Моля за помощ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 13 170
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 471
 От izgarq6tata разбрах, че жената има сестра, която също е вдовица. 

# 16
  • Мнения: 2 584
би трябвало да се направи разследване, все пак е бил на кораба това не е ли трудова злополука, дано от фирмата подпомогнат семейството финансово, все пак е бил техен служител, и какво ли го е притеснявало толкова че да сложи край на живота си и да остави жена и 3 деца, много сили ще им трябват да се справят с тази трагедия

# 17
  • Мнения: 456
Да значи има сестра,която е също вдовица,майка и баща и са разведени.А за разследване -има такова но това нищо не оправя нещата.Обещетени е също УЖ ще платят но много малко то не покрива нищо.За съжаление фактите говорят.Тя разчита единствено на приятели.Така че аз искам да и бъда полезна  с нещо,искам да помогна...................Това  е  за сега.Благодаря на всички които се отзоваха Embarassed Embarassed Embarassed Peace

# 18
  • Мнения: 456
Има някакви съмнения че може и да НЕ е самоубийство,но ай отиди докажи.Никога няма да се разбере,още повече  че на този кораб е нямало други българи,което  е още по кофти Cry

# 19
  • Мнения: 4 195
пак казвам скапана работа
Бог да го прости човечеца
казвай конкретни нужди и така, кой с каквото може ще помага Confused

# 20
  • Мнения: 3 376
Mилата жена....
Ще следя и аз темата.

# 21
  • Мнения: 456
пак казвам скапана работа
Бог да го прости човечеца
казвай конкретни нужди и така, кой с каквото може ще помага Confused


Миличка,говорих с нея за конкретни неща но и тя не знае  а и не искам в момента да  я занимавам.Искам само ако някой е запознат с тия сметки,които се отварят,как става.За набирането на някакви средства.Благодаря!!А за конкретни,то се знае най вече може би храна,дрехи,стоки които ще им свършат работа.Искам просто да кажа че сте невероятни всички.Благодаря Ви от нейно име!!!!!!! Embarassed Cry Peace

# 22
  • Мнения: 2 584
тя няма ли никаква сметка в банката, мъжът и как и е пращал пари като е за половин година на кораб, нали всички моряци имат или се бъркам, а и като вземеш кредит от банката ти се дават ама май само кредитна карта, но може да види в банката в която е да си направи и дебитна карта
смтките за набиране на средства нали трябва да минат през министерството и не са ли само за събиране на средства за операции в чужбина

# 23
  • Мнения: 178
записвам се и аз да следя темата

# 24
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Говори с приятелката си и поискай банковата сметка,на която са превеждани парите -заплата на мъжа й. А и по кредита също има сметка - макар,че там не зная дали е желателно да се превеждат пари безразборно.  След като искаш да помогнеш, заеми се сериозно с тези неща, и ако трябва свърши ги вместо нея.Но има подробности и бюрокрация,която уви за съжаление не може да се прескочи. Има хора,които могат да помогнат с установяването на фактите около смъртта на този човек, но е нужна повече информация- компанията под която е плавал и е бил нает на работа, трите имена, на кой кораб е бил и т.н.Информацията може да ми я пуснеш на ЛС!Все пак е публично пространство и не е желателно да се пишат такива неща. Peace

# 25
  • Мнения: 456
Ето и номера на сметката,ако някой може да помогне:
ДСК-BG94STSA93000000377183 BIG-Анна Ганчева Иванова.Ако трябва егн,също мога да  дам но на лични. Peace

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 11:57 от izgarq6tata

# 26
  • Мнения: 2 584
и имената трябват

# 27
# 28
  • Мнения: 456
За сега нуждата е от памперси за над 12кг,и козметика за малкия.Цялото му лице днес беше обринато.ще съм Ви благодарна.!!!!! Embarassed

# 29
  • Мнения: 34
Бих искала да помогна!Как мога да дам памперси и козметика на приятелката Ви?Izgarq6ta,пишете ми на лични за подробностите.

Общи условия

Активация на акаунт