LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 49. ПРОЧЕТИ първия пост!

  • 59 641
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 034
Хм, няма показана жълта пола.  newsm78
Да, гледах цветовете и остана което не знам, само синьо и canard, но питах, защото цвета го нямаше в таблицата с цветове.   bouquet
Да, като се разпределят цветовете, остава да е син. Сега като се вгледах, това, което смятах за жълто, е дадено за оранжевата пола.  Peace

# 91
  • Мнения: 405
И аз тука се записвам, имам две поръчки - от 29 януари и от 1 февруари.
И двете са за митницата подозирам  Mr. Green
Дано по-бързо пристигат колетчетата на всички  Crazy

# 92
  • Варна
  • Мнения: 11 340


Това е герданчето-нали разбра? И tu сигурно значи на два реда  newsm78 (леле,превеждам от френски, Joy а преди месец не си и мечтах да пиша тук,мислех си,че сайта е само за френско говорящи а аз накъде с моите само 3 езика   hahaha ...
разбира се, че разбрах.  Peace tu по принцип означава "ти". не е на два реда, просто са представени два от трите възможни  цвята .  Hug
Е,сори изказах се неподготвена, ще поуча още френски   bouquet

Според мен e съкращение и значи - taille unique - т. е. единствен размер. (не знам френски, ама от зяпане по френските сайтове... Party).

# 93
  • Мнения: 2 577

Според мен e съкращение и значи - taille unique - т. е. единствен размер. (не знам френски, ама от зяпане по френските сайтове... Party).

точно така  Peace

иначе е дълго 57 см

# 94
  • Мнения: 378
шлифер

някой поръчвал ли е това, много шик изглежда

# 95
  • Мнения: 270
Честита тема и много колети през новата седмица!!!!!!!!!!

Хм, няма показана жълта пола.  newsm78
Да, гледах цветовете и остана което не знам, само синьо и canard, но питах, защото цвета го нямаше в таблицата с цветове.   bouquet
Да, като се разпределят цветовете, остава да е син. Сега като се вгледах, това, което смятах за жълто, е дадено за оранжевата пола.  Peace

Jaune canar-патешко жълто!

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 01:08 от iveta76

# 96
  • varna
  • Мнения: 1 012
аз да питам тези мами с отменените поръчки: само от29.01 ли с код 64106 или има и от други дати?
или само 29.01 имат отменени поръчки ама с друг код освен с колис?

защото нали 64106 и колис уж били проблемни

# 97
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Можете ли да ми кажете слънчевите очила доставят ли ги до БГ и ако някой си е купувал качествени ли са?
Да аз си поръчах онзи ден и е нямало проблем. Като дойдат ще видим качествени ли са  Mr. Green
А на мен от 2.02(малка поръчка за малко пари) не са ми теглили пари  newsm78, с код colis поръчах, а на 9.02 поръчах  доста солидно пак с него, но веднага си ги изтеглиха.

Момичета аз до юни смятам да не поръчвам  Rolling Eyes Joy, днеска даже си изчистих като хората  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 146
аз чаках първата поръчка да дойде,но това като не стана,днес пуснах още една като за последно за зимата.Досега незнаех за кодовете и този път се изкуших да напиша colis,дано всичко да е наредСледващото пазаруване ще е за летните солди.

# 99
  • някъде
  • Мнения: 979
Моята отказана е от 17.01.

# 100
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 729
  bouquet

# 101
  • Мнения: 3 353
аз да питам тези мами с отменените поръчки: само от29.01 ли с код 64106 или има и от други дати?
или само 29.01 имат отменени поръчки ама с друг код освен с колис?

защото нали 64106 и колис уж били проблемни

Моята отменена поръчка е от 12-ти януари с код colis.

# 102
  • Мнения: 5 790
Не се паникьосвайте. Вече получих поръчка от 12.01 с код 64106 без никакъв проблем. Другата, която получих е от 11.01 е с код 39195.

# 103
  • Попово
  • Мнения: 687
Здравейте и от мен,
и на мен парите за поръчката от 1.02 не са ми дръпнати все още... а за тази от 9.02 получих е-мейл да изчакам отговор, не получих потвърждение, а нещата ми ги няма нито в панИЕра нито в сЮИвито.... какво ли е това не знам Thinking използвала съм карта АмЕх

# 104
  • Мнения: 5 790
Здравейте и от мен,
и на мен парите за поръчката от 1.02 не са ми дръпнати все още... а за тази от 9.02 получих е-мейл да изчакам отговор, не получих потвърждение, а нещата ми ги няма нито в панИЕра нито в сЮИвито.... какво ли е това не знам Thinking използвала съм карта АмЕх

На тази карта прави така. Точно вчера, в предишната тема писах, че един колега поръча със същата и му се получи така. И след това други мами писаха, че абсолютно по същия начин и на тях е станало. Явно проблема е в Ла Редут в случая.

Общи условия

Активация на акаунт