LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 49. ПРОЧЕТИ първия пост!

  • 59 611
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 900
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Взех от 15.1.
Пак съм много доволна.Адидаските на малчо са супер.Взех 26 н леко ,ще са му голями.
Пижама от 3 части за 6 евро /чист памук/страхотна е.
Лачените балеринки 38 ми заспаха.Всички обувки си ги поръчах моя номер.Няма фал.Стават ми.
Всичко друго е обсъждано.
Единствено пуловерчета от момичешката колекция нещо ми малеят.А взех 102. Thinking
На каката спортни сутиен4ета на Актив и пижама.
Сега съм в очакване от 17.1.


Елисавета Михайлова ако чете тук да тича на митницата.
Получаваха Ларедутски кашони.МНОГОООООООООООООО Mr. Green

# 901
  • Мнения: 345
как върви получаването на колетите на Митница Варна?
аз имам от 14.01 и още не съм го получила, иначе има страшно много колети от Редут-а, но моят го няма Twisted Evil
моя от 14-ти го взех миналата седмица още вторник май беше.
и моят от 14 ти го няма още. Вчера ходих до Митницата, казаха ми ,че го няма.

Мда, и моят..

# 902
  • Мнения: 332
ами да ги меря, ако са по-малки от онези барелинки от 11 лв, които мерих и ми бяха големки

# 903
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Ние чакаме от 4-ти януари.  Tired за митница е... междувременно получих друг от 4ти, от 10,11 и 14ти януари.

# 904
  • Мнения: 3 094
Ей, накрая ще се запиша на един експресен курс по френски! Все не мога да вдяна нещо  Grinning
За този панталон се чудех:

taille descendue, преводача ми превежда "down size" - ще рече ли, че е ниска талия? А пък цвета "uni beige ficelle" - освен, че е изцяло бежово - "ficelle" не ми го превежда никак.... Моля за помощ!

точно така - taille descendue (тай десандю) е ниска талия. А пък beige ficelle (беж фисел) е бежово като канап....ние не употребяваме такова сравнение - бежовото е със сивкав отенък - бозово май се казва Simple Smile

# 905
  • Пловдив
  • Мнения: 270
 мами от Пловдив,я кажете докоя дата стигнаха пратките при насче аз чакам от 17.01,25.01,2 от 30.01.знае ли някои в митницата дали са получавали ларедутски колети?

# 906
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
мами от Пловдив,я кажете докоя дата стигнаха пратките при насче аз чакам от 17.01,25.01,2 от 30.01.знае ли някои в митницата дали са получавали ларедутски колети?

Вчера взех от 13.01, миналата седмица от 16.01, а чакам още от 11.01. и след това около 30 поръчки още  Crazy
Никакъв ред няма май  newsm78

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 14:01 от змейковица

# 907
  • Мнения: 332
Аз от 27.01, 2.02, 3.02 . Другите са от по скоро

# 908
  • София
  • Мнения: 2 181
На мен тая на митницата ми обясни,че като дойдат нови колети в депото и затрупвали старите,обработват новите,отриват старите и ако им дойде ред и от тях обработят някой и друг.За това ако нямаш късмет и ги затрупат се забавя много Sad

# 909
  • Русе
  • Мнения: 659
На мен тая на митницата ми обясни,че като дойдат нови колети в депото и затрупвали старите,обработват новите,отриват старите и ако им дойде ред и от тях обработят някой и друг.За това ако нямаш късмет и ги затрупат се забавя много Sad
Типично български маниер на работа, а ако не им дойде реда казаха ли какво става с тях...

# 910
  • Мнения: 3 094
На мен тая на митницата ми обясни,че като дойдат нови колети в депото и затрупвали старите,обработват новите,отриват старите и ако им дойде ред и от тях обработят някой и друг.За това ако нямаш късмет и ги затрупат се забавя много Sad

Значи затова аз нямам нито един - а първият ми неполучен е още от 16 януари Sick #Cussing out

# 911
  • София
  • Мнения: 2 181
Моят е от 14.01,не можели да смогват хората на големия наплив,така ми каза Mr. Green.Иначе щом ги пратели на митница веднага пускали известия,та няма много смисъл да се ходи.Ако можеше да ни пуснат на Враждебна да си ги изровим.......... ooooh!

# 912
  • Мнения: 378
предлагам да спрем да поръчваме 10 дни, да се изчистят митници и пощи от колети, да си получим отлежалите и после пак  Joy

# 913
  • София
  • Мнения: 1 555
На мен тая на митницата ми обясни,че като дойдат нови колети в депото и затрупвали старите,обработват новите,отриват старите и ако им дойде ред и от тях обработят някой и друг.За това ако нямаш късмет и ги затрупат се забавя много Sad

LIFO (last in first out) - отдавна ги подозирах аз в използването на този метод.  Twisted Evil

# 914
  • Мнения: 4 202
Освен да се надяваме, че сега, след като отминаха големите намаления, наплива ще намалее и ще изровят и по-старите пратки  Tired

LIFO (last in first out) - отдавна ги подозирах аз в използването на този метод.  Twisted Evil

Точно се опитвах да се сетя как беше тоя израз  Close

Общи условия

Активация на акаунт