Попълване на устни във Варна?

  • 27 089
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 010
Moмичета съжалявам чак сега виждам, че искате снимка. Първо да ви кажа, че аз не исках голяма разлика и една ампула я сложих на два пъти. На снимката- горе са естествените ми устни, в средата ефекта след 1/2ампула /незадоволителен/ и най-долу вече завършек  Hug И още нещо продукта, който избрах беше... как да кажа по- лек, тъй като са различни. Моето е Surgiderm 24xp.

   


Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 18:13 от Dendy

# 16
С Restylane i Surgiderm работи др.Илиева  чувала съм ,че  е най-добрата в поставяне на филари във Варна.За София др.Паскова и др.Кокева.

# 17
  • Мнения: 483
Dendy, много хубаво се е получило, естествено и красиво  Grinning

# 18
  • Мнения: 1 883
Dendy ,  а коя е преди и коя от снимките е след ?

# 19
  • Мнения: 3 010
Dendy ,  а коя е преди и коя от снимките е след ?

Аз писах вече най-горе са ми естествените устни. Иначе мен ме прави д-р Михайлова от Скин Лайн, д-р Илиева също работеше преди при нас.

# 20
  • Мнения: 191
Deny има ли болка че аз не търпя много а искам да си сложа

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 18:50 от desi_bambina

# 21
  • Мнения: 3 010
Относно болката,  има я разбира се при все е различна като интензитет. Зависимост от прага на болка на всеки е различно усещането. При мен се търпеше, но предварително устните се мажат с едно кремче, от което изтръпват, също така има възможност за стоматологична упойка от която нищо не се усеща ве4е.

# 22
  • Мнения: 182
А има ли някакви други филъри,които дават ма-алко по-голяма плътност?Не че този който е показан не ми харесва,но моите устни са малко по-тънки и ми се иска да е по-видим ефекта.Искам да попитам Денди-Само в горната устна ли си е сложила или има и на долната?

# 23
  • Мнения: 3 010
Аз споменах, че моя филър е Сърджидерм 24хр, а другият Сърджидерм 30хр е с по-голяма плътност. Като за пръв пръв път избрах него защото се притеснявах как ще изглеждам. Могат и две ампули да се сложат, но по преценка на лекаря  Wink Аз разбира се имам и на двете устни, но наистина на снимките не се вижда много добре разликата. Снимките са рязани на пейнт, а не са правени професионално. Скоро предстои да сложа друг защото материалът е почти резорбиран и обещавам, че ще направя по-добри снимки  Wink

# 24
  • Мнения: 1 883
Скоро предстои да сложа друг защото материалът е почти резорбиран и обещавам, че ще направя по-добри снимки  Wink

За колко време се резорбира?

# 25
  • Мнения: 1
Моми4ета , здравейте! Аз съм уголемиавала горната устна с Матрадекс . Много ме болеше и  мн.вързо се резорбира. Бих пробвала и със Сугр....30. беше преди 2 .5г. направих го от лубопитство.Ефект има , но за кратко

# 26
  • Мнения: 1 259
Каква е подръжката на всичко това! Още от както си сложиш и после след колко време ртябва пак!

# 27
  • Мнения: 8
Здравейте дами,
Angel_face, какво стана сложи ли си филър? Ако все още се колебаеш погледни предложенията на Експложън (филъра е TEOSYAL). Дано линка ми ти бъде от полза.
п.с. д-р Папанчева от Explosion е отличн специалист - говоря от личен опит, който не е конкретно свързан с корекция на устните.

# 28
  • Мнения: 606
Здравейте дами,
Angel_face, какво стана сложи ли си филър? Ако все още се колебаеш погледни предложенията на Експложън (филъра е TEOSYAL). Дано линка ми ти бъде от полза.
п.с. д-р Папанчева от Explosion е отличн специалист - говоря от личен опит, който не е конкретно свързан с корекция на устните.
Ами не съм си сложила още.Много се колебаех какъв да сложа,изчетох сумати форуми и накрая май се отказах от филър,понеже няма да ми дадът желанип резултата.
Аз искам ефект като от силикон в устните,което с филър не се постига.
За сега се замислям за силикон или оперативно увеличаване.Такова правят в клиник "Камий" и има доволни от там.
А за силикона малко ме е страх да рискувам,да не земат да ме обезобразят.Незнам изпитан лекар за поставяне на силикон в устните.
Ако имате идей казвайте.Може и да не е във Варна,но лекаря да е наистниа сигурен.

# 29
  • Мнения: 8
Силикон определено не е желателно да поставяш, вероятно оперативното увеличаване е по добрия избор (макар че вероятно е и доста болезнено).
П.С. Ако ти си девойката от аватара, едва ли ще ти е необходима сериозна интервенция Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт