Разреждахте ли пюрето с мляко при захранване?

  • 2 965
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 574
Не съм го разреждала.

# 31
  • Мнения: 207
Не съм разреждала

# 32
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
аз пък разреждам всички пюрета.давам на ХИП,на Бейбивита на СЪНВАЛ и всичките са все едни гъсти,как да го глътне то ше му преседне Shocked
правя го гъсто като каша инъче му залепва за небцето Shocked и неможе да го глътне

разреждам с водичка малко и слагам 2 лъжички АМ винаги. Peace

# 33
  • Мнения: 64
 Не съм разреждала пюретата. Когато са студени са гъсти,но като се стопли пюрето си става по течно.

# 34
  • Мнения: 3 634
Разреждам само домашните моркови защото не ги харесва.

# 35
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Почти винаги разреждам. Купувам само безмлечни и слагам от нейното АМ. Ако е рядо пюрето, слагам сухо, ако е по-гъсто-разредено с вода.

# 36
  • София,
  • Мнения: 4 267
Да, почти винаги ги разреждам с АМ, защото някои са много гъсти, дори след като ги стопля. А пък след като е яла пюрето после никога не иска да пие и мляко допълнително.

# 37
  • Мнения: 141
аз захраних с дом.пюре и го правех с АМ,от няколко дни давам на Хип и не ги разреждам след тях си давам АМ

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Давах му го както си е,после дохранвам с АМ.

# 39
# 40
  • Мнения: 221
      Аз още не съм започнала да захранвам, но съм на мнение, че в началото докато детето свикне с вкуса на новата храна или заради гъстотата, може да се добавя малко АМ. Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 4 590
Не. Започнах да слагам, когато заместих обедното хранене със зеленчуково пюре.

# 42
  • Мнения: 3 376
Не,само първия път го направих така.
След това не съм слагала,не смятам,че има смисъл и че е нужно изобщо.

# 43
  • БГ
  • Мнения: 735
не, разреждах го с вода, вместо сокче го давах

# 44
  • Мнения: 1 029
не, когато захранвах не съм.Когато заместих обедното хранене със зеленчуково и следобедното с плодово пюре, тогава слагах по няколко лъжички ам.

Общи условия

Активация на акаунт