО ВЯРВАМ ЧЕ РЕЗУЛТАТА СИ ЗАСЛУЖАВА. АЛИНКА ЖЕЛАЯ ТИ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.
АЗ СЪМ ОЩЕ 2 В 1 ЩЕ ВИДИМ ДАЛИ НЯМА ДА ДОЙДЕ МАРТ newsm78......
 

# 233
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добре дошла на Илинка ама малката наистина тие "одрала кожата", както се казва. Направо ти завидях за бързото раждане...А как беше положението с пъпната връв, нещо казаха ли докитата /сещам се че имаше някакви такива страхове при теб / Щото  на мен ми се размина нормалното точно заради тая пуста пъпна връв. Sad
Изабелка вчера гледах част от "Часът на мама" точно термометрите коментираха ,та най-се радваха на този за ухо,превъзнасяха се пак.Аз ползвам omron  електронен, досега не е давал грешки newsm78 Ето този бебефон си купихме, много ми хареса и се чува доста добре,обхвата му е 300 м. http://www.consumer.philips.com/consumer/bg/bg/consumer/cc/_prod … G_CONSUMER/SCD497
ЧЕСТИТО на Alina_si, GALADRIEL, Humpty-dumpty, Espoire да са им послушни дечинките!

# 234
  • София
  • Мнения: 717
Честити бебешори на Галадриел, Хъмпти-Дъмпти и Алина! Да растът безгрижно, а на мамите бързо възстановяване!   bouquet
Мери, стискам палци! Успех!  Hug
Изабела, онзи ден гледах в Мадър Кеър биберон-термометър. Не знам дали е полезно за бебо, но за мамите е лесен начин за мерене на Т. Беше около 40 лв. Иначе и аз знам, че е най-добре дигитален за ухо, но е по-скъп. Почистването на нослето с физиологичен разтвор става най-лесно, а после като слезе сополчето се вади с клечка за уши. Peace
Ефросинка, и аз съм тук миличка. Терминът ми е във вторник. Simple Smile

# 235
  • Мнения: 387
Мери с теб сме всички  Praynig и много те обичкаме ...стискаме палци и те целуваме много...  bouquet Hug Praynig
честито на всички бебчета нови и на мамчетата   bouquet Hug  bouquet

# 236
  • Мнения: 663
Здравейте, момичета и ние вече сме в къщи. При мен се наложи спешно секцио , защото бебето не можа да излезе по нормалния път, затова по-добре да не разказвам, че не беше много приятно изживяване. На третия ден вдигна температура и веднага го наблъскаха с антибиотик, аз после се сетих, че в същия ден й биха ваксина и сигурно е било реакция. Днес ни изписаха и вече сме добре, тя сучи и спи, а батко й не спира да я целува и милва. Simple Smile

# 237
Здравейте!
Аз съм сестрата на alina_si
Тя каза, че сте разбрали вече прекрасната новина:)))

А за мен остана да ви покажа първите снимки на малката принцеса Ина ylinfant

Ето една тук и още една тук.

# 238
# 239
Честити бебета , мили мами,да растат здрави много да ви радват Моята Ивана в неделя става на един месец и вече 2800кг. Нямам много време да пиша,чета от време, на време.

Общи условия

Активация на акаунт