КАФЯВА ЗАХАР

  • 3 253
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
И къде е логиката да е по-скъпа от рафинираната, след като един вид е спестена 1 процедура от обработката?!?! Thinking Мисълта ми е за всичките такива здравословни неща - пълнозърнести брашна и хлябове, ето и нерафинираната захар....Май надписа "здравословно" надува цената,а  Embarassed Много ме е яд  #2gunfire  #Sniper

# 16
  • Мнения: 1 541
Цитат на: anomalia
И къде е логиката да е по-скъпа от рафинираната, след като един вид е спестена 1 процедура от обработката?!?! Thinking Мисълта ми е за всичките такива здравословни неща - пълнозърнести брашна и хлябове, ето и нерафинираната захар....Май надписа "здравословно" надува цената,а Embarassed Много ме е яд #2gunfire


За жалост това наблюдение е адски вярно  Imp Ако искаш да се храниш добре ти трябват солидни финансови възможности! Въпреки, че в повечето случаи здраводловните продукти са с доста по- ниска производителска цена от тези, в които е вложен допълнителен труд, но на пазара нещата се променят....извиват ти ръцете и после "хората не се били хранили правилно и за това този или онзи проблем!"  Imp  Imp  Imp

# 17
  • София
  • Мнения: 1 544
Цитат на: Karen
на кристали е, но е влажна и се втвърдява на буца.
Това е истинската, трябва да е малко влажна. А цената е около 2,5-3,00 лв.за 500гр. Тая от 1,40от Горна Оряховица е боядисана.

# 18
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Цитат на: me4eto
 Въпреки, че в повечето случаи здраводловните продукти са с доста по- ниска производителска цена от тези, в които е вложен допълнителен труд, но на пазара нещата се променят....


Така е,но и добива на екологично чистите храни е доста по-малък Wink,колкото до кафявата захар,тя също минава през обработка.

# 19
  • Мнения: 1 541
Цитат на: teopr
Така е,но и добива на екологично чистите храни е доста по-малък Wink


 Stuck Out Tongue Мдаааа, но кой каза, че те СА екологично чисти   33uu Тук например си има здравословни храни, които не са чак толкова по- скъпи и си има отделно тяхното прословуто ОРГАНИК, което вече си е наистина уж екологично! А като си бях в България последния път никъде не видях да пише, че е отглеждана продукцията еди как си  #2gunfire Само "по цената ще го познаете", което не е много оправдано.

# 20
  • Мнения: 398
Взех една, която казват, че е истинска Demerara, но пък не се слепва.

Общи условия

Активация на акаунт