Норвежки моми -20 тема!

  • 14 962
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 244
Ей сега го проверихме в нета 25 грама 75 крони,мисля че си струва  newsm78

# 256
  • Мнения: 3 674
Ау ВИНЦЕ Златна си  Hug  bouquet Heart Eyes Blush Grinning
Моя сега като му видя снимките каза че го има по аптеките и около 160 крони струвал,чудя се дале да го карам да ми го купува,дайте съвет  newsm78 Praynig
Оф ей сега пак говорихме и моя каза че предположил цената,ама че е тъп  #Crazy Laughing
Да купува..и хич да не му мисли. Naughty  То  с т'ва чудо ще има да се мажте месеци...То са слага по малко
.
Кажи му че тук няма нищо евтино...капки за нос 15 грама ... 120 крони Crazy

 Ако не знае,  му кажи"  Welcome to Norway"... Joy   най-скъпата страна в света... Mr. Green


# 257
  • Мнения: 244
Еми утре ще го накарам,че не ми се иска да се разболявам през втората си работна седмица  Praynig
Ние ще си лягаме,стискайте палци норвежкото ми чудо Великанчо да излезе по-добро от виетнамското  Laughing
Сладки сънища момичета  Hug

# 258
  • Мнения: 244
Добър ден момичета  Hug
Нямаше полза от моя великан снощи,че и два парацетамола изпих и капка пот не пролях,аз че трудно се потя по принцип ама баш пък толкова  newsm78
Ще ходим днеска за виетнамско чудо и за дъждобран,ама аз искам такъв до колената а моя вика че много трудно ще намерим такъв защото всичките били горнище и панталони  Sad Ама аз пък съм инат и искам до колената  Crossing Arms Grinning
Снощи направих една простотия-що да не изпия парацетамола със студена вода и сега май и гърлото ми взе да се обажда а сополките вече не са водни а са  Sick  Laughing
Не стига че съм болна ами ще трябва и да уча по норвежки- горката аз нали  Wink

# 259
  • Мнения: 977
Привет, момичета!

Виждам, че сте я покакъсали от към боя за яйца. Ако искате, другата седмица има по кой да изпратя боя до Осло. От там с писма лесно може да ви я изпратят. Решете си и ми пишете ако желаете.

А специално за Ословчанки може и по-големи пратки. Wink

# 260
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти момичета.
Как се ползва това чудо, че аз от вчера пак съм с температура и ужасно главоболие, какъв е тоз вирус, какво е това чудо, тамън ми беше минало за два три дена  Tired
Ох, немога д амисля, така ме цепи тиквата, после пак ще пиша като се сетя какво ми беше в главата да ви кажа  newsm78

# 261
  • Мнения: 244
Бобченка ами майка ми мен ми намаззва гушката и ме разтрива цялата ама супер малко от мехлема се ползва щото пък е силен,макар че днес купихме за 80 крони като на снимката само че TIGER BALSAM SOFT и като го отворих мирише като нащо ама по слабо.Майка ми каза да си сложа днеска и на носа отвънка ,каза че ще щипи и може да ми изгори малко кожата ама помагало.
Аз си купих дъждобран ама горнище и долнище защото до коленото бяха само дамски а аз исках спортно за 200 крони намалиние набарахме във Форус някакав магазин

# 262
  • Мнения: 3 674
Привет, момичета!

Виждам, че сте я покакъсали от към боя за яйца. Ако искате, другата седмица има по кой да изпратя боя до Осло. От там с писма лесно може да ви я изпратят. Решете си и ми пишете ако желаете.

А специално за Ословчанки може и по-големи пратки. Wink

Оле Мишел....може ли  да закупиш повече боички за яйца и за Трондхеймки?  Praynig Относно паричките ще се разберем как да ти  ги платим... Hug
Мисля да се чуя с Роси/ ркб/ и тя от Осло да ни ги прати в Троняйм  в  писмо?  Grinning

# 263
  • Мнения: 3 674
Здрасти момичета.
Как се ползва това чудо, че аз от вчера пак съм с температура и ужасно главоболие, какъв е тоз вирус, какво е това чудо, тамън ми беше минало за два три дена  Tired
Ох, немога д амисля, така ме цепи тиквата, после пак ще пиша като се сетя какво ми беше в главата да ви кажа  newsm78

Бобче....това се намазва в много малки количества около синусите покрай носа,също така на челото ако те боли глава, ама дори и да не те боли пак е хубаво да се намаже там. Около носа задължително.

То загрява много...фикасно е, затова му викат и "чудо"  Grinning И дето вика Молинка...това  чудо пощипва в началото, така  че мажи в малки количества..

Молинке...честито ти дъждобран... Hug Аз такова чудо / дъждобрана де, а не виетнамското чудо  Mr. Green/   през живота си не съм слагала... Rolling Eyes

# 264
  • Мнения: 244
ВИНЦЕ ама много ънсекси съм с него ама пък до спирката,в автобуса и до работа става,че иначе на системи от настинки трябва да ходя  Laughing
То нали върху дрехите и изглеждам леко като мускулесто миньонче  Laughing
Забравих да ви кажа че моя ми се смя като влязохме до гишето в полицията за визата,питам го що ми се смее и кво да видя аз съм застанала до стената а на нея пише сантиметрите,той си мисли че като е 196 см и е мого важен,е да ама не  Crossing Arms Grinning

# 265
  • България
  • Мнения: 1 090
Какво правите,бре, девойки норвежански?
Аз вчера познах за "метенето",чак нормални постинги са ни трили,от къде накъде,в някои теми като в  немската примерно и там е чат ,ама позволяват.Ама,хайде да не дърпам дявола за опашката...няма да коментирам. Stop
Така ми се секва ентусиазма и не знам какво да творя тук! newsm78
Приятна събота ,болните да оздравяват бързо!

# 266
  • Мнения: 977
Може, Винце, може.
Ще купя повечко бои и ще ги пратя до Осло.
От там мъжа ми в писма до тези от вас, които искат.
Няма какво да плащате. Wink
Само кажете кой иска за да знам горе-долу колко да взема?
После на лични ще се разберем до къде да ги адресира.

# 267
Здравейте момичета, тук чета че някои от вас 6те изпра6тат бои за яйца, ама да ви питам сигорни ли сте че тук няма, понеже и норвежците боядисват, при тях денят се казва PÅSKEDAG, но незнам кога е newsm78

# 268
  • България
  • Мнения: 1 090
Линда,не,тук не боядисват като в България,дори не можем да ги накараме да опитат боядисано яйце..,аз сама си ги ям,децата боядисват кухи яйца с обикновени бои. Peace
Няма бои за яйца ,доколкото знам...

# 269
ехх  Cry, това е ло6о, а аз така се надявах 4е и тук има такива бой. Момичета знам 4е сам от скоро с вас и все о6те никои не ме познава, но 6те сам безкрайно благодарна ако някои може и на мен да даде, и да не се притеснява 6те си платя и разноските по пра6тането. Предварително Благодаря, но ако нямате здраве да е, догодина 6те боядисвам

Общи условия

Активация на акаунт