Електрическа помпа за кърма?

  • 2 506
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Купих  си Медела, модел Мини Електрик, лека и удобна е, изпомпването е напълно безболезнено, но се оказа че има сериозен бъг, липсва силиконовата диафрагма, която имат помпите на Авент и за да изцедя качествено трябва компресиране с ръка, вероятно е и въпрос на анатомия.
Хубавото е, че взех диафрагмата от моята ръчна помпа Авент и я сложих на Медела-та: е, пасна съвсем точно, та събрах две в една и направих идеалната помпа Laughing Laughing

# 16
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
...Отрицателната и страна е, че не може да се ползва топла стерилизация, а студената мирише...

Аз ползвам таблетки за студена стерилизация Chicco, няма никакъв мирис, много са практични. Ти вероятно използваш течност, която верно си мирише на хлорна вар.

# 17
  • Мнения: 324
bi_123, като имаш възможност да регулираш силата на вакуума, не е никак травмиращо и болезнено.
А за Медела не се препоръчва стерилизация в микровълнова фурна. Но на котлона, в гореща вода за 3-5 мин, няма проблем. Това е според инструкциите. Аз съм ползвала и ел.стерилизатор за повече от 5 мин, пак няма проблеми.
Междудругото има специални пликчета за стерилизиране и в микровълновата, но за съжаление не ги продават в България.
Mooimeiske ще ти пиша лично съобщение  Wink

# 18
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
[Mooimeiske ще ти пиша лично съобщение  Wink

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт