за мамите от ПЛОВДИВ 13-Мартенски благотворителен базар

  • 13 776
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 903
Привет момичета, като гледам какви красоти творите... чак ме хваща срам. Тези дни ще отида да купя готови и ще се включа и аз  Blush . Няма да ме издавате  Naughty.
Миленка, да не забравиш да се обадиш и да уговориш среща за събота.
Лек ден на всички.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Мили, утре съм цял ден в офиса на кап Райчо, обади се да ти дам стикерите Peace
Мартениците съм ги подредила в едни кутии, да ти ги донеса ли ?

# 17
  • Мнения: 6 206
Доника, живот и здраве, утре следобяд ще дойда
Логото е в моя мейл

# 18
  • Мнения: 302
Здравейте и от мен!
Малко се изгубих, но се бях поразболяла за срещата и работа друга ме налегна....
За Асеновград ще идвам и аз, че съм приготвила едни нещица, обещани Heart Eyes, ще помоля Мили да ми прати един sms, кога ще ходим, ако не се появя тук. И за Наречен също съм на линия, ако ще ходим, в София ще ходя другата седмица, във вторник, ако все още има какво да се взима от там.
Поздрави на всички!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Нещата от София момичетата ще  ги изпратят по тяхна мама. До края на седмицата би трябвало да са в Пловдив. Включително и лекарствата за Асеновград.
Ходенето в Асеновград е уговорено за 20.02.2008г., аз като наближи пак ще напомня. До тогава ако някой иска нещо да изпрати да пише.
Джони ако няма да можеш да дойдеш, аз в петък следобед имам път към Кичука мога да мина през вас да взема дрехите.

  Elisir , утре ще се обадя и веднага ще пиша да кажа какво сме се уговорили.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Аз ще ходя утре или другиден до склада да разделя дарението от Конвой на 3 части и мислех в събота да отидем с няколко приятелки до Наречен да го занесем. При положение, че на 20ти ще се ходи в Асеновград предлагам направо тогава да занесем и тяхната част.
За Наречен сме решили ако не ни мине котка път и е хубаво времето, да купим детски книжки и да отидем преди обед да си поиграем малко с децата, да ги погушкаме, да им почетем, каквото дойде. Всички желаещи да дойдат са добре дошли, колкото повече сме, толкова по-добре  Hug
Ако смятате пък, че е по-добре, може да  изчакаме и да ходим всички заедно след 20ти и да им занесем и мартенички.

# 21
  • Мнения: 903
на Момчи! Бъди много щастлива и обичана жена !

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 mom4i , честит рожден ден! newsm59
Пожелавам ти щастие и радост, много здраве и късмет!


Elisir , говорих с директорката. Теменужка в момента е на практика, като се прибере ще говори с нея и ще ми се обади.

# 23
  • Мнения: 786
АААААААААААА, Роси как така се измъкваш да не почерпиш Grinning А уж сме комшийки Sad

 newsm59 newsm59 newsm59
Да си жива и здрава и обгръдена от много истински приятели!!!

Аз съм за Асеновград на линията,а ако решите за събота  за Зелениково - казвайте по-отдалеч.

# 24
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
то4но преди малко мъж ми ме попита дали ми се е обадил някой, който не съм о4аквала
е, изненадахте ме много приятно
БЛАГОДАРЯ НА ВСИ4КИ  Hug

# 25
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
за Наре4ен много бих искала да дойда, но в събота ми е невъзможно
Бугабу ако твърдо сте решили пиши кога тръгваш, за да ти донеса мартени4ки и има останали календар4ета и др.
и аз искам стикери, ако останат

# 26
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
оффф като му преска4а на 4овек мисълта Embarassed
Бу, ако искаш кажи какви книжки ще вземаш, аз мога да ги взема с отстъпка

# 27
  • Мнения: 903
И аз взех една чанта с мартенички...  Laughing. Купих и картончета и целофан. Колкото мога ще ги пакетирам... , за другите ще помоля за помощ. Тези дни ще ги донеса.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Момчи, честит рожден ден и от мен! Здраве, щастие и много любов на теб и близките ти пожелавам!   bouquet
Пиша на лични за книжките  Peace

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
 newsm59 Роси, много здраве, късмет и положителни емоции от мен!
Момчи, всичките стикери ги занесох на Мили, разбери се с нея  Peace

Общи условия

Активация на акаунт