Препоръчайте добър гинеколог в Габрово

  • 111 013
  • 319
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 356
Аз съм на ЖК при него и съм много доволна. Не знам дали работи със ЗК , защото съм неосигурена. Определено бих го препоръчала, засега нямам никакви оплаквания , внимателен  е и отговаря на всичките ми въпроси  Party

# 271
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мисля, че д-р Ангелов не работи със ЗК. До скоро беше началник на АГ отделението в болницата.
При д-р Белошинов раждах преди 2 год., той беше дежурен като ме приеха. Доволна останах.

# 272
  • Мнения: 0
Здравейте,

Не бих препоръчала нито един гинеколог в Габрово, но специално мнение имам срещу д-р Анчев. Реших да се запиша при него за втората си бременност, но предварително знаех,че няма да раждам при него. Щастлива случайност е, че отидох в клиника "Д-р Щерев" в София, където с цялостен платен пакет проследявам в момента бременността си. Разказах за това мое щастие на д-р Анчев, е, уви, не сподели радостта ми, напротив, стана груб и неучтив. Тъй като не страдам от притеснения, пуснах официално оплакване срещу него в Здравната каса в Габрово. Не може всеки да си прави и да се държи, както си иска. Може да е лекар, да е учил, но и аз съм с три висши образования, от къде накъде ще се държи с мен като с последната жена на земята и то бременна. Надявам се всички, които имат лош опит с гинеколозите в Габрово явно да изразяват недоволството си, за да се покачи поне малко нивото. А за фетална морфология в Габрово дори не може да става дума. Моят съвет е да се обърнете към голям град - София или Пловдив. Живот и здраве ще раждам в Пловдив - от никое от тези места не чух лоша дума за другите лекари и двете клиники и в София и Пловдив работят в екип нашето семейство да си има едно здраво бебенце, а мен буквално ме носят на ръце. Информирана съм за абсолютно всичко и това ми дава цялото спокойствие на света!
Успех на всички и си търсете правата и не оставяйте да се подиграват с вас!

# 273
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
FLINDA, няма лекар, който да се зарадва на новината, че негов пациент паралелно се лекува или посещава негов колега за едно и също нещо. Приема го като недоверие в способностите му.
Предполагам в случая с д-р Анчев е станало същото. Защо си се записала при него, а не направо в Щерев? А, като си се записала при Щерев, защо си го обяснявала на Анчев? Тихо и кротко си отиваш и това е. Ако бях аз, щях да приема действията ти за неуважение.

И разбира се, че ще те носят на ръце, където и да си следиш бременността, щом си плащаш.

Лека бременност ти желая.

# 274
  • Мнения: 0
Искам и аз да изкажа моето мнение за д-р Митев през 2009 тои проследи първата ми бременност ангажират го за раждането и слава богу защото в хода на раждане се наложи секцио всичко мина добре благодарение на доктора сега вече съм в 7 месец и пак ходя при него и със сигурност ще раждам пак при него.това което мога да посъветвам  всички мами е да му се доверят от Белушинов също съм доволна но не отивайте да раждане в габрово без да си ангажирате доктор!!!успех и леко раждане на всички мами!!!

# 275
  • Мнения: 0
Да,той беше на смяна и бях без уговорка.Но какво значение има това.  Thinking
Какво,такива като мен без уговорка да умират там,така ли?  ooooh!
има значение и то голямо дали имаш уговорки и то не само при него всички са така

# 276
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Надя Кузманова, именно при Белошинов родих преди 2 год, без уговорка и без да съм го виждала до онзи момент. Всичко мина перфектно. Познати колкото щеш имам, раждали в АГ-Габрово без избор на екип.
И в Шейново си позволих да родя без избор на екип преди 9 год., пак всичко беше по мед и масло.
Няма нужда да се насажда излишна паника.

# 277
  • Мнения: 94
Здравейте!Искам да споделя и аз моето огорчение от лекарите в габровската болница и по специално от д-р Митев.
Забременях от 5то поред инвитро след 10 години борба в софийска клиника.продължих да си следя бременноста там,но се наложи да запиша ЖК в Габрово ,заради болничните.Налагаше се да съм от самото начало в болнични,защото работата ми е тежка.Мои познати ми препоръчаха д-р Митев.Още от първият преглед след като му споделих как съм забременяла и че много се притеснявам тъй като имах и леко кървене в началото което доста трудно бяхме овладяли,той вместо да ме подкрепи и да бъде по внимателен...НАПРОТИВ... Каза ми ужасно грубо,че какво от това че съм забременяла така,да не би да съм принцеса сега и с нещо да трябва внимава с мен.....Не ме записаха дори рискова бременност ...НЯМАЛО НУЖДА....нищо че съм след инвитро,на 43г.,с кръвотечение и т.н.
Та въпросния Митев ми взе цито по най грубия и болезнен начин .За толкова години и микробиологии са ми мзимали и цито са ми правили,дори и биопсиите не са ме боляли така...Освен това вечерта прокървих...Няма да ви казвам какво изживях...
Въпросният доктор не ми даде НИТО ЕДНА СНИМКА ОТ УЗ...при все че всеки път си плащах за да ме гледа....САМО ДВА ПЪТИ по мое настояване видях за малко детето си на монитора..а за обеснения от рода колко тежи и какви са др мерки да не говорим.
Прекара ме два пъти да лежа в болница за болничен,за да си пусне пътеките.....
След всеки преглед се прибирах разтреперана и плачех,как си износих бременоста направо незнам.
Когато попитах нещо се започваха едни обиди от рода колко ми е акъла и т.н. ...че коя съм аз че да питам .....то не ме интересувало..
А когато му казах че ще раждам секцио и то в София стана страшно...Като се развика,от къде на къде секцио ...видиш ли трябвало да родя нормално...кви били тия превземки...
Ще ме попитате ,защо не го смених?И аз се питам сега,но тогава си мислех че все ще го изтърпя някакси заради болничните.
Никога повече не искам да го срещам този "човек" НИКОГА.....

# 278
  • Габрово
  • Мнения: 311
Да повдигна малко темата с информация от последните дни по случая с починалата родилка от октомври миналата година: http://dnes.dir.bg/news/prokuratura-rodilka-desislava-manolova-17082748?nt=4
Който обмисля да ходи при Ангелов и Колева, да си има едно наум.

# 279
  • Мнения: 1
Здравейте Simple Smile Искрено ви моля за помощ и съдействие. Пациентка съм на д-р Михова от близо 3 години, но тя така и не можа да разбере какво ми е, отивам, казвам какви симптоми имам, тя хвърля едно око, предписва ми някакво лекарство, за една седмица съм добре на следващата седмица все едно нищо не съм приемала, проблема си е на лице и пак същата процедура, отивам при нея, дава нови лекарства и т.н. и т.н. Уморих се от хапчета и започнах да пия билки, пак нищо, ходих и при други лекари, правих всички видове изследвания на земята и никой нищо не намира, а аз умирам от болки вече 3 години. Тъй като изчетох доста коментари, които са от родилки или бъдещи мами, споделящи за опита си с гинеколози, относно раждания, аз моля за мнение за лекар, който се занимава с гинекологични проблеми и наистина си разбира от работата, по възможност да е от Габрово, тъй като нямам средства да пътувам... Благодаря предварително Simple Smile

# 280
  • Мнения: 1
Защо не пробваш при д-р Гаравалов! Приема с направление във втора поликлиника и в частния си кабинет в блок "Дунав". Той работи в клиника "Акта медика" в Севлиево.

# 281
  • Мнения: 1 234
Здравейте на всички Simple Smile
Бременна съм в 8-ми месец и ми предстои раждане в Габрово при д-р Митев. Ако някоя има пресни наблюдения за него, за болницата за отношението, парите и т.н. моля да сподели защото другите мнения са по-старички  Peace Благодаря предварително ... каквото се сещате относно раждането в Габровската болница, като хигиена, условия и т.н. ... и най-вече за раждане секцио защото това е моя избор   bouquet

# 282
  • Мнения: 356
Здравей.Аз раждах при друг екип,но доктор Митев беше при мен за няколко минути и ми направи чудесно впечатление. Беше много мил и успя да ме напътства много по-добре от лекарката ,която ми водеше раждането.
Условията предполагам си запозната какви са - общи стаи по 3 легла.Общ санитарен възел за целия етаж.Бебетата се дават на 3 часа за кърмене ,без нощното.
За секциото ,не знам подробности,защото бях нормално Simple Smile

# 283
  • Мнения: 1 234
Здравей.Аз раждах при друг екип,но доктор Митев беше при мен за няколко минути и ми направи чудесно впечатление. Беше много мил и успя да ме напътства много по-добре от лекарката ,която ми водеше раждането.
Условията предполагам си запозната какви са - общи стаи по 3 легла.Общ санитарен възел за целия етаж.Бебетата се дават на 3 часа за кърмене ,без нощното.
За секциото ,не знам подробности,защото бях нормално Simple Smile
Много ти благодаря   bouquet Надявам се наистина да е коректен и с всички други защото напоследък има тенденция да е малко раздразнителен  Rolling Eyes Ще се радвам и други да се включат   bouquet

# 284
  • Мнения: 30
Здравейте, искам да помоля да ми кажете мнение за д-р Златка Иванова и дали някой е наясно-тя дали изражда.

Общи условия

Активация на акаунт