Отговори
# 345
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И аз сгафих.  Embarassed

Гледах при Дюканките са пуснали калкулатор и според него след една анкета най-добре теглото ми да е 60 кг.
 Обаче аз като един виден нарцис и така си се харесвам и стимул да свалям още много нямам.
Продължавам си с НВД-то. Харесва ми така да се храня, ако сваля още нещо ще се радвам, ако не сваля, няма да се ядосвам..... Такива едни мисли ми се въртят в края на седмицата и на темата.
Четох, тука нещо във форума и не ми се иска да съм супер слаба вече.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267990.0

Някой правил ли е Вега тест за храните, че отскоро го има в ГО и се чудя дали да им давам 80 лева. Много различно инфо има в нет-а за тях. Аз разделно и сама мога да се храня, ама едно такова ме чопли като децата - ами ако може шоколад и хляб. Laughing

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 19:03 от Danielka1

# 346
  • Мнения: 13 827
Ехоооо

Как сте? Как сте?

Много благодаря за поздравите, момичета ! Ейййй, ко хубаво, сетили се за мен

МимиСоф, честито Сега само спокойно и всичко ще е наред! Че и комшийка съмишленичка си намери... И как може да не се знаете досега Да не ви е небостъргач блока Rolling Eyes Софийска му гламава работа. Алиенация Crossing Arms
Ха сега ще го видим Танчето докога ще се подмотва с ремонта и ще вдига джангър ж блока, като знае, че имаме позната комшийка-съгледвачка там, че на всичкото отгоре и бременна hahaha

Поздрави на свалилите, на качилите, на задържащите, на срещащите се, на самотните, на болните и на недоволните!

Вега теста е глупост! Нали имаше тема във форума, бяха дали и краините им препоръки - нищо ново под слънцето!

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 19:28 от птица

# 347
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Пиле, ти как си?.  Hug

Мерси за Вега теста.

# 348
  • Мнения: 13 827
Много добре, но не съм за тук

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 22:30 от птица

# 349
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Много добре, ма не съм за тук

Ако ти кажа на ушенце, колко още не са  Mr. Green....И  режима е важен, но по- важно е приятелството и споделянето. Ти си си най за тука. И Асса. И Майчето....Липсваш ми .....

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 19:42 от Danielka1

# 350
  • Мнения: 1 531
пиле, какво стана, че не си за тука?

# 351
  • Мнения: 13 827
Ми, Blush клинча по много и от всичко Wink

Съни, честити ти седмички Peace Имаш намерение да седиш с Асса и Майчето във ВИП ложата, май Laughing

Дани, ще ви развалям дисциплината. Моята хич я няма, поне вашата да не саботирам Mr. Green

# 352
  • Мнения: 5 873
Съни,честити 79 кг.Браво!Много ти се радвам,да знаеш. Heart Eyes
А режима ми си е много наред,ама джоба паяжина хвана.Пусто опустяло. Confused

Изрових пакет свинско от фризера ,сварих го в тенджерата под налягане.Отделих си за мен и си го сготвих със зелен боб ,но без брашно,а на моите с ориз.Тъй че за утре съм уредила манЖата.За вторник ще го мислим.  Rolling Eyes

Изабелка,дано утре не се оцъклиш срещу кантара. Аз след киселото зеле така  Shocked правя.Много вода задържам. ooooh!

Ели,хареса ли ти крокодила? Laughing

Пиле,радвам се,че те виждам! Hug

# 353
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Набързо.
После ще ви чета.
Добре съм, свалям трайно- вече пак гравитирам около 57, цел- 55, храня се нередовно, но режимно, откъм вода- горе- долу. Работя много, ваканцията със Сияна ми излиза през носа, но както и да е.  Tired
Мимисофия- честито! Лека и безпроблемна  Hug

# 354
# 355
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ванче,  Hug
И на всички-  Hug  Hug  Hug
На Пилето- особено  Heart Eyes
Мъж ми се е навил да си купува степер- за него, видите ли. Жена му- кучета я яли  Crossing Arms

Я да ви питам- кой какво знае за дермосоник? Трайно ли е и има ли сми въобще? Че не е от най- евтините процедури, изисква и време ( свободно такова нямам).

# 356
  • Мнения: 306
Рицарки пожелавам ви успех, преминавам на режим защото не мога да отслабна Peace

# 357
  • Мнения: 720
Здравей Пиле, драго ми е да те видя.  Hug
Ванче, много ми хареса, и на домашните много им хареса, та ще се готви често.  ooooh! Да  беше само той, няма да говоря, че ще ме изхвърлите от темата. Направих най-накрая хубава ......., дето й се мъча от не зная колко време и си хапнах доволно.  Embarassed Хем се кефя, че успях, хем кат знам какво си причиних...  Embarassed #Cussing out
Никой не ми я е завирал в устата, аз ще си свалям сега кг.  ooooh!
Йорданка, какъв режим избра?

# 358
  • Мнения: 13 827
Данче, ти пък къде хукна? Тези, дето са тук, все са на режим! Дето ги няма, те се подмоткват Wink

Умма, и на мен ми е драго да те видя Hug Той нека купи степер Stop, пък ти после ще му покажеш за кого е Mr. Green

Ванче, Hug и ти слабееш, куче Laughing

Ели, Peace за успешното това, дето не казваш Mr. Green

Мимиииииии Hug

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 20:59 от птица

# 359
  • Мнения: 5 873

Ванче, Hug и ти слабееш, куче Laughing


ех,пиле. Heart Eyes
ама чак не смея да се зарадвам. а МЦ-то гаден номер ми скрои. Sneakyднес се гласях 66 да видя,ама нъцки. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт