Отговори
# 315
  • Мнения: 2 492
Ванче, кога не съм ти се обаждала  Wink

Пуки, кажи че имаш приятелка която живее тук, която мноооого отдавна не си виждала, , а си пишеш с нея всеки ден по нет-а ,  и искаш да се срещнеш за малко.  Sunglasses.



Готово , резервирах във Винпалас , но това е за по далечното ходене - 4 , 5 и 6 април - ще изненадам мамето за рождения ден , точно преди да замина .
Надявам се много да й хареса , горката е толкова изморена и го заслужава .
Искаше да ходи до Париж март месец , но заради мен няма да може .
Ама то Арбанаси , като Париж .  Mr. Green

Мацката на телефона беше супер любезна , да я поздравиш от мен , ако се познавате .  Simple Smile

# 316
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Мацката на телефона беше супер любезна , да я поздравиш от мен , ако се познавате .  Simple Smile


 Joy Joy Joy Даже очите и не съм виждала.

Хора, какво ще ядете днес, че днес съм в голяма идеологическа криза да измислям менюта. Дайте някаква идея.  Hug

# 317
  • Мнения: 2 492
Аз съм на НВД - ВМ , та менюто е от тази сфера .
За обяд планирам гюведже - естествено НВД , закусих омлет с кашкавал и чушки , а за вечеря салата и бутче на скара .
Малките хранения кисело мляко с ленено семе .  Simple Smile

# 318
  • Мнения: 5 873

Хора, какво ще ядете днес, че днес съм в голяма идеологическа криза да измислям менюта. Дайте някаква идея.  Hug

ох ,ако знаете кво ям... Confused
вземам един буркан с гювеч,варя малко и чуквам 2-3 яйца.после слагам малко сиренце.
ама това е за хора в парична криза.иначе бих си хапнала с кеф една антидюканска вратна пържола или в краен случай печено пиле. Mr. Green
за малките закуски имам ябълки.

# 319
  • Мнения: 2 492


ох ,ако знаете кво ям... Confused
вземам един буркан с гювеч,варя малко и чуквам 2-3 яйца.после слагам малко сиренце.


Ми на мен това ми звучи много вкусно и редовно си го правя .  Mr. Green
Въобще не съм по мръвките , то аз такова НВд , че нямам думи - само гледам да мина без мръвка , пък то не може .  hahaha

# 320
  • Мнения: 5 873


ох ,ако знаете кво ям... Confused
вземам един буркан с гювеч,варя малко и чуквам 2-3 яйца.после слагам малко сиренце.


Ми на мен това ми звучи много вкусно и редовно си го правя .  Mr. Green
Въобще не съм по мръвките , то аз такова НВд , че нямам думи - само гледам да мина без мръвка , пък то не може .  hahaha

абе вкусно е ,ама друго ми се хапва... Rolling Eyes

# 321
  • Мнения: 2 492
И на мен Ванче ... сладолед и спагети .  Embarassed

# 322
  • Мнения: 5 873
И на мен Ванче ... сладолед и спагети .  Embarassed

а на мен не .пържола ми се яде...

# 323
  • Мнения: 2 956
Пуки, и аз приемам витамини от групата Б- инжекционно и орално. Не се притеснявай,ами ги пий като е казала докторката,че иначе по-лошо  Wink Това не е естествено напълняване 5 кг- споко  Hug И при мен от лекарствата сега не се слабее,ама к'во да направя...по-добре да се закрепя здравословно,отколкото с цената на ужасните болки да свалям кг-ми  Rolling Eyes

# 324
  • Мнения: 2 492
Пуки, и аз приемам витамини от групата Б- инжекционно и орално. Не се притеснявай,ами ги пий като е казала докторката,че иначе по-лошо  Wink Това не е естествено напълняване 5 кг- споко  Hug И при мен от лекарствата сега не се слабее,ама к'во да направя...по-добре да се закрепя здравословно,отколкото с цената на ужасните болки да свалям кг-ми  Rolling Eyes

Дика , а качваш ли от тях ?
Аз трябва да ги пия още пет дена , но много се тормозя от кантара.
А и не изглеждам добре , лицето ми е като месечина , вчера бях на среща с една приятелка и тя съвсем спонтанно каза - Скъпа какво ти е станало , много зле изглеждаш .  ooooh!
От седенето вързана в нас косата ми беше сплескана и изправена , излезе ми пъпка на челото от едно масло с жожоба , подута ... абе уплаших момичето .
Сега се чудя за вечерта съм на среща с друга приятелка ... няма да понеса още веднъж да ме гледат  Shocked.
Моята суета края няма . Confused

# 325
  • Мнения: 104
Добро утро, момичета,
Направо се стреснах - трябва ли да мия зъби на кучето? А дупето бърше ли му се ? Сериозно питам.Досега не съм имала домашно животно,не знаех.То и още не сме готови ,че трябва да се загради градината ,имаме ограда с храсти ,ама кучето ще се промуши оттам,купили сме мрежи за дозаградим.Но в момента тук всичкое замръзнало ,въпреки че грее слънце,та и днес отлагаме тази дейност.
Пуки ,за три от килограмите не се тревожи.Повечето лекарства за тези болести задържат натрий и вода ,все едно че си яла много солено.Витамините може теоритично да ти покачат апетита ,но ако не увеличиш калорииния баланс към плюс ,не би трябвало да качиш килограми.Нека сега целта ти е да не качваш повече ,да задържиш постигнатото.Според мен поддържай около 1200-1400ккал дневно.
Ванче ,стискай зъби до утре ,нали знаеш ,нервите на ПМС-то поне бързо минават.
Диче , Девата дава най-добрите счетоводители и доктори.В този период  оста Дева -Риби е на зор ,и аз съм в девешкия кюп,да знаеш че има край на този период.
Добре правиш че се занимаваш със здравословно хранене например ,пак Девешки приоритет,отбива малко от силата на болестта.
Дани ,аз смятам да готвя щастливото пиле - гъбки ,нарязано пилешко филе , сметана или топено сирене или рокфор-  в микровълновата и ето го НВХ-ВМ за отрицателна скорост готово.
След шоколадовите" хапчета "за нерви и аз трагично отчитам плюсове ,сега за да си успокоя въглехидратната ламя - ВМХ.
Вчера се сетих, че съм забравила и Дени, Блу кафе и Шанси.,Да кажа че и те липсват ,никакви ги няма.Дени сигурно учи много.Дени ,не правите ли купони сегашните студенти?Липсваш като здрава мисъл и дисциплинатор тук.

# 326
  • Мнения: 1 479
Ами здравейте, три пиша от сутринта и трите пъти ме изхвърля съръвъра!
Кас сте?
И мойта къща е на вили и могили и сега ща почвам да я оправям! До сега готвих - свински ребърца с кисело зеле и баница! Сега се пече! Естествено и турболирах!
За витамин В - пила съм и не съм забелязяля да се пълнее! Синът ми още понакуцва , ама мажем веднъж с бенгей , веднъж с матсандойч и ефекта е направо супер!
Вчера бяхме на гости , но си хапвах по режима , но пих две чаши червено вино! Бяха приготвили за десерт торта с крем от кисело мляко! Нито цедено, нито желирано! Само разбъркано със захар и вместо блатове - бишкоти !Аз не я опитах тортата, но мъжът ми каза, че е страхотна! Била по рецепта на Звездев1
Ще правя на мойте, ама не днес!
Диче, от това цвете туртата, за което ти писах имало семена в Кафланд!
За сега е това! Лек и режимен ден!
Отивам да чистя!

# 327
  • Мнения: 229
Здравейте рицарки!   bouquet
Аз след последните кулинарни удоволствия около 14 февруари съм доста режимна по моя си начин. И да се похваля - не съм спирала с движението. Все гледам въпреки студа да поизляза на разходка, а вечер се катеря по моите спортни уреди по 1 час. И като казах разходка да споделя и друго - много е хубаво дечицата да са с голяма разлика както на моите 13 години и по-голямото да е момиченце. Да си я похваля - много добре се грижи за братчето си, когато ги оставим двамата.
За съжаление обаче килограмите не са мръднали, което обаче за мене си е постижение. Зимата дори да не свалям ще е хубаво поне да ги задържа. Защото досега каквито и диети да съм пазила като дойде този отвратителен за мен сезон зима качвам всичко свалено, че и отгоре. Това ми е първата зима, която с ваша помощ ще задържа свалените килограми /надявам се/
За което едно голямо БЛАГОДАРЯ  smile3525

# 328
  • Мнения: 697
Здравейте сладки рицарки Simple Smile
Пуки не се тормози, от хапчетата винаги се напълнява, но като ги спреш ще свалиш веднага.
Завиждам ви, че ще се събирате на арбанаси. Аз за сега се въздържам от пътувания.
Нещо почнах от всяко ядене да получавам киселини, което е много неприятен факт. Weary
Сега направо не знам какво да хапвам. От сутринта пък нещо ми беше много весело, хилих се като побъркана, пях песнички на моя мъж, дано не откача съвсем  smile3503

# 329
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Обърках малко лук с няколко яйчица и малко сланинка. Не знам дали е по режим, ама ми е вкусноо...Като ни нямаше два дена и хладилника празен. Утре ще ходя да пазарувам режимни продукти  и ще е по-добре.....

Всъщност до колко е режимна домашната сланинка?.

Вода забравих да пия, ама и вие ми напомняйте, де  Laughing

Ванче, по спокойно с децата.... не се ядосвай толкова,  мила. Те сега не осъзнават какво ти причиняват. Пази си нервите. И кога ще те видя?  Hug

Мими С. защо не може да пътуваш? Аз до последно се развявах по пътищата. Два пъти минавах Шипка с огромния корем.... Ако пътуваш комфортно и няма големи жеги мисля, че няма проблем да си ходиш където си искаш.

А при киселини Евича каза газирано да се пие.

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 14:21 от Danielka1

Общи условия

Активация на акаунт