Що е това "Цветна снимка" ?

  • 1 678
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
ей стига бе,аз минах с направление само.Купих си контрасното вещество,бускулизин и алергозан на инжекции-12 лв и платих 2 лева в болницата.Какви са тези цени? newsm78

# 16
  • Варна
  • Мнения: 100
 zabche ,ти къде я прави?И как ти дават направление?
И на мен ми се стори много,но ми се иска да ходя само при един лекар.А пък Александров не прави цветни снимки,прави ги Кисьов при него.И нямам много време да търся къде да я направя.
Честно казано ходила съм два пъти в Майчин дом и нямам много добри впечатления SadНо това си е мое мнение все пак.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
siska81 аз съм от Стара Загора.За съжаление за София не мога да ти помогна за доктор.Предполагам ,че има много други момичета от форума ,които могат да ти помогнат.
Пожелавам ти успех и много скоро  preggo

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
ама че съм завеяна  smile3507 ,siska81 ти си от Варна,но и за там не мога да ти помогна с доктор.

# 19
  • Мнения: 41
аз никак не съм доволна от цветната снимнка в майчин дом Варна.прави ми я Халачева.Каза че едната ми тръба е частично запушена а другата идеална.след това снимката я видяха още 4 доктори в Варна и всеки казваше различно поради лошото и качество.Като отидох в София за инсето при доктор Стаменов той я видя и от пръв поглед каза че и двете тръби са проходими .

Общи условия

Активация на акаунт